konie,
22 | 01 | 2018
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

Wyniki
HZR-B Zbrosławice, 12-14.12.2008 - dzień II Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
Halowe Zawody Konne w Skokach Przez Przeszkody
Zbrosławice 13.12.2008
Konkurs nr 11 kl. "LL"
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1-7FenixDominika SławskaKJ Deresz Siemianowice042,0000
1-7WeksaMarcelina RomKJ Amigo Będzin046,2200
1-7Alube DAnna WyroślakKJ Zbrosławice049,7300
1-7Alube DAnna WyroślakKJ Zbrosławice047,4000
1-7CarmelloMarta GłowaczewskaKJ Zbrosławice049,5400
1-7PalremoAnna ZemłaLKJ Solec Bieruń049,1300
1-7CzerkisMaria GerberNiezrzeszona046,1300
8-9FenixDominika SławskaKJ Deresz Siemianowice457,3104
8-9CedyniaMaria GerberNiezrzeszona460,4104
10CzerkisMaja BurdalskaLZJ Drama Zbrosławice465,5315
11-12CzerkisMaja BurdalskaLZJ Drama Zbrosławice844,2608
11-12CzerkisMaja BurdalskaLZJ Drama Zbrosławice844,0308
 GretaAleksandra KwiatkowskaKS Orzeł Kiedrzyn   Eliminacja
 RoganPiotr KowalskiLKJ Ochaby   Eliminacja
 RoganPiotr KowalskiLKJ Ochaby   Eliminacja


Konkurs nr 12 kl. "L" dokł. Bez rozgrywki
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1QuentinDominika SławskaKJ Deresz Siemianowice042,1500
1KingaKatarzyna ŻogałaKJ Stara Piła Tychy047,9800
1MelodieMagda KamińskaKJ Zbrosławice046,8700
1DonkaWaldemar WojtyczkaLKJ Ochaby049,6200
1PfantomKarolina WitnickaCJK Dakar Srnów046,9400
1FeniksZuzanna WnukKJ Orzeł Kiedrzyn043,1900
1JamboKarolina PfutznerKJ Górka Zbrosławice047,4500
1JamboKarolina PfutznerKJ Górka Zbrosławice047,0900
1ParmaAlicja PiotrowskaKJ Deresz Siemianowice048,8200
1ParmaAlicja PiotrowskaKJ Deresz Siemianowice051,0100
1GewaliaMonika FojtuchJKS Kasztanka Żywiec043,1800
1Luis 19Katarzyna SzylwańskaKJ Turbud Brzeg051,6900
1MilkaAnna Sroczyńska-BaronKJ Zbrosławice047,4000
1Gloden WinsorSara JakobsenLKJ Ochaby046,1600
1ZłotaKatarzyna OrdysŚląska Akademia Jeździecka042,8700
1LazarWiktor LarkowskiKJ Zbrosławice057,4500
1FenixDominika SławskaKJ Deresz Siemianowice046,4800
1HolandiaKatarzyna ŻogałaKJ Stara Piła Tychy041,3700
1SantiagoMagda KamińskaKJ Zbrosławice047,7500
1SantiagoMagda KamińskaKJ Zbrosławice047,6200
1KadafiiSylwia Podsiadło0046,0400
1CedyniaMaria Gerber0044,4700
1Sycylia MGerard GrutzaKJ Zbrosławice044,1700
1Sycylia MGerard GrutzaKJ Zbrosławice043,2400
25-34ElodiaNina NiepomiaszczijKJ Wolta Arom Borki W464,3104
25-34JukatanPaulina ŻylińskaLKJ Ochaby447,7804
25-34SkatMonika WięcławKJ Wolta Arom Borki W455,6104
25-34MelodieMagda KamińskaKJ Zbrosławice445,3704
25-34GniewoszWiktor LarkowskiKJ Zbrosławice452,7004
25-34GniewoszWiktor LarkowskiKJ Zbrosławice454,0304
25-34EskadronBartosz UrbanKJ Deresz Siemianowice448,2604
25-34GrabbAnna ZaborowskaLKJ Ochaby449,3504
25-34PalermoAnna ZemłoLKJ Solec448,8604
25-34KadafiiSylwia Podsiadło0441,8004
35-36Gloden WinsorSara JakobsenLKJ Ochaby465,8915
35-36GrabbAnna ZaborowskaLKJ Ochaby465,1215
37KingaKatarzyna ŻogałaKJ Stara Piła Tychy473,2937
38-46DonkaWaldemar WojtyczkaLKJ Ochaby848,1908
38-46KMS QueridoAntonina StyczeńLKJ Ochaby859,3908
38-46JukatanPaulina ŻylińskaLKJ Ochaby859,8208
38-46ZłotaKatarzyna OrdysŚląska Akademia Jeździecka840,5408
38-46WeksaMarcelina RomKJ Amigo Będzin843,2408
38-46CarmelloMarta GłowaczewskaKJ Zbrosławice847,2308
38-46CarmelloMarta GłowaczewskaKJ Zbrosławice847,3908
38-46PalermoAnna ZemłoLKJ Solec847,3608
38-46CedyniaMaria Gerber0845,5108
47Alube DAnna WyroślakKJ Zbrosławice869,97210
48GrabbAnna ZaborowskaLKJ Ochaby1253,17012
49EskadronBartosz UrbanKJ Deresz Siemianowice1646,45016
 RoganWaldemar WojtyczkaLKJ Ochaby   Eliminacja
 ElodiaNina NiepomiaszczijKJ Wolta Arom Borki W   Eliminacja
 Sycylia MGerard GrutzaKJ Zbrosławice   Eliminacja


Konkurs nr 13 kl. L Z OCENĄ STYLU Licencyjny
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty za stylