konie,
19 | 09 | 2017
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

Wyniki
HZR-B Kuźnia Nowowiejska, 15-16.11.2008 - dzień II Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
KJ Kuźnia Nowowiejska
Nowa Wieś 15-16.11.2008

DZIEŃ II

Konkurs nr 9, Kuce, dokładności z rozgrywką, wys. 60/70 cm

Ilość przeszkód/ skoków: 8/8 ; rozgrywka: 4/4
Dystans: 240 m ; rozgrywka: 120 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 45 s ; rozgrywka: 23 s
     P. PODST. ROZGRYWKA 
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZASPKTCZAS
1Janina StrzałkowskaKJ Strzała KrubiczewHarfiarz038,07019,35
2Piotr RościszewskinzGuzik042,50021,68
3Anna BartnikSKJ Trawers WarszawaAztek042,78123,56
4Anna KrólikowskaSKJ Trawers WarszawaBoogie Street By443,09  
5Julia MoczakŁKJ ŁódźGrafik444,89  
 Aleksandra MajchrzakKJ Aldragho PiasecznoFrancescaElim.   
 Natalia JankowskaKJ Aldragho PiasecznoMedorElim.   


Konkurs nr 10, Kuce, dokładności z rozgrywką, wys. 80/90 cm
Ilość przeszkód/ skoków: 10/11 ; rozgrywka: 4/5
Dystans: 300 m ; rozgrywka: 160 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 56 s ; rozgrywka: 30 s
     P. PODST. ROZGRYWKA 
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZASPKTCZAS
1Aleksander KadłubowskiKJ Strzała KrubiczewPalmira049,57017,87
2Aleksander KadłubowskiKJ Strzała KrubiczewMilano055,72019,84
3Zuzanna KielakPolski Polo Klub WarszawaMalwa Texas052,52021,07
4Karolina MajewskaSKJ Trawers WarszawaArkansas053,76023,19
5Łukasz RaczkowskiSKJ Trawers WarszawaTosca262,55  
6Janina StrzałkowskaKJ Strzała KrubiczewHarfiarz448,29  
7Anna KrólikowskaSKJ Trawers WarszawaBoogie Street By558,41  
8Julia MoczakŁKJ ŁódźGrafik663,65  
 Julia OstrowskaPolski Polo Klub WarszawaMała DamaElim.   
 Zofia DałkowskaSKJ Trawers WarszawaDaddy Cool 15Elim.   
 Anna BartnikSKJ Trawers WarszawaAztekElim.   


Konkurs nr 11,Towarzyski, klasy LL, dokładności z trafieniem w normę czasu, wys. 80 cm
Ilość przeszkód/ skoków: 10/11
Dystans: 340 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 63 s
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZASDo normy
1Magdalena ZiajkowskaKJ Vena Sport LegionowoSara Gold062,870,13
2Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoWarna063,690,69
3Magdalena JóźwikSKJ Bajardo CzosnówCarat064,041,04
4Artur WłosińskinzTaurus061,881,12
5Konstancja StasiakKJ Kuźnia NowowiejskaNobel064,721,72
6Łukasz RaczkowskiSKJ Trawers WarszawaTosca060,622,38
7Maria MaciukiewiczŁKJ NowęcinHasz060,062,94
8Cezary Kozaneckinz Buchara059,603,40
9Jakub OlesiejukLargo SAConrad067,974,97
10Maria Muśnz. (SLA)Pendżegul057,035,97
11Maria RościszewskanzCin Cin056,976,03
12Zofia DałkowskaSKJ Trawers WarszawaDaddy Cool 15056,256,75
13Zofia KlimaszewskaSKJ Bajardo CzosnówWifon056,106,90
14Klaudia GaworczukKJ Aromer JózefinMedyna054,948,06
15Maja KirkiewiczKJ Aromer JózefinKuba049,6013,40
16Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewAmy 83462,620,38
17Tomasz MaciejecKJ Vena Sport LegionowoDigression463,810,81
18Melania GolędzinowskaKJ Polesie LeoncinWielki Wezyr461,351,65
19Karolina KąckaMUKJ Kosow GołaszynV - Luna466,653,65
20Marta WojdaKJ Kuźnia NowowiejskaAgora468,165,16
21Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoSangli469,136,13
22Karolina MajewskaSKJ Trawers WarszawaArkansas456,886,22
23Zuzanna KielakPolski Polo Klub WarszawaMalwa Texas0-54,668,34
24Iwona WiniarskaKJ Kuźnia NowowiejskaHarmider859,753,25
25Paulina MartynuskaLKJ Kuclandia KsiążeniceBonita-Loxely859,193,81
26Julia OstrowskaPolski Polo Klub WarszawaMała Dama866,903,90
27Katarzyna KuchejdaKJ Equus WęgrzceBonami857,476,53
28Jarosław PłatosKJ Galop KozieniceZorro887,7524,75
29Jarosław KrzemińskiKJ Szumawa BobrowiecFigaro1274,2011,20
30Alicja Drabińska - TekieńKJ Galop KozieniceHorus1276,1213,12
 Katarzyna WiśniewskaUKS Military KąckCaymanElim.  
 Jadwiga ŁośKJ Galop KozieniceFarysElim.  
 Aleksandra WiśniewskaKJ Galop KozieniceBrzostElim.  
 Tomasz MaciejecKJ Vena Sport LegionowoDemon ZElim.  


Konkurs nr 12, klasy L, licencyjny, z oceną stylu jeźdźca, wys. 100 cm
Ilość przeszkód/ skoków: /910
Dystans: 360 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 67 s
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZAS
1-3.Piotr PiaseckiSKJ Trawers WarszawaNazaret2,552,18
1-3.Natalia PalmowskaKJ Palmowski DywidySirocco2,549,78
1-3.Ewa MazurowskaKJ Vertus ŁódźEscato2,553,66
4Witold ŚwiątkowskiKJ Plejada TarczynAtol354,20
5-7.Tomasz MaciejecKJ Vena Sport LegionowoDemon Z3,545,34
5-7.Klaudia AntonikKJ Hippika Polonia SłupnoBakalarka3,547,20
5-7.Maria WachowiakCWKS Legia WarszawaZemun3,543,90
 Maria RościszewskanzCin CinBO45,63
 Małgorzata KoryckaSKJ Trawers WarszawaBardoBO45,12
 Witold ŚwiątkowskiKJ Plejada TarczynAtolBO53,22
 Dariusz GórskiUKS Military KąckAferaBO48,00
 Klaudia GaworczukKJ Aromer JózefinMedynaBO45,78
 Maja KirkiewiczKJ Aromer JózefinKubaBO46,74
 Jakub OlesiejukLargo SAConradBO54,50
 Dariusz GórskiUKS Military KąckAferaBO43,22
 Waldemar RogowskiKJ Vertus ŁódźChestilloBO49,50
 Ewa MazurowskaKJ Vertus ŁódźEscatoBO52,46
 Katarzyna OleksowiczKJ Galop KozieniceOrsonBO49,59
 Waldemar RogowskiKJ Vertus ŁódźChestilloBO50,45
 Katarzyna OleksowiczKJ Galop KozieniceOrsonBO47,41
 Monika JaworskaKJ Kuźnia NowowiejskaArgoBO41,64
 Klaudia AntonikKJ Hippika Polonia SłupnoBakalarkaBO43,12
 Monika JaworskaKJ Kuźnia NowowiejskaArgoBO42,13
 Paulina MartynuskaLKJ Kuclandia KsiążeniceLustigBO47,41
 Katarzyna SorbickaKJ Aromer JózefinSoczewkaBO48,69
 Maria WachowiakCWKS Legia WarszawaZemunBO49,20
 Katarzyna SorbickaKJ Aromer JózefinSoczewkaBO44,28
 Michał PiątkowskiSKJ Trawers WarszawaMarlonBO44,72
 Małgorzata KoryckaSKJ Trawers WarszawaCzar BO47,69
 Klaudia GaworczukKJ Aromer JózefinMedynaBO44,39
 Maja KirkiewiczKJ Aromer JózefinKubaBO45,78
 Maria RościszewskanzCin CinBO45,47
 Aneta Radomskanz. (MAZ)PatiElim. 
 Aleksandra WiśniewskaKJ Galop KozieniceBrzostElim. 
 Paulina MartynuskaLKJ Kuclandia KsiążeniceLustigElim. 
 Aneta Radomskanz. (MAZ)PatiElim. 


Konkurs nr 13, klasy L, z ustalonym czasem, wys. 100 cm
Ilość przeszkód/ skoków: 10/10
Limit czasu: 45 s
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZAS
1Natalia PalmowskaKJ Palmowski DywidyEnfield2450,00
2Zuzanna GowinKJ Szumawa BobrowiecSean2450,28
3Aleksander KadłubowskiKJ Strzała KrubiczewPalmira2247,84
4Agnieszka WargallaKJ Kuźnia NowowiejskaWałcz2047,35
5Karolina PęczyńskaKJ Strzała KrubiczewDomena2047,86
6Paulina JanuszewskaŁKJ ŁódźRadius2047,94
7Sławomir MiąskoKJ Galop KozieniceNezig2048,27
8Iwona SitowskaSJ Poster PiasecznoPlaneta2049,17
9Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewD'Savallas PG1947,48
10Katarzyna SorbickaKJ Aromer JózefinSoczewka1948,55
11Waldemar RogowskiKJ Vertus ŁódźCorfina1948,92
12Nikola WaszczeniukKJ Galop KozieniceRembard1846,84
13Paweł PiątkowskiKJ Equus WęgrzceEquus Shony1846,96
14Katarzyna RoszkowskaKJ Szumawa BobrowiecKornet1847,56
15Zenon NarojekKJ Kuźnia NowowiejskaKalimnos1848,18
16Jacek WargallaKJ Kuźnia NowowiejskaKwazar1848,53
17Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoCashrelief1848,88
18Paweł GrzywaczKJ BIG GeniuszeLord1849,54
19Ewa MazurowskaKJ Vertus ŁódźPablo I1850,26
20Małgorzata KoryckaSKJ Trawers WarszawaBardo1850,45
21Paulina TomczakMUKJ KosówkaBen Hur1850,60
22Justyna WoźniewskaKJ Kuźnia NowowiejskaNigra18 
23Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówChadally1746,98
24Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewAdriano1750,84
25Zuzanna PłatosKJ Galop KozieniceGrandie1751,18
26Jacek DobrowolskiJKS Equita WarszawaDarling1751,56
27Jakub OlesiejukLargo S.A.Kadet1646,11
28Katarzyna TołubińskaKJ Hippika Polonia SłupnoLimba1648,15
29Anna MacherzyńskaSJ Napoleońska ZagrodaGolden Ball1648,59
30Magdalena ŻółkiewiczKJ Szumawa BobrowiecArabeska1648,68
31Michał PiątkowskiSKJ Trawers WarszawaMarlon1649,21
32Katarzyna KuchejdaKJ Equus WęgrzceSallim1546,48
33Magdalena ŻółkiewiczKJ Szumawa BobrowiecCenturion1547,06
34Katarzyna WiśniewskaUKS Military KąckKadet1547,76
35Piotr PiaseckiSKJ Trawers WarszawaNazaret1549,69
36Aleksandra ToczyńskaJKS Bródno WarszawaKacper1557,38
37Aleksander KadłubowskiKJ Strzała KrubiczewMilano1558,74
38Małgorzata KoryckaSKJ Trawers WarszawaCzar 1446,26
39Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówDalanda Z1446,38
40Aneta RadmomskanzPati1447,47
41Marta WojdaKJ Kuźnia NowowiejskaAgora1450,81
42Aleksandra DąbkowskaKJ Kuźnia NowowiejskaRita1452,24
43Magdalena ŻółkiewiczKJ Szumawa BobrowiecJazon1456,49
44Łucja MajkaKJ Kuźnia NowowiejskaDiuna1346,95
45Agnieszka MajewskaKJ Galop KozienicePlayboy1347,24
46Beata SzumińskaKJ Szumawa BobrowiecFama1348,30
47Łucja MajkaKJ Kuźnia NowowiejskaPokemon1349,34
48Maria MaciukiewiczŁKJ NowęcinHasz13 
49Katarzyna KuchejdaKJ Equus WęgrzceBonami1244,26
50Olimpia PacyńskaKJ Strzała KrubiczewBiegun1246,28
51Patrycja StolarczykKJ Galop KozieniceCantanio1250,12
52Natalia KamińskaKJ Vena Sport LegionowoRobby1148,07
53Paweł PiątkowskiKJ Equus WęgrzcePegas1050,08
54Jarosław PłatosKJ Galop KozieniceLe Pardue1053,00
55Patrycja ChromińskaKJ Kuźnia NowowiejskaImbir1053,49
56Sebastian PłatosKJ Galop KozieniceBułat1054,38
57Jadwiga ŁośKJ Galop KozieniceFarys1058,94
58Tomasz MaciejecKJ Vena Sport LegionowoDigerssion9 
59Torbjorn WahlborgKJ Sielanka WarkaSivette H6 
60Judyta ZiółkowskaBKJ BogusławiceGrassoElim. 


Konkurs nr 14, klasy P,szybkości, wys. 110 cm
Ilość przeszkód/ skoków: 10/11
Dystans: < 600 m
Norma czasu: 120 s***
MZAWODNIKKLUBKOŃCZAS
1Natalia PalmowskaKJ Palmowski DywidyEnfield43,75
2Cezary KalinowskiKJ Kuźnia NowowiejskaPolonia44,59
3Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewEstoban45,56
4Cezary KalinowskiKJ Kuźnia NowowiejskaKarbana45,58
5Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówTsira46,07
6Monika GęborysPolski Polo Klub WarszawaHeros48,78
7Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoCashrelief49,07
8Mieczysław PodgórskiKJ Aromer JózefinLenox49,83
9Zuzanna GowinKJ Szumawa BobrowiecLoughnatousie Louis50,09
10Paulina JanuszewskaŁKJ ŁódźRadius50,14
11Olimpia PacyńskaKJ Strzała KrubiczewShe Was Robbed50,81
12Agnieszka WargallaKJ Kuźnia NowowiejskaFair Play51,22
13Torbjorn WahlborgKJ Sielanka WarkaJoe Cox51,29
14Adam WaszczeniukKJ Galop KozieniceHarry52,41
15Iwona SitowskaSJ Poster PiasecznoMajestat52,65
16Marta WojdaKJ Kuźnia NowowiejskaPionier52,77
17Maksymilian MorawskiKJ Aldragho PiasecznoFin Wal52,85
18Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoKolumbia52,93
19Leksandra MadejCWKS Legia WarszawaFabio53,14
20Maria Muśnz. (SLA)Zalto53,34
21Nikola WaszczeniukKJ Galop KozieniceRembard53,44
22Paweł PiątkowskiKJ Equus WęgrzceEquus Shony53,59
23Jarosław KołakowskiKJ Palmowski DywidyLaurentin P54,24
24Ewa SekułaKJ Galop KozieniceCapacity54,46
25Jacek DobrowolskiJKS Equita WarszawaDarling55,39
26Karolina KartusSKJ Trawers WarszawaCavallo V55,59
27Michał MordzelewskiSJ Poster PiasecznoFirletka56,74
28Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówChadally57,01
29Sławomir PrzybyszKJ Vena Sport LegionowoAzja57,93
30Iwona SitowskaSJ Poster PiasecznoPlaneta58,57
31Michał KopczewskiKJ Plejada TarczynHeron58,60
32Katarzyna KowalikTKKJ MazoviaAramis59,00
33Justyna WitekKJ Szumawa BobrowiecTroja59,36
34Karolina PęczyńskaKJ Strzała KrubiczewDomena59,88
35Magdalena ŻółkiewiczKJ Szumawa BobrowiecCenturion60,42
36Mariusz KleniukKJ Kuźnia NowowiejskaAzurro60,49
37Marek JaworskiKJ Equus WęgrzceAcrobat61,21
38Iwona PawłowskaKJ Aldragho PiasecznoNuan61,34
39Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówDalanda Z61,50
40Katarzyna KuchejdaKJ Equus WęgrzceSallim61,55
41Paweł GrzywaczKJ BIG GeniuszeLord61,55
42Natalia PalmowskaKJ Palmowski DywidySirocco61,74
43Marek JaworskiKJ Equus WęgrzceThekla63,44
44Antoni TomaszewskiJKS Equita WarszawaMilady64,95
45Magdalena ŻółkiewiczKJ Szumawa BobrowiecArabeska65,50
46Beata ŻukowskaKJ Aromer JózefinOran S66,38
47Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewD'Savallas PG67,06
48Ewa Mazurowska KJ Vertus ŁódźQuerido67,84
49Maksymilian MorawskiKJ Aldragho PiasecznoOnslow69,65
50Aleksandra MiazgaJKS Equita WarszawaDon Dandy70,24
51Zenon NarojekKJ Kuźnia NowowiejskaKalimnos70,59
52Sławomir MiąskoKJ Galop KozieniceNezig72,12
53Agnieszka MajewskaKJ Galop KozienicePlayboy73,94
54Ewaryst StefańskiWKJ Gabon WalewiceHossa77,43
55Julia PiątkowskaKJ Equus WęgrzceLimit81,47
56Natalia KamińskaKJ Vena Sport LegionowoRobby81,76
57Marta MiłoszŁKJ ŁódźArcan87,92
 Łucja MajkaKJ Kuźnia NowowiejskaDiunaElim.
 Sebastian PłatosKJ Galop KozieniceBułatElim.
 Patrycja StolarczykKJ Galop KozieniceCantanioElim.
 Katarzyna RoszkowskaKJ Szumawa BobrowiecKornetElim.
 Katarzyna TołubińskaKJ Hippika Polonia SłupnoLimbaElim.
 Paweł PiątkowskiKJ Equus WęgrzcePegasElim.


Konkurs nr 15, klasy N, o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, wys. 120 cm
Ilość przeszkód/ skoków: 8/8
Dystans: 280 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 52 s
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZAS
1Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówTodiena4427,94
2Katarzyna KowalikTKKJ MazoviaOxford4431,54
3Adam WaszczeniukKJ Galop KozieniceHarry4433,68
4Iwona PawłowskaKJ Aldragho PiasecznoNuan4434,97
5Jarosław PłatosKJ Galop KozieniceThesotto4435,22
6Aleksandra SekułaKJ Aromer JózefinAmaretto4435,40
7Aleksandra MadejCWKS Legia WarszawaFabio4436,84
8Waldemar RogowskiKJ Vertus ŁódźSparko B4231,22
9Jacek PacyńskiKJ Strzała KrubiczewEstoban4232,62
10Marta WojdaKJ Kuźnia NowowiejskaPionier4234,59
11Marek JaworskiKJ Equus WęgrzceThekla4237,96
12Antoni TomaszewskiJKS Equita WarszawaMilady4134,06
13Ewa MazurowskaKJ Vertus ŁódźQuerido4134,28
14Michał KopczewskiKJ Plejada TarczynHeron4134,44
15Grzegorz A. KubiakKJ Uniglob GozdówTsira4030,75
16Małgorzata SkowronSJK Stajnia pod Skowr. ŻółwinBaskil4037,82
17Mariusz KleniukKJ Kuźnia NowowiejskaImagine4043,44
18Antoni TomaszewskiJKS Equita WarszawaEmbargo4044,47
19Ewa SekułaKJ Galop KozieniceCapacity4047,00
20Mariusz KleniukKJ Kuźnia NowowiejskaAzurro3831,91
21Olimpia PacyńskaKJ Strzała KrubiczewShe Was Robbed3832,03
22Małgorzata SkowronSJK Stajnia pod Skowr. ŻółwinBrawa3835,72
23Jarosław PłatosKJ Galop KozieniceBlacky and White3737,31
24Marta MiłoszŁKJ ŁódźArcan3635,00
25Maksymilian MorawskiKJ Aldragho PiasecznoFin Wal3638,06
26Jarosław KołakowskiKJ Palmowski DywidyLaurentin P3437,53
27Ewaryst StefańskiWKJ Gabon WalewiceHossa3333,62
28Karolina KartusSKJ Trawers WarszawaCavallo V3334,84
29Iwona SitowskaSJ Poster PiasecznoMajestat3231,91
30Julia PiątkowskaKJ Equus WęgrzceLimit3237,19
31Beata ŻukowskaKJ Aromer JózefinOran S3135,37
32Torbjorn WahlborgKJ Sielanka WarkaJoe Cox1742,13
33Agnieszka WargallaKJ Kuźnia NowowiejskaFair Play1648,37
34Antoni StrzałkowskiKJ Strzała KrubiczewFascynacja841,38
35Marek JaworskiKJ Equus WęgrzceAcrobat642,34
36Zuzanna GowinKJ Szumawa BobrowiecLoughnatousie Louis434,94
37Michał MordzelewskiSJ Poster PiasecznoFirletka-431,16
 Cezary KalinowskiKJ Kuźnia NowowiejskaPoloniaElim. 
 Mieczysław PodgórskiKJ Aromer JózefinLenoxElim. 
 Monika GęborysPolski Polo Klub WarszawaHerosElim. 
 Maksymilian MorawskiKJ Aldragho PiasecznoOnslowRez. 


Konkurs nr 16, klasy C, zwykły z rozgrywką zwykłą, wys. 130 cm

Ilość przeszkód/ skoków: 11/13 ; rozgrywka: 5/6
Dystans: 450 m ; rozgr.: 200 m
Tempo: 325 m/min
Norma czasu: 84 s ; rozgr.: 37 s
     P. PODST. ROZGRYWKA 
MZAWODNIKKLUBKOŃPKTCZASPKTCZAS
1Zbigniew PłatosKJ Galop KozienicePireja064,78032,47
2Mariusz KleniukKJ Kuźnia NowowiejskaImagine062,55428,97
3Antoni TomaszewskiJKS Equita WarszawaEmbargo064,36429,64
4Zbigniew PłatosKJ Galop KozieniceBangkog463,47  
5Magdalena SzturmowiczKJ Szumawa BobrowiecKomfortas463,99  
6Aleksandra SekułaKJ Aromer JózefinAmaretto481,96  
7Karolina SoćkonzUnforgetable1264,56  
8Magdalena KiljańczykSKJ Bajardo CzosnówCavanasteElim.   
9Karolina SoćkonzVIPRez.   
 
CSI Leszno, 13-16.11.2008 - dzień IV Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

Międzynarodowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody CSI***W - Eliminacje Pucharu Świata
Leszno, 13-16 listopad 2008

WYNIKI KOŃCOWE - DZIEŃ IV

13 - FINAŁ RUNDY JUNIORSKIEJ - konkurs zwykły z jedną rozgrywką (238.2.2)
      RozgrywkaRozgrywka 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1SantosJarosław Koziarowski (J.1991)POL, WLKS Krakus Swoszowice075,89031,76 
2Escudero LAnna Szlezinger (J.1991)POL, WKJK Warszawa074,14442,39 
3WigoniaNatalia Koziarowska (JM.1992)POL, WLKS Krakus Swoszowice466,81   
4ImpulsJarosław Koziarowski (J.1991)POL, WLKS Krakus Swoszowice472,20   
5EurasNatalia Koziarowska (JM.1992)POL, WLKS Krakus Swoszowice473,87   
6Forrest GumpAnna Szlezinger (J.1991)POL, WKJK Warszawa476,54   
7ChiarinaMarta Pacholska (J.1991)POL, WLKS Krakus Swoszowice478,53   
8LandoraMarta Pacholska (J.1991)POL, WLKS Krakus Swoszowice479,20   
9Don Grandi PNatalia Drańczarek (J.1991)POL, JKS Przybyszewo479,65   
10DiamantAgnieszka Grundkowska (JM.1992)POL, WLKS Krakus Swoszowice1283,64   
11VeronaGrete Kristel PariisEST, 2075,07   
12MetaxaGrete Kristel PariisEST, 24102,04   
 Upper LineNatalia Drańczarek (J.1991)POL, JKS Przybyszeworez    


14 - FINAŁ RUNDY AMATORÓW - konkurs zwykły z jedną rozgrywką (238.2.2)
      RozgrywkaRozgrywka 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1NightfeverMichaela KrulichovaCZE, 075,73029,43405 € / - PLN
2Nikola 10Lucie KrulichovaCZE, 070,06432,93345 € / - PLN
3PemLucie KrulichovaCZE, 073,15433,71285 € / - PLN
4Unicum 1Jana HolubovaCZE, 070,73434,43255 € / - PLN
5ArgusMarek OdzimekPOL, Lotus Poznań074,21443,04210 € / - PLN
6Angelo LMarek OdzimekPOL, Lotus Poznań077,451238,07 
7CalandaMaksymilian Wechta (JM.1994)POL, KJ Wechta Rosnówko475,92   
8CandoEwa Walas-KaźmierczakPOL, KJ Leśna Wola476,71   
9Olympia 94Zdenka VavrovaCZE, 871,71   
10KadmSonia Gaj (JM.1993)POL, JKS Czanki Międzyrzecze885,09   
11Lugana HMaksymilian Wechta (JM.1994)POL, KJ Wechta Rosnówko1093,09   
 Bjerglunds ChristoCamilla WeinrichDEN, eli    
 CaratMarek OdzimekPOL, Lotus Poznańrez    


15 - FINAŁ MAŁEJ RUNDY - konkurs zwykły z jedną rozgrywką (238.2.2)
      RozgrywkaRozgrywka 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1GucciEmilie MartinsenDEN, 072,79032,091125 € / - PLN
2Candillo's BoyAlicja GrygierPOL, JKS Czanki Międzyrzecze078,07039,62900 € / - PLN
3Rue Blanche Du GibetAngel NyagolovBUL, 075,45431,39675 € / - PLN
4S.I.E.C. Caro AssHasan SenturkTUR, 076,93433,71450 € / - PLN
5Maglebjerg's Crannagh HeroCamilla EnemarkDEN, 073,50434,76315 € / - PLN
6CosmoLinnea EricssonDEN, 074,75434,87270 € / - PLN
7Sobieski AmbrosioGrzegorz PsiukPOL, Sobieski Jumping Team071,67436,57225 € / - PLN
8Sandro SilverWeronika SołtysiakPOL, JKS Przybyszewo071,04439,82180 € / - PLN
9OazisPiia PantsuFIN, 467,54  19 € / - PLN
10GibsonFredrik JönssonSWE, 471,40  19 € / - PLN
11UniverseAndrius PetrovasLTU, 471,43  19 € / - PLN
12Young LadyKrzysztof LudwiczakPOL, KJ Wechta Rosnówko471,84  19 € / - PLN
13GiardinaJorne SpreheGER, 471,93  19 € / - PLN
14Hidalgo De L'illonGregory RulquinFRA, 472,22  19 € / - PLN
15Ulrike RGunnar KlettenbergEST, 472,79  19 € / - PLN
16IldagoMichał KaźmierczakPOL, KJ Leśna Wola472,81  19 € / - PLN
17--18IrasairAndis VarnaLAT, 472,92  19 € / - PLN
17--18Virgin ExpressRein PillEST, 472,92  19 € / - PLN
19Paloma des Planes CHJörg RöthlisbergerSUI, 473,40  19 € / - PLN
20Diadem 75Alain JuferSUI, 473,53  19 € / - PLN
21Heart Breaker 5Michał ZiębickiPOL, WLKS Krakus Swoszowice473,64  19 € / - PLN
22Oruth GOmer KaraevliTUR, 473,73  19 € / - PLN
23CinnamonTiit KivisildEST, 473,78  19 € / - PLN
24Quarts TaagerupChristian SchouDEN, 474,06  19 € / - PLN
25Lord PikassoGuntars SilinshLAT, 474,42  19 € / - PLN
26Clarence 22Karolina VasiliauskaiteLTU, 474,46  19 € / - PLN
27Anton Van Het GonnehofTorben FrandsenDEN, 474,68  19 € / - PLN
28Korys Lady LikeMonika DulczewskaPOL, KJ Zbrosławice474,81   
29Urano MHanno EllermannEST, 475,45   
30Pedro De L'aunoitChristiana DuguetSUI, 475,51   
31PoncordeHanno EllermannEST, 475,95   
32Pauchen PanterKarolina VasiliauskaiteLTU, 475,98   
33ChiaraStanisław PrzedpełskiPOL, SKS Garo Zaborów476,57   
34GamboLeszek GramzaPOL, OSK Michalscy Trzebnica476,65   
35Castiglione LAndrzej LemańskiPOL, KJ Jantar Stryków476,70   
36Albert KAlicja GrygierPOL, JKS Czanki Międzyrzecze477,06   
37CoronadaChristian SchouDEN, 477,14   
38ElyzijaValdemaras ŽukauskasLTU, 477,36   
39LarissaThomas EhrnroothFIN, Suomen Ratsastajainliitto Ry477,39   
40Maykel VIRudi HelsenBEL, 478,75   
41SmiranaTomasz KleinPOL, KJ "Turbud" Brzeg479,15   
42CaracasRudi HelsenBEL, 582,51   
43WachterinPhilipp SchoberGER, 864,59   
44Volympia Van T HeikeThomas Van MinnebruggenBEL, 868,56   
45Evian 6Romain DuguetFRA, 870,70   
46FerrariTorben FrandsenDEN, 871,39   
47Campino 51Arseny ShpakovskiyRUS, 871,96   
48LiucilleBenas GutkauskasLTU, 872,76   
49Savoir VivreArtur WójcikPOL, WLKS Krakus Swoszowice873,35   
50LeukosAleksandra LusinaPOL, KJ Agro-Handel Śrem875,14   
51SharpKristian SkovriderDEN, 875,90   
52Corland DaneMarie MoesgaardDEN, 876,65   
53Finch 3Vladimir BeletskiyRUS, 877,34   
54Plasir Du LysAndreas SchouDEN, 879,20   
55Greta-GisaKartni NielsenDEN, 1272,25   
56Up To DateEmilie MartinsenDEN, 1272,42   
57CyanidKrzysztof PrasekPOL, KS Nad Wigrami Mikołajewo1273,03   
58Torado 2Krzysztof LudwiczakPOL, KJ Wechta Rosnówko1273,51   
59Cest Si BonSofie AnderssonSWE, 1273,98   
60BingoGunnar KlettenbergEST, 1274,57   
61Centa SZGudrun PatteetBEL, 1275,17   
62S.I.E.C. CoxHasan SenturkTUR, 1276,06   
63Re Dakota MDMValdemaras ŽukauskasLTU, 1276,71   
64Land LoverStanisław PrzedpełskiPOL, SKS Garo Zaborów1277,71   
65RekrutMarek LewickiPOL, Agro-Pol Trzebiatów1278,07   
66TroojaEbbe Liisa SonajalgEST, 1278,68   
67LanzorAlain JuferSUI, 1384,39   
68Ragazza 36Vitaliy MalininRUS, 1486,76   
69RolandoMichał KaźmierczakPOL, KJ Leśna Wola1672,37   
70CorofinaJulia ZawadaPOL, KS Nad Wigrami Mikołajewo1673,75   
71--72Congo KingAleš OpatrnýCZE, 1674,09   
71--72A Capella 2Patrik MajherSVK, 1674,09   
73LectorAndrius PetrovasLTU, 1674,50   
74KaterisIvo OtsEST, 1675,62   
75KimberlyOliver KarmaEST, 1675,78   
76NickKristian SkovriderDEN, 1677,20   
77OttawaAnders LidbeckSWE, 1677,54   
78Tres CertainPhilipp SchoberGER, 1678,57   
79OptimaleLinnea EricssonDEN, 1678,75   
80SonataMałgorzata Ciszek-LewickaPOL, Agro-Pol Trzebiatów1886,34   
81TrafalgarHeiki VatselEST, 2074,34   
82DominikaJacek BuckiPOL, KJ Agro-Handel Śrem2075,39   
83CortinaNatalia CzernikPOL, JKS Tornado Szczecin2390,37   
84QuirlyKatarina StrandSWE, 2474,64   
85SinaGrzegorz KubiakPOL, Sobieski Jumping Team2474,78   
86Ever For PleasureTomasz ChentkowskiPOL, KJ "WELT" Opypy2585,40   
87LantolPatrik MajherSVK, 2894,42   
88Call BoyWeronika RubaszkiewiczPOL, SKJ Trawers Warszawa3269,60   
 MarinoJacek BuckiPOL, KJ Agro-Handel Śremeli    
 Lion-BEmilia BożańskaPOL, WLKS Krakus Swoszowiceeli    
 Menthe De NormandieRomain DuguetFRA, eli    
 PrezentPiotr SikorskiPOL, Łódzki Klub Jeździeckieli    
 Carry's SonAndres KallasteEST, eli    
 Landos IIMałgorzata Ciszek-LewickaPOL, Agro-Pol Trzebiatóweli    
 Laguna vd RoshoveUrmas RaagEST, eli    
 Kardinals-LVDainis OzolsLAT, eli    
 Landors-LVDainis OzolsLAT, rez    
 OpaalAndres KallasteEST, rez    
 Staerebogards CairoAndis VarnaLAT, rez    
 Silvio 31Łukasz AppelPOL, KJ Sielanka Warkarez    
 Korys LakmusMonika DulczewskaPOL, KJ Zbrosławicerez    
 Aravel IIBronislav ChudybaSVK, rez    
 SedoniaBartosz GoszczyńskiPOL, KJ Mustang Rogalinekrez    
 Levantino LŁukasz JończykPOL, SKS Garo Zaborówrez    
 CapriWeronika SołtysiakPOL, JKS Przybyszeworez    
 Resonanz 34Vladimir BeletskiyRUS, rez    
 LordessaVasil IvanovBLR, rez    


16 - GRAND PRIX LESZNA (ROLEX Ranking Points) Kwalifikacje Pucharu Świata - konkurs zwykły z jedną rozgrywką (238.2.2)
      RozgrywkaRozgrywka 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1ChicagoAndreas SchouDEN, 085,79034,045625 € / - PLN
2Titan RSAleš OpatrnýCZE, 081,40035,574500 € / - PLN
3CarlonStanisław PrzedpełskiPOL, SKS Garo Zaborów086,87036,933375 € / - PLN
4A Big BoyRein PillEST, 083,95037,432250 € / - PLN
5San SebastianBartosz GoszczyńskiPOL, KJ Mustang Rogalinek088,78037,871575 € / - PLN
6BaloufinoAngel NyagolovBUL, 085,68039,701350 € / - PLN
7AkidoChristian SchouDEN, 088,00041,821125 € / - PLN
8Love SupremeKrzysztof PrasekPOL, KS Nad Wigrami Mikołajewo085,85438,73900 € / - PLN
9Chauvinist ZPiia PantsuFIN, 087,67439,93300 € / - PLN
10LarkanaroVladimir BeletskiyRUS, 089,01442,71300 € / - PLN
11Myjolofolo De GolaineAlain JuferSUI, 192,75  300 € / - PLN
12AltenbachPhilipp SchoberGER, 480,17  300 € / - PLN
13UronaOmer KaraevliTUR, 481,87  300 € / - PLN
14CallgrafKatarina StrandSWE, 483,67  300 € / - PLN
15Amber Van SpieveldHanno EllermannEST, 484,54   
16Orlando De La ProvilloRomain DuguetFRA, 485,03   
17Petrus des Planes CHJörg RöthlisbergerSUI, 485,54   
18FortunaBronislav ChudybaSVK, 486,40   
19Midnight DanceCamilla EnemarkDEN, 486,56   
20Grand LiberoAndis VarnaLAT, 486,68   
21Charly Sobieski IGrzegorz PsiukPOL, Sobieski Jumping Team487,81   
22Cuba LibreFredrik JönssonSWE, 487,93   
23RobinMichał KaźmierczakPOL, KJ Leśna Wola488,98   
24S.I.E.C. ConceptHasan SenturkTUR, 590,62   
25Aconda IIRudi HelsenBEL, 591,53   
26Larissa 644Tomasz KleinPOL, KJ "Turbud" Brzeg592,34   
27SaturdayŁukasz JończykPOL, SKS Garo Zaborów883,70   
28NovestaGunnar KlettenbergEST, 885,14   
29La Vie en RoseJorne SpreheGER, 885,95   
30CanonJaroslav JindraCZE, 887,37   
31Robroy 2Patrik MajherSVK, 887,51   
32Orient ExpressJohn Gunnar KnutsenNOR, KJ Królmet Zawiercie887,59   
33Otto 34Kartni NielsenDEN, 888,53   
34Key Largo IIIJulia ZawadaPOL, KS Nad Wigrami Mikołajewo888,70   
35Tibor PArseny ShpakovskiyRUS, 889,71   
36Bogegardens ApolloEmilie MartinsenDEN, 991,04   
37Bishof LAndrzej LemańskiPOL, KJ Jantar Stryków992,65   
38AmarokBenas GutkauskasLTU, 993,92   
39Pero-Z HillockLinnea EricssonDEN, 1282,34   
40Alcamo VogtTorben FrandsenDEN, 1283,57   
41MyladyKrzysztof LudwiczakPOL, KJ Wechta Rosnówko1283,82   
42Omen ZGrzegorz KubiakPOL, Sobieski Jumping Team1285,54   
43Axel Du BeaumontUrmas RaagEST, 1286,40   
44TaxiGudrun PatteetBEL, 1286,81   
45AlbinMarek LewickiPOL, Agro-Pol Trzebiatów1287,42   
46Polytraum IIŁukasz AppelPOL, KJ Sielanka Warka1287,62   
47MozartPiotr SikorskiPOL, Łódzki Klub Jeździecki1288,09   
48HandskenSofie AnderssonSWE, 1681,59   
49BacardiVasil IvanovBLR, 1685,89   
50IndigoAnn LanggaardDEN, 1686,65   
51RoxetteAnders LidbeckSWE, 1688,03   
52BronsonMarie MoesgaardDEN, 1790,18   
53ToakleyThomas Van MinnebruggenBEL, 1894,96   
 Salvo GoosbyLeszek GramzaPOL, OSK Michalscy Trzebnicaeli    
 Ret BoyAndrius PetrovasLTU, eli    
 Poly PowerKristian SkovriderDEN, rez    
 
CSI Leszno, 13-16.11.2008 - dzień III Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

Międzynarodowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody CSI***W - Eliminacje Pucharu Świata
Leszno, 13-16 listopad 2008

WYNIKI KOŃCOWE - DZIEŃ III

9 - FINAŁ RUNDY MŁODYCH KONI 6 i 7 lat - konkurs zwykły z jedną rozgrywką (238.2.2)
      RozgrywkaRozgrywka 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1BoliwiaKrzysztof LudwiczakPOL, KJ Wechta Rosnówko075,75032,18300 € / - PLN
2Uno's SafierAndreas SchouDEN, 076,81033,42300 € / - PLN
3Puerto Rico 42Vladimir BeletskiyRUS, 077,89034,34240 € / - PLN
4Omar Plus-SAleksandra LusinaPOL, KJ Agro-Handel Śrem075,84034,45240 € / - PLN
5Qulander ZBartosz GoszczyńskiPOL, KJ Mustang Rogalinek080,61035,37180 € / - PLN
6Quality TimeHanno EllermannEST, 077,70036,36144 € / - PLN
7Celine LyngkaerLinnea EricssonDEN, 078,76036,37108 € / - PLN
8Chianti's DreamEmilie MartinsenDEN, 074,84036,8196 € / - PLN
9Gulliver KRudi HelsenBEL, 080,81037,10180 € / - PLN
10ObeliskHanno EllermannEST, 080,00038,71144 € / - PLN
11It's CatweazleTorben FrandsenDEN, 081,43039,03108 € / - PLN
12Boomer Van T HeikeThomas Van MinnebruggenBEL, 075,65039,6596 € / - PLN
13CappucinoCamilla EnemarkDEN, 080,04045,0772 € / - PLN
14Vicky D'omia NBartosz GoszczyńskiPOL, KJ Mustang Rogalinek079,95046,1260 € / - PLN
15FistHeiki VatselEST, 080,42433,8572 € / - PLN
16Limoge 3Alicja GrygierPOL, JKS Czanki Międzyrzecze079,87443,73 
17ChampagneCamilla EnemarkDEN, 076,32443,78 
18Dinara-GBenas GutkauskasLTU, 075,65447,1260 € / - PLN
19UltimusTiit KivisildEST, 077,43833,57 
20Que TalKristian SkovriderDEN, 077,51837,17 
21Lacordaire 3Tomasz KleinPOL, KJ "Turbud" Brzeg079,84837,64 
22CordinoThomas EhrnroothFIN, Suomen Ratsastajainliitto Ry079,51842,98 
23Couleur RougeTorben SuhrDEN, 078,93846,43 
24Cool InPiia PantsuFIN, 075,621154,56 
25CeblesseGudrun PatteetBEL, 080,501862,00 
26SilvioAngel NyagolovBUL, 077,75rez  
27CyrkoniaKrzysztof PrasekPOL, KS Nad Wigrami Mikołajewo472,45   
28ArabikaAndis VarnaLAT, 472,73   
29Stan The Brandy-ManKartni NielsenDEN, 473,35   
30KartelKrzysztof MikołajczakPOL, KJ Agro-Handel Śrem474,06   
31MarmorsAndis VarnaLAT, 475,07   
32VlameAndrius PetrovasLTU, 475,70   
33VeleurŁukasz JończykPOL, SKS Garo Zaborów476,15   
34GrandoMichał ZiębickiPOL, WLKS Krakus Swoszowice476,35   
35Bajou Du RouetKrzysztof LudwiczakPOL, KJ Wechta Rosnówko476,50   
36UniscoMarek LewickiPOL, Agro-Pol Trzebiatów476,61   
37SamantaThomas EhrnroothFIN, Suomen Ratsastajainliitto Ry476,78   
38Chopi Vant DravenshofJohn Gunnar KnutsenNOR, KJ Królmet Zawiercie477,00   
39KiriJulia ZawadaPOL, KS Nad Wigrami Mikołajewo477,59   
40UrielleJohn Gunnar KnutsenNOR, KJ Królmet Zawiercie477,73   
41Kick Like BumJorne SpreheGER, 478,32   
42ValbreakerShane CareyIRL, 478,50   
43Hojrupgaards LocomotionChristian SchouDEN, 478,95   
44AgadezGunnar KlettenbergEST, 480,73   
45Ludvig H. PŁukasz AppelPOL, KJ Sielanka Warka480,75   
46ChristabolitoAndrius PetrovasLTU, 873,40   
47Gentille MadameJorne SpreheGER, 873,68   
48GayallJacek BuckiPOL, KJ Agro-Handel Śrem875,53   
49UruguayŁukasz AppelPOL, KJ Sielanka Warka877,59   
50Cantania 7Patrik MajherSVK, 877,82   
51Camelot van de DorpshoeveTiit KivisildEST, 881,34   
52Uventi HMonika DulczewskaPOL, KJ Zbrosławice883,01   
53Hedegaardens WhiskyAnn LanggaardDEN, 884,42   
54VyacintAndreas SchouDEN, 987,87   
55WinnerKrzysztof MikołajczakPOL, KJ Agro-Handel Śrem1275,62   
56AleqsVasil IvanovBLR, 1277,89   
57CalamusIbrahim VaskovBLR, 1278,84   
58CorretoJörg RöthlisbergerSUI, 1285,40   
59VerolienŁukasz WasilewskiPOL, KJ HBC Lasocice1681,67   
60Native De La PrayeGregory RulquinFRA, 1686,67   
61AccentAnn LanggaardDEN, 25104,98   
 Bambino Van't ZorgvieltŁukasz WasilewskiPOL, KJ HBC Lasocicerez    
 Ex-CaliburOliver KarmaEST, rez    


10 - tylko dla Juniorów - konkurs zwykły (238.2.1)
       
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1WigoniaNatalia Koziarowska (JM.1992)POL, WLKS Krakus Swoszowice059,20 
2SantosJarosław Koziarowski (J.1991)POL, WLKS Krakus Swoszowice060,12 
3ChiarinaMarta Pacholska (J.1991)POL, WLKS Krakus Swoszowice060,42 
4Escudero LAnna Szlezinger (J.1991)POL, WKJK Warszawa066,07 
5Forrest GumpAnna Szlezinger (J.1991)POL, WKJK Warszawa069,60 
6ImpulsJarosław Koziarowski (J.1991)POL, WLKS Krakus Swoszowice456,89 
7LandoraMarta Pacholska (J.1991)POL, WLKS Krakus Swoszowice459,79 
8Don Grandi PNatalia Drańczarek (J.1991)POL, JKS Przybyszewo466,75 
9EurasNatalia Koziarowska (JM.1992)POL, WLKS Krakus Swoszowice780,53 
10MetaxaGrete Kristel PariisEST, 1476,40 
 Upper LineNatalia Drańczarek (J.1991)POL, JKS Przybyszewoeli  
 VeronaGrete Kristel PariisEST, rez  
 DiamantAgnieszka Grundkowska (JM.1992)POL, WLKS Krakus Swoszowicerez  


11 - dla Amatorów - konkurs zwykły z jedną rozgrywką (238.2.2)
      RozgrywkaRozgrywka 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1Nikola 10Lucie KrulichovaCZE, 068,12029,17189 € / - PLN
2Unicum 1Jana HolubovaCZE, 070,03036,45161 € / - PLN
3Olympia 94Zdenka VavrovaCZE, 468,40  133 € / - PLN
4PemLucie KrulichovaCZE, 469,82  119 € / - PLN
5ArgusMarek OdzimekPOL, Lotus Poznań470,14  98 € / - PLN
6CandoEwa Walas-KaźmierczakPOL, KJ Leśna Wola470,43   
7Bjerglunds ChristoCamilla WeinrichDEN, 973,90   
8KadmSonia Gaj (JM.1993)POL, JKS Czanki Międzyrzecze975,96   
9CalandaMaksymilian Wechta (JM.1994)POL, KJ Wechta Rosnówko1267,81   
10Lugana HMaksymilian Wechta (JM.1994)POL, KJ Wechta Rosnówko1287,34   
11Angelo LMarek OdzimekPOL, Lotus Poznań1372,56   
 Lansier LMarcelina BudziarskaPOL, KJ Jantar Strykóweli    
 NightfeverMichaela KrulichovaCZE, rez    
 CaratMarek OdzimekPOL, Lotus Poznańrez    


12 - Mała Runda - konkurs dwufazowy (274.5.3)
    I FazaI FazaII FazaII Faza 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1Urano MHanno EllermannEST, 050,85025,46750 € / - PLN
2S.I.E.C. CoxHasan SenturkTUR, 050,71025,92600 € / - PLN
3La Vie en RoseJorne SpreheGER, 051,89027,00450 € / - PLN
4WachterinPhilipp SchoberGER, 048,20027,62300 € / - PLN
5Diadem 75Alain JuferSUI, 049,96029,40210 € / - PLN
6Up To DateEmilie MartinsenDEN, 050,84029,93180 € / - PLN
7Maykel VIRudi HelsenBEL, 052,78030,64150 € / - PLN
8Levantino LŁukasz JończykPOL, SKS Garo Zaborów047,90031,00120 € / - PLN
9TinkerbellThomas Van MinnebruggenBEL, 053,43031,5424 € / - PLN
10Cest Si BonSofie AnderssonSWE, 052,50031,7324 € / - PLN
11Silvio 31Łukasz AppelPOL, KJ Sielanka Warka048,50032,2024 € / - PLN
12Ever For PleasureTomasz ChentkowskiPOL, KJ "WELT" Opypy054,50034,8124 € / - PLN
13Albert KAlicja GrygierPOL, JKS Czanki Międzyrzecze054,64035,8724 € / - PLN
14Ulrike RGunnar KlettenbergEST, 053,11425,1224 € / - PLN
15Quarts TaagerupChristian SchouDEN, 050,42427,6824 € / - PLN
16Volympia Van T HeikeThomas Van MinnebruggenBEL, 051,43429,8224 € / - PLN
17TroojaEbbe Liisa SonajalgEST, 053,04430,8124 € / - PLN
18ChiaraStanisław PrzedpełskiPOL, SKS Garo Zaborów052,53430,9024 € / - PLN
19Pedro De L'aunoitChristiana DuguetSUI, 051,43430,92 
20Young LadyKrzysztof LudwiczakPOL, KJ Wechta Rosnówko050,10431,92 
21GibsonFredrik JönssonSWE, 051,12432,64 
22PrezentPiotr SikorskiPOL, Łódzki Klub Jeździecki048,73434,54 
23Centa SZGudrun PatteetBEL, 047,42831,51 
24HBC Lake BidŁukasz WasilewskiPOL, KJ HBC Lasocice051,14832,43 
25Loves Me De Saint SimeonFabien RulquinFRA, 052,51837,34 
26OpaalAndres KallasteEST, 048,571229,81 
27Finch 3Vladimir BeletskiyRUS, 050,541236,32 
28LarissaThomas EhrnroothFIN, Suomen Ratsastajainliitto Ry052,961445,81 
29TouransRein PillEST, 051,181447,61 
30Korys LakmusMonika DulczewskaPOL, KJ Zbrosławice447,57   
31A Capella 2Patrik MajherSVK, 448,17   
32RolandoMichał KaźmierczakPOL, KJ Leśna Wola449,11   
33Clarence 22Karolina VasiliauskaiteLTU, 450,43   
34Castiglione LAndrzej LemańskiPOL, KJ Jantar Stryków450,50   
35Toronto SAndres KallasteEST, 450,65   
36CosmoLinnea EricssonDEN, 450,71   
37DominikaJacek BuckiPOL, KJ Agro-Handel Śrem450,79   
38LantolPatrik MajherSVK, 451,12   
39CyanidKrzysztof PrasekPOL, KS Nad Wigrami Mikołajewo452,48   
40Poly PowerKristian SkovriderDEN, 452,71   
41Le CarrePeter Moss EnemarkDEN, 452,73   
42OptimaleLinnea EricssonDEN, 452,87   
43Savoir VivreArtur WójcikPOL, WLKS Krakus Swoszowice453,39   
44Landos IIMałgorzata Ciszek-LewickaPOL, Agro-Pol Trzebiatów453,79   
45Land LoverStanisław PrzedpełskiPOL, SKS Garo Zaborów454,03   
46SmiranaTomasz KleinPOL, KJ "Turbud" Brzeg454,21   
47RekrutMarek LewickiPOL, Agro-Pol Trzebiatów454,67   
48Ragazza 36Vitaliy MalininRUS, 848,45   
49CorofinaJulia ZawadaPOL, KS Nad Wigrami Mikołajewo848,93   
50Heart Breaker 5Michał ZiębickiPOL, WLKS Krakus Swoszowice850,39   
51Pauchen PanterKarolina VasiliauskaiteLTU, 850,42   
52CapriWeronika SołtysiakPOL, JKS Przybyszewo851,62   
53KaterisIvo OtsEST, 852,14   
54TrafalgarHeiki VatselEST, 852,34   
55Evian 6Romain DuguetFRA, 853,75   
56Aravel IIBronislav ChudybaSVK, 853,78   
57Staerebogards CairoAndis VarnaLAT, 854,14   
58KimberlyOliver KarmaEST, 854,18   
59NormenUrmas RaagEST, 854,76   
60SonataMałgorzata Ciszek-LewickaPOL, Agro-Pol Trzebiatów957,51   
61Lion-BEmilia BożańskaPOL, WLKS Krakus Swoszowice957,65   
62Call BoyWeronika RubaszkiewiczPOL, SKJ Trawers Warszawa1248,00   
63LordessaVasil IvanovBLR, 1250,53   
64QuirlyKatarina StrandSWE, 1250,75   
65Landors-LVDainis OzolsLAT, 1253,59   
66Cancan 4Andreas SchouDEN, 1357,57   
67Anton Van Het GonnehofTorben FrandsenDEN, 1461,92   
68UniverseAndrius PetrovasLTU, 2364,65   
 Kardinals-LVDainis OzolsLAT, eli    
 My Lady's YasminIvo OtsEST, eli    
 
CSI Leszno, 13-16.11.2008 - dzień II Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

Międzynarodowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody CSI***W - Eliminacje Pucharu Świata
Leszno, 13-16 listopad 2008

WYNIKI KOŃCOWE - DZIEŃ II

5 - dla młodych koni 6-7 letnich - konkurs dwufazowy (274.5.3)
    I FazaI FazaII FazaII Faza 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1Kick Like BumJorne SpreheGER, 048,37024,82200 € / - PLN
2UniscoMarek LewickiPOL, Agro-Pol Trzebiatów046,34026,70200 € / - PLN
3Uno's SafierAndreas SchouDEN, 049,42026,87160 € / - PLN
4Qulander ZBartosz GoszczyńskiPOL, KJ Mustang Rogalinek049,00027,75160 € / - PLN
5Chopi Vant DravenshofJohn Gunnar KnutsenNOR, KJ Królmet Zawiercie046,59027,90120 € / - PLN
6CyrkoniaKrzysztof PrasekPOL, KS Nad Wigrami Mikołajewo044,85028,0188 € / - PLN
7Quality TimeHanno EllermannEST, 049,81028,3564 € / - PLN
8FistHeiki VatselEST, 050,68028,53120 € / - PLN
9ObeliskHanno EllermannEST, 049,79030,5196 € / - PLN
10SilvioAngel NyagolovBUL, 046,51030,6756 € / - PLN
11Omar Plus-SAleksandra LusinaPOL, KJ Agro-Handel Śrem046,07031,7948 € / - PLN
12Hedegaardens WhiskyAnn LanggaardDEN, 047,45032,1872 € / - PLN
13It's CatweazleTorben FrandsenDEN, 051,68034,5664 € / - PLN
14Hojrupgaards LocomotionChristian SchouDEN, 048,20034,9240 € / - PLN
15Chianti's DreamEmilie MartinsenDEN, 047,93035,3724 € / - PLN
16Ludvig H. PŁukasz AppelPOL, KJ Sielanka Warka048,60038,1548 € / - PLN
17AgadezGunnar KlettenbergEST, 051,01038,3940 € / - PLN
18CappucinoCamilla EnemarkDEN, 050,35039,34 
19Celine LyngkaerLinnea EricssonDEN, 049,50040,07 
20Stan The Brandy-ManKartni NielsenDEN, 046,15041,95 
21Camelot van de DorpshoeveTiit KivisildEST, 049,78042,42 
22ChristabolitoAndrius PetrovasLTU, 047,60427,12 
23ArabikaAndis VarnaLAT, 049,92427,64 
24Uventi HMonika DulczewskaPOL, KJ Zbrosławice041,67427,71 
25Lacordaire 3Tomasz KleinPOL, KJ "Turbud" Brzeg049,64427,90 
26CeblesseGudrun PatteetBEL, 046,37428,51 
27VlameAndrius PetrovasLTU, 046,40428,98 
28AleqsVasil IvanovBLR, 048,71429,54 
29MarmorsAndis VarnaLAT, 043,84429,71 
30Gentille MadameJorne SpreheGER, 046,15430,57 
31Puerto Rico 42Vladimir BeletskiyRUS, 045,67430,98 
32Que TalKristian SkovriderDEN, 046,82431,07 
33UrielleJohn Gunnar KnutsenNOR, KJ Królmet Zawiercie048,01431,73 
34CalamusIbrahim VaskovBLR, 048,53434,64 
35GrandoMichał ZiębickiPOL, WLKS Krakus Swoszowice047,17434,68 
36Vicky D'omia NBartosz GoszczyńskiPOL, KJ Mustang Rogalinek047,18439,42 
37Limoge 3Alicja GrygierPOL, JKS Czanki Międzyrzecze047,34834,07 
38FaworytAleksandra LusinaPOL, KJ Agro-Handel Śrem049,611052,42 
39GayallJacek BuckiPOL, KJ Agro-Handel Śrem046,871231,90 
40Native De La PrayeGregory RulquinFRA, 047,601235,68 
41SamantaThomas EhrnroothFIN, Suomen Ratsastajainliitto Ry047,78rez  
42Boomer Van T HeikeThomas Van MinnebruggenBEL, 153,01   
43KartelKrzysztof MikołajczakPOL, KJ Agro-Handel Śrem446,64   
44VerolienŁukasz WasilewskiPOL, KJ HBC Lasocice447,89   
45BoliwiaKrzysztof LudwiczakPOL, KJ Wechta Rosnówko448,46   
46Bajou Du RouetKrzysztof LudwiczakPOL, KJ Wechta Rosnówko448,67   
47ValbreakerShane CareyIRL, 449,15   
48CordinoThomas EhrnroothFIN, Suomen Ratsastajainliitto Ry449,71   
49VyacintAndreas SchouDEN, 449,79   
50UltimusTiit KivisildEST, 449,89   
51ChampagneCamilla EnemarkDEN, 450,17   
52Couleur RougeTorben SuhrDEN, 450,73   
53Gulliver KRudi HelsenBEL, 450,76   
54Cantania 7Patrik MajherSVK, 846,54   
55Dinara-GBenas GutkauskasLTU, 846,73   
56CorretoJörg RöthlisbergerSUI, 849,70   
57Cool InPiia PantsuFIN, 849,78   
58WinnerKrzysztof MikołajczakPOL, KJ Agro-Handel Śrem1247,56   
59KiriJulia ZawadaPOL, KS Nad Wigrami Mikołajewo1667,12   
60UruguayŁukasz AppelPOL, KJ Sielanka Warka2064,87   
 AccentAnn LanggaardDEN, eli    
 VeleurŁukasz JończykPOL, SKS Garo Zaboróweli    
 Bambino Van't ZorgvieltŁukasz WasilewskiPOL, KJ HBC Lasociceeli    
 KallaDainis OzolsLAT, rez    
 Ex-CaliburOliver KarmaEST, rez    


6 - tylko dla Juniorów - konkurs dwufazowy (274.5.3)
    I FazaI FazaII FazaII Faza 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1DiamantAgnieszka Grundkowska (JM.1992)POL, WLKS Krakus Swoszowice052,17028,61 
2ChiarinaMarta Pacholska (J.1991)POL, WLKS Krakus Swoszowice054,06028,93 
3Forrest GumpAnna Szlezinger (J.1991)POL, WKJK Warszawa052,75030,18 
4Don Grandi PNatalia Drańczarek (J.1991)POL, JKS Przybyszewo054,96030,79 
5EurasNatalia Koziarowska (JM.1992)POL, WLKS Krakus Swoszowice053,89038,82 
6ImpulsJarosław Koziarowski (J.1991)POL, WLKS Krakus Swoszowice049,98426,45 
7SantosJarosław Koziarowski (J.1991)POL, WLKS Krakus Swoszowice053,59428,70 
8Upper LineNatalia Drańczarek (J.1991)POL, JKS Przybyszewo050,93rez  
9WigoniaNatalia Koziarowska (JM.1992)POL, WLKS Krakus Swoszowice449,68   
10Escudero LAnna Szlezinger (J.1991)POL, WKJK Warszawa450,56   
11VeronaGrete Kristel PariisEST, 456,93   
12MetaxaGrete Kristel PariisEST, 457,23   
13LandoraMarta Pacholska (J.1991)POL, WLKS Krakus Swoszowice852,34   


7 - dla Amatorów - konkurs dwufazowy (274.5.3)
    I FazaI FazaII FazaII Faza 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1ArgusMarek OdzimekPOL, Lotus Poznań049,79036,13189 € / - PLN
2Nikola 10Lucie KrulichovaCZE, 049,51425,09161 € / - PLN
3PemLucie KrulichovaCZE, 053,45436,14133 € / - PLN
4Angelo LMarek OdzimekPOL, Lotus Poznań053,57838,95119 € / - PLN
5Bjerglunds ChristoCamilla WeinrichDEN, 054,07eli 98 € / - PLN
6Olympia 94Zdenka VavrovaCZE, 447,57   
7CalandaMaksymilian Wechta (JM.1994)POL, KJ Wechta Rosnówko448,32   
8Unicum 1Jana HolubovaCZE, 450,96   
9NightfeverMichaela KrulichovaCZE, 452,64   
10Lugana HMaksymilian Wechta (JM.1994)POL, KJ Wechta Rosnówko454,75   
11CandoEwa Walas-KaźmierczakPOL, KJ Leśna Wola454,78   
12KadmSonia Gaj (JM.1993)POL, JKS Czanki Międzyrzecze455,07   
13Lansier LMarcelina BudziarskaPOL, KJ Jantar Stryków857,48   


8 - Duża Runda (ROLEX Ranking Points) - konkurs zwykły z jedną rozgrywką (238.2.2)
      RozgrywkaRozgrywka 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1A Big BoyRein PillEST, 073,90043,685000 € / - PLN
2Pero-Z HillockLinnea EricssonDEN, 072,85441,504000 € / - PLN
3Love SupremeKrzysztof PrasekPOL, KS Nad Wigrami Mikołajewo071,96443,763000 € / - PLN
4Alcamo VogtTorben FrandsenDEN, 077,40445,012000 € / - PLN
5Tres CertainPhilipp SchoberGER, 074,65eli 1400 € / - PLN
6Corland DaneMarie MoesgaardDEN, 179,12  1200 € / - PLN
7Key Largo IIIJulia ZawadaPOL, KS Nad Wigrami Mikołajewo179,45  1000 € / - PLN
8Candillo's BoyAlicja GrygierPOL, JKS Czanki Międzyrzecze180,00  800 € / - PLN
9Titan RSAleš OpatrnýCZE, 470,07  88 € / - PLN
10ChicagoAndreas SchouDEN, 470,56  84 € / - PLN
11Midnight DanceCamilla EnemarkDEN, 473,09  84 € / - PLN
12TaxiGudrun PatteetBEL, 473,37  84 € / - PLN
13OazisPiia PantsuFIN, 474,64  84 € / - PLN
14Orlando De La ProvilloRomain DuguetFRA, 474,93  84 € / - PLN
15SedoniaBartosz GoszczyńskiPOL, KJ Mustang Rogalinek474,96  84 € / - PLN
16UronaOmer KaraevliTUR, 475,54  84 € / - PLN
17FortunaBronislav ChudybaSVK, 476,03  84 € / - PLN
18CarlonStanisław PrzedpełskiPOL, SKS Garo Zaborów476,18  84 € / - PLN
19Paloma des Planes CHJörg RöthlisbergerSUI, 476,42  84 € / - PLN
20Amber Van SpieveldHanno EllermannEST, 476,43  84 € / - PLN
21--22Virgin ExpressRein PillEST, 476,68  84 € / - PLN
21--22Plasir Du LysAndreas SchouDEN, 476,68  84 € / - PLN
23ToakleyThomas Van MinnebruggenBEL, 578,15  84 € / - PLN
24BaloufinoAngel NyagolovBUL, 578,81  84 € / - PLN
25Oruth GOmer KaraevliTUR, 578,90  84 € / - PLN
26IndigoAnn LanggaardDEN, 579,31  84 € / - PLN
27NovestaGunnar KlettenbergEST, 579,78  84 € / - PLN
28LarkanaroVladimir BeletskiyRUS, 580,71   
29San SebastianBartosz GoszczyńskiPOL, KJ Mustang Rogalinek580,73   
30RobinMichał KaźmierczakPOL, KJ Leśna Wola581,46   
31AlmeaJorne SpreheGER, 581,65   
32BronsonMarie MoesgaardDEN, 682,65   
33Larissa 644Tomasz KleinPOL, KJ "Turbud" Brzeg684,34   
34Polytraum IIŁukasz AppelPOL, KJ Sielanka Warka685,12   
35MozartPiotr SikorskiPOL, Łódzki Klub Jeździecki788,48   
36GiardinaJorne SpreheGER, 870,46   
37SaturdayŁukasz JończykPOL, SKS Garo Zaborów872,04   
38RoxetteAnders LidbeckSWE, 874,71   
39Bishof LAndrzej LemańskiPOL, KJ Jantar Stryków874,81   
40Petrus des Planes CHJörg RöthlisbergerSUI, 874,85   
41Axel Du BeaumontUrmas RaagEST, 874,90   
42CoronadaChristian SchouDEN, 875,09   
43AltenbachPhilipp SchoberGER, 875,12   
44BacardiVasil IvanovBLR, 875,34   
45MyladyKrzysztof LudwiczakPOL, KJ Wechta Rosnówko876,57   
46IldagoMichał KaźmierczakPOL, KJ Leśna Wola876,70   
47Myjolofolo De GolaineAlain JuferSUI, 877,60   
48S.I.E.C. Caro AssHasan SenturkTUR, 877,64   
49AmarokBenas GutkauskasLTU, 877,65   
50FerrariTorben FrandsenDEN, 877,79   
51Chauvinist ZPiia PantsuFIN, 877,81   
52S.I.E.C. ConceptHasan SenturkTUR, 877,85   
53Otto 34Kartni NielsenDEN, 978,14   
54Bogegardens ApolloEmilie MartinsenDEN, 978,64   
55Rue Blanche Du GibetAngel NyagolovBUL, 978,81   
56AkidoChristian SchouDEN, 979,68   
57Cordero SkovsbyAnders LidbeckSWE, 980,71   
58Aconda IIRudi HelsenBEL, 981,79   
59CaracasRudi HelsenBEL, 1083,45   
60Orient ExpressJohn Gunnar KnutsenNOR, KJ Królmet Zawiercie1274,59   
61Ret BoyAndrius PetrovasLTU, 1275,34   
62Ragazza 36Vitaliy MalininRUS, 1275,92   
63Torado 2Krzysztof LudwiczakPOL, KJ Wechta Rosnówko1276,68   
64PoncordeHanno EllermannEST, 1277,12   
65NickKristian SkovriderDEN, 1278,00   
66SharpKristian SkovriderDEN, 1378,15   
67Cuba LibreFredrik JönssonSWE, 1378,50   
68Korys Lady LikeMonika DulczewskaPOL, KJ Zbrosławice1379,48   
69Tibor PArseny ShpakovskiyRUS, 1380,34   
70GamboLeszek GramzaPOL, OSK Michalscy Trzebnica1381,96   
71Salvo GoosbyLeszek GramzaPOL, OSK Michalscy Trzebnica1395,87   
72CanonJaroslav JindraCZE, 1482,79   
73Lord PikassoGuntars SilinshLAT, 1587,42   
74LectorAndrius PetrovasLTU, 1676,71   
75TinkerbellThomas Van MinnebruggenBEL, 1690,70   
76CortinaNatalia CzernikPOL, JKS Tornado Szczecin1691,20   
77HandskenSofie AnderssonSWE, 1778,51   
78Re Dakota MDMValdemaras ŽukauskasLTU, 1781,17   
79LanzorAlain JuferSUI, 1884,06   
80Robroy 2Patrik MajherSVK, 1884,73   
81CallgrafKatarina StrandSWE, 2073,59   
82Grand LiberoAndis VarnaLAT, 2075,67   
83ElyzijaValdemaras ŽukauskasLTU, 2090,21   
84AlbinMarek LewickiPOL, Agro-Pol Trzebiatów2178,09   
85LeukosAleksandra LusinaPOL, KJ Agro-Handel Śrem22100,54   
86Hidalgo De L'illonGregory RulquinFRA, 23104,18   
87HBC Lake BidŁukasz WasilewskiPOL, KJ HBC Lasocice2477,12   
 GucciEmilie MartinsenDEN, eli    
 Sandro SilverWeronika SołtysiakPOL, JKS Przybyszewoeli    
 MarinoJacek BuckiPOL, KJ Agro-Handel Śremeli    
 Resonanz 34Vladimir BeletskiyRUS, eli    
 Carry's SonAndres KallasteEST, eli    
 Maglebjerg's Crannagh HeroCamilla EnemarkDEN, rez    
 IrasairAndis VarnaLAT, rez    
 Campino 51Arseny ShpakovskiyRUS, rez    
 BingoGunnar KlettenbergEST, rez    
 RajoutieAleh ShauchenkaBLR, rez    
 Congo KingAleš OpatrnýCZE, rez    
 Menthe De NormandieRomain DuguetFRA, rez    
 Charly Sobieski IGrzegorz PsiukPOL, Sobieski Jumping Teamrez    
 Omen ZGrzegorz KubiakPOL, Sobieski Jumping Teamrez    
 LiucilleBenas GutkauskasLTU, rez    
 CinnamonTiit KivisildEST, rez    
 Greta-GisaKartni NielsenDEN, rez    
 SinaGrzegorz KubiakPOL, Sobieski Jumping Teamrez    
 Sobieski AmbrosioGrzegorz PsiukPOL, Sobieski Jumping Teamrez    
 Laguna vd RoshoveUrmas RaagEST, rez    
 Loves Me De Saint SimeonFabien RulquinFRA, rez    
 
CSI Leszno, 13-16.11.2008 - dzień I Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

Międzynarodowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody CSI***W - Eliminacje Pucharu Świata
Leszno, 13-16 listopad 2008

WYNIKI KOŃCOWE - DZIEŃ I

1 - dla młodych koni 6-7 letnich - konkurs zwykły (238.2.1)
       
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Kick Like BumJorne SpreheGER, 056,09188 € / - PLN
2UltimusTiit KivisildEST, 058,75188 € / - PLN
3UniscoMarek LewickiPOL, Agro-Pol Trzebiatów059,42150 € / - PLN
4Gentille MadameJorne SpreheGER, 059,64112 € / - PLN
5Quality TimeHanno EllermannEST, 060,03150 € / - PLN
6ValbreakerShane CareyIRL, 062,14112 € / - PLN
7Omar Plus-SAleksandra LusinaPOL, KJ Agro-Handel Śrem062,1583 € / - PLN
8ObeliskHanno EllermannEST, 064,1290 € / - PLN
9Dinara-GBenas GutkauskasLTU, 066,3968 € / - PLN
10Chopi Vant DravenshofJohn Gunnar KnutsenNOR, KJ Królmet Zawiercie068,1360 € / - PLN
11Que TalKristian SkovriderDEN, 068,4252 € / - PLN
12Cantania 7Patrik MajherSVK, 069,4845 € / - PLN
13GayallJacek BuckiPOL, KJ Agro-Handel Śrem069,6260 € / - PLN
14Bajou Du RouetKrzysztof LudwiczakPOL, KJ Wechta Rosnówko073,0645 € / - PLN
15Hojrupgaards LocomotionChristian SchouDEN, 073,0938 € / - PLN
16Hedegaardens WhiskyAnn LanggaardDEN, 074,1738 € / - PLN
17CappucinoCamilla EnemarkDEN, 178,6422 € / - PLN
18MarmorsAndis VarnaLAT, 457,67 
19ArabikaAndis VarnaLAT, 457,82 
20CyrkoniaKrzysztof PrasekPOL, KS Nad Wigrami Mikołajewo459,53 
21Lacordaire 3Tomasz KleinPOL, KJ "Turbud" Brzeg461,35 
22Qulander ZBartosz GoszczyńskiPOL, KJ Mustang Rogalinek463,45 
23CorretoJörg RöthlisbergerSUI, 463,59 
24UrielleJohn Gunnar KnutsenNOR, KJ Królmet Zawiercie464,60 
25Puerto Rico 42Vladimir BeletskiyRUS, 465,35 
26BoliwiaKrzysztof LudwiczakPOL, KJ Wechta Rosnówko465,90 
27Native De La PrayeGregory RulquinFRA, 466,98 
28Limoge 3Alicja GrygierPOL, JKS Czanki Międzyrzecze469,17 
29Uno's SafierAndreas SchouDEN, 469,39 
30Uventi HMonika DulczewskaPOL, KJ Zbrosławice470,06 
31CordinoThomas EhrnroothFIN, Suomen Ratsastajainliitto Ry471,76 
32Stan The Brandy-ManKartni NielsenDEN, 472,09 
33WinnerKrzysztof MikołajczakPOL, KJ Agro-Handel Śrem472,51 
34UruguayŁukasz AppelPOL, KJ Sielanka Warka472,95 
35FistHeiki VatselEST, 473,39 
36KartelKrzysztof MikołajczakPOL, KJ Agro-Handel Śrem473,51 
37ChampagneCamilla EnemarkDEN, 473,84 
38Boomer Van T HeikeThomas Van MinnebruggenBEL, 474,15 
39CalamusIbrahim VaskovBLR, 474,98 
40SilvioAngel NyagolovBUL, 476,59 
41Gulliver KRudi HelsenBEL, 477,98 
42AccentAnn LanggaardDEN, 579,68 
43FaworytAleksandra LusinaPOL, KJ Agro-Handel Śrem579,92 
44VeleurŁukasz JończykPOL, SKS Garo Zaborów580,12 
45VyacintAndreas SchouDEN, 580,20 
46It's CatweazleTorben FrandsenDEN, 685,64 
47Camelot van de DorpshoeveTiit KivisildEST, 788,62 
48CeblesseGudrun PatteetBEL, 789,59 
49ChristabolitoAndrius PetrovasLTU, 866,04 
50Cool InPiia PantsuFIN, 866,51 
51Vicky D'omia NBartosz GoszczyńskiPOL, KJ Mustang Rogalinek869,54 
52GrandoMichał ZiębickiPOL, WLKS Krakus Swoszowice870,34 
53Ludvig H. PŁukasz AppelPOL, KJ Sielanka Warka870,53 
54AleqsVasil IvanovBLR, 872,67 
55SamantaThomas EhrnroothFIN, Suomen Ratsastajainliitto Ry873,45 
56Ex-CaliburOliver KarmaEST, 875,01 
57Couleur RougeTorben SuhrDEN, 980,09 
58Chianti's DreamEmilie MartinsenDEN, 1085,21 
59VlameAndrius PetrovasLTU, 1268,34 
60VerolienŁukasz WasilewskiPOL, KJ HBC Lasocice1381,57 
61KallaDainis OzolsLAT, 2595,84 
62AgadezGunnar KlettenbergEST, 2699,18 
63Bambino Van't ZorgvieltŁukasz WasilewskiPOL, KJ HBC Lasocice28106,14 
 Sandro JuniorWeronika SołtysiakPOL, JKS Przybyszewoeli  
 KiriJulia ZawadaPOL, KS Nad Wigrami Mikołajeworez  


2 - dla Amatorów - konkurs zwykły (238.2.1) (
       
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1CaratMarek OdzimekPOL, Lotus Poznań059,01189 € / - PLN
2PemLucie KrulichovaCZE, 062,93161 € / - PLN
3Unicum 1Jana HolubovaCZE, 066,37133 € / - PLN
4CalandaMaksymilian Wechta (JM.1994)POL, KJ Wechta Rosnówko068,67119 € / - PLN
5CandoEwa Walas-KaźmierczakPOL, KJ Leśna Wola073,7398 € / - PLN
6Bjerglunds ChristoCamilla WeinrichDEN, 179,85 
7Nikola 10Lucie KrulichovaCZE, 457,79 
8Olympia 94Zdenka VavrovaCZE, 458,34 
9ArgusMarek OdzimekPOL, Lotus Poznań462,10 
10KrissiaBarbora HudcovaCZE, JK Diti464,09 
11Lansier LMarcelina BudziarskaPOL, KJ Jantar Stryków475,32 
12Lugana HMaksymilian Wechta (JM.1994)POL, KJ Wechta Rosnówko476,67 
13NightfeverMichaela KrulichovaCZE, 786,14 
14KadmSonia Gaj (JM.1993)POL, JKS Czanki Międzyrzecze981,17 
15Angelo LMarek OdzimekPOL, Lotus Poznań981,81 


3 - Mała Runda - konkurs zwykły (238.2.1)
       
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Cancan 4Andreas SchouDEN, 064,76750 € / - PLN
2WachterinPhilipp SchoberGER, 067,09600 € / - PLN
3S.I.E.C. CoxHasan SenturkTUR, 068,04450 € / - PLN
4GibsonFredrik JönssonSWE, 071,34300 € / - PLN
5TroojaEbbe Liisa SonajalgEST, 073,40210 € / - PLN
6OttawaAnders LidbeckSWE, 073,62180 € / - PLN
7Anton Van Het GonnehofTorben FrandsenDEN, 076,73150 € / - PLN
8SonataMałgorzata Ciszek-LewickaPOL, Agro-Pol Trzebiatów077,18120 € / - PLN
9LarissaThomas EhrnroothFIN, Suomen Ratsastajainliitto Ry081,5918 € / - PLN
10Savoir VivreArtur WójcikPOL, WLKS Krakus Swoszowice082,4518 € / - PLN
11BingoGunnar KlettenbergEST, 082,7918 € / - PLN
12Korys Lady LikeMonika DulczewskaPOL, KJ Zbrosławice086,1818 € / - PLN
13Albert KAlicja GrygierPOL, JKS Czanki Międzyrzecze087,7318 € / - PLN
14Land LoverStanisław PrzedpełskiPOL, SKS Garo Zaborów090,7018 € / - PLN
15CosmoLinnea EricssonDEN, 191,3718 € / - PLN
16Volympia Van T HeikeThomas Van MinnebruggenBEL, 470,9018 € / - PLN
17OazisPiia PantsuFIN, 472,0718 € / - PLN
18Urano MHanno EllermannEST, 472,3418 € / - PLN
19Young LadyKrzysztof LudwiczakPOL, KJ Wechta Rosnówko472,5718 € / - PLN
20NickKristian SkovriderDEN, 476,3718 € / - PLN
21ChiaraStanisław PrzedpełskiPOL, SKS Garo Zaborów476,3918 € / - PLN
22PrezentPiotr SikorskiPOL, Łódzki Klub Jeździecki479,21 
23Silvio 31Łukasz AppelPOL, KJ Sielanka Warka479,57 
24Quarts TaagerupChristian SchouDEN, 479,65 
25IrasairAndis VarnaLAT, 481,64 
26Titan RSAleš OpatrnýCZE, 482,07 
27Maykel VIRudi HelsenBEL, 482,46 
28Ever For PleasureTomasz ChentkowskiPOL, KJ "WELT" Opypy484,79 
29RekrutMarek LewickiPOL, Agro-Pol Trzebiatów485,35 
30Ulrike RGunnar KlettenbergEST, 487,17 
31Castiglione LAndrzej LemańskiPOL, KJ Jantar Stryków487,37 
32SmiranaTomasz KleinPOL, KJ "Turbud" Brzeg488,54 
33Evian 6Romain DuguetFRA, 488,70 
34Clarence 22Karolina VasiliauskaiteLTU, 489,67 
35LeukosAleksandra LusinaPOL, KJ Agro-Handel Śrem489,84 
36TouransRein PillEST, 489,98 
37LantolPatrik MajherSVK, 490,20 
38CoronadaChristian SchouDEN, 4103,90 
39Greta-GisaKartni NielsenDEN, 592,65 
40Corland DaneMarie MoesgaardDEN, 594,71 
41Diadem 75Alain JuferSUI, 799,96 
42Aravel IIBronislav ChudybaSVK, 7100,07 
43Finch 3Vladimir BeletskiyRUS, 874,68 
44NormenUrmas RaagEST, 876,84 
45QuirlyKatarina StrandSWE, 880,93 
46Cest Si BonSofie AnderssonSWE, 881,43 
47KaterisIvo OtsEST, 882,57 
48ToakleyThomas Van MinnebruggenBEL, 883,40 
49Landos IIMałgorzata Ciszek-LewickaPOL, Agro-Pol Trzebiatów884,37 
50RolandoMichał KaźmierczakPOL, KJ Leśna Wola885,07 
51Centa SZGudrun PatteetBEL, 887,82 
52CorofinaJulia ZawadaPOL, KS Nad Wigrami Mikołajewo891,00 
53HBC Lake BidŁukasz WasilewskiPOL, KJ HBC Lasocice1095,01 
54TrafalgarHeiki VatselEST, 1096,11 
55CinnamonTiit KivisildEST, 1098,39 
56KimberlyOliver KarmaEST, 11102,51 
57SedoniaBartosz GoszczyńskiPOL, KJ Mustang Rogalinek1282,53 
58LordessaVasil IvanovBLR, 1285,56 
59Pedro De L'aunoitChristiana DuguetSUI, 1288,00 
60AlmeaJorne SpreheGER, 12106,82 
61Lion-BEmilia BożańskaPOL, WLKS Krakus Swoszowice12107,00 
62Levantino LŁukasz JończykPOL, SKS Garo Zaborów1392,42 
63OptimaleLinnea EricssonDEN, 1392,51 
64Call BoyWeronika RubaszkiewiczPOL, SKJ Trawers Warszawa1686,57 
65My Lady's YasminIvo OtsEST, 16105,56 
66Korys LakmusMonika DulczewskaPOL, KJ Zbrosławice16105,65 
67CapriWeronika SołtysiakPOL, JKS Przybyszewo1792,40 
68Landors-LVDainis OzolsLAT, 1792,50 
69UniverseAndrius PetrovasLTU, 2080,96 
70Kardinals-LVDainis OzolsLAT, 20104,00 
71Toronto SAndres KallasteEST, 20104,73 
72Carry's SonAndres KallasteEST, 2193,65 
73Staerebogards CairoAndis VarnaLAT, 2886,42 
74Valentijn de L'impermeableOliver KarmaEST, 28121,75 
 Up To DateEmilie MartinsenDEN, eli  
 Le CarrePeter Moss EnemarkDEN, eli  
 Pauchen PanterKarolina VasiliauskaiteLTU, eli  
 A Capella 2Patrik MajherSVK, eli  
 CyanidKrzysztof PrasekPOL, KS Nad Wigrami Mikołajeworez  
 FeeHeiki VatselEST, rez  
 SinaGrzegorz KubiakPOL, Sobieski Jumping Teamrez  
 Heart Breaker 5Michał ZiębickiPOL, WLKS Krakus Swoszowicerez  


4 - Duża Runda - konkurs dwufazowy (274.5.3)
    I FazaI FazaII FazaII Faza 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1Pero-Z HillockLinnea EricssonDEN, 048,39032,841125 € / - PLN
2Ret BoyAndrius PetrovasLTU, 046,79033,15900 € / - PLN
3Torado 2Krzysztof LudwiczakPOL, KJ Wechta Rosnówko048,03034,04675 € / - PLN
4S.I.E.C. ConceptHasan SenturkTUR, 049,01034,92450 € / - PLN
5Congo KingAleš OpatrnýCZE, 046,85035,40315 € / - PLN
6Rue Blanche Du GibetAngel NyagolovBUL, 047,07035,82270 € / - PLN
7Chauvinist ZPiia PantsuFIN, 049,43036,03225 € / - PLN
8TaxiGudrun PatteetBEL, 046,56036,35180 € / - PLN
9Orlando De La ProvilloRomain DuguetFRA, 051,60037,6823 € / - PLN
10CanonJaroslav JindraCZE, 050,09038,1423 € / - PLN
11Amber Van SpieveldHanno EllermannEST, 048,09038,4823 € / - PLN
12Love SupremeKrzysztof PrasekPOL, KS Nad Wigrami Mikołajewo047,68040,4623 € / - PLN
13FerrariTorben FrandsenDEN, 050,57040,9323 € / - PLN
14IldagoMichał KaźmierczakPOL, KJ Leśna Wola046,82047,6223 € / - PLN
15RobinMichał KaźmierczakPOL, KJ Leśna Wola050,54048,7023 € / - PLN
16AmarokBenas GutkauskasLTU, 050,70050,0923 € / - PLN
17FortunaBronislav ChudybaSVK, 049,42051,4323 € / - PLN
18GiardinaJorne SpreheGER, 047,81432,8423 € / - PLN
19LanzorAlain JuferSUI, 049,43433,3923 € / - PLN
20SaturdayŁukasz JończykPOL, SKS Garo Zaborów046,53435,0123 € / - PLN
21AltenbachPhilipp SchoberGER, 049,92436,6223 € / - PLN
22Tres CertainPhilipp SchoberGER, 048,10437,1823 € / - PLN
23Candillo's BoyAlicja GrygierPOL, JKS Czanki Międzyrzecze048,84437,5723 € / - PLN
24Oruth GOmer KaraevliTUR, 048,65437,5923 € / - PLN
25Midnight DanceCamilla EnemarkDEN, 047,64437,67 
26BaloufinoAngel NyagolovBUL, 049,03437,90 
27La Vie en RoseJorne SpreheGER, 049,43438,00 
28BacardiVasil IvanovBLR, 046,96438,45 
29Cuba LibreFredrik JönssonSWE, 048,60439,20 
30Orient ExpressJohn Gunnar KnutsenNOR, KJ Królmet Zawiercie050,53439,51 
31AlbinMarek LewickiPOL, Agro-Pol Trzebiatów047,43439,82 
32Alcamo VogtTorben FrandsenDEN, 049,67441,21 
33A Big BoyRein PillEST, 046,96442,17 
34Bishof LAndrzej LemańskiPOL, KJ Jantar Stryków047,89443,25 
35San SebastianBartosz GoszczyńskiPOL, KJ Mustang Rogalinek050,35444,67 
36RajoutieAleh ShauchenkaBLR, 047,04444,86 
37Polytraum IIŁukasz AppelPOL, KJ Sielanka Warka049,14445,78 
38GamboLeszek GramzaPOL, OSK Michalscy Trzebnica049,42449,15 
39Salvo GoosbyLeszek GramzaPOL, OSK Michalscy Trzebnica050,65450,09 
40AkidoChristian SchouDEN, 051,96453,43 
41GucciEmilie MartinsenDEN, 045,18556,01 
42RoxetteAnders LidbeckSWE, 047,81836,14 
43Omen ZGrzegorz KubiakPOL, Sobieski Jumping Team047,09836,40 
44LiucilleBenas GutkauskasLTU, 045,17838,09 
45Sobieski AmbrosioGrzegorz PsiukPOL, Sobieski Jumping Team047,06838,57 
46OpaalAndres KallasteEST, 045,67839,18 
47Campino 51Arseny ShpakovskiyRUS, 046,37842,15 
48Myjolofolo De GolaineAlain JuferSUI, 049,53847,57 
49Resonanz 34Vladimir BeletskiyRUS, 046,43847,81 
50CarlonStanisław PrzedpełskiPOL, SKS Garo Zaborów047,951235,54 
51HandskenSofie AnderssonSWE, 046,861243,37 
52Cordero SkovsbyAnders LidbeckSWE, 047,981244,00 
53Loves Me De Saint SimeonFabien RulquinFRA, 048,091356,67 
54Plasir Du LysAndreas SchouDEN, 051,791375,81 
55MozartPiotr SikorskiPOL, Łódzki Klub Jeździecki045,121863,71 
56MarinoJacek BuckiPOL, KJ Agro-Handel Śrem047,182087,60 
57CortinaNatalia CzernikPOL, JKS Tornado Szczecin044,85eli  
58Laguna vd RoshoveUrmas RaagEST, 047,93rez  
59Larissa 644Tomasz KleinPOL, KJ "Turbud" Brzeg051,75rez  
60Robroy 2Patrik MajherSVK, 152,34   
61Grand LiberoAndis VarnaLAT, 445,48   
62CallgrafKatarina StrandSWE, 445,62   
63Hidalgo De L'illonGregory RulquinFRA, 446,84   
64IndigoAnn LanggaardDEN, 447,48   
65Key Largo IIIJulia ZawadaPOL, KS Nad Wigrami Mikołajewo448,06   
66Maglebjerg's Crannagh HeroCamilla EnemarkDEN, 448,39   
67SharpKristian SkovriderDEN, 448,71   
68Virgin ExpressRein PillEST, 448,75   
69Tibor PArseny ShpakovskiyRUS, 448,81   
70Paloma des Planes CHJörg RöthlisbergerSUI, 449,00   
71ElyzijaValdemaras ŽukauskasLTU, 449,40   
72LarkanaroVladimir BeletskiyRUS, 449,57   
73--74LectorAndrius PetrovasLTU, 449,75   
73--74S.I.E.C. Caro AssHasan SenturkTUR, 449,75   
75Sandro SilverWeronika SołtysiakPOL, JKS Przybyszewo450,20   
76Bogegardens ApolloEmilie MartinsenDEN, 450,37   
77Charly Sobieski IGrzegorz PsiukPOL, Sobieski Jumping Team450,46   
78Re Dakota MDMValdemaras ŽukauskasLTU, 451,00   
79Petrus des Planes CHJörg RöthlisbergerSUI, 451,04   
80NovestaGunnar KlettenbergEST, 451,07   
81PoncordeHanno EllermannEST, 451,68   
82BronsonMarie MoesgaardDEN, 466,82   
83UronaOmer KaraevliTUR, 552,04   
84Aconda IIRudi HelsenBEL, 552,37   
85TinkerbellThomas Van MinnebruggenBEL, 552,62   
86DominikaJacek BuckiPOL, KJ Agro-Handel Śrem554,96   
87Menthe De NormandieRomain DuguetFRA, 848,54   
88Otto 34Kartni NielsenDEN, 850,18   
89Axel Du BeaumontUrmas RaagEST, 952,62   
90Lord PikassoGuntars SilinshLAT, 1456,62   
91CaracasRudi HelsenBEL, 1752,79   
 Poly PowerKristian SkovriderDEN, eli    
 MyladyKrzysztof LudwiczakPOL, KJ Wechta Rosnówkorez    
 
« PoczątekPoprzednia811812813814815816NastępnaOstatnie »

Strona 814 z 816


Polityka cookies
0.661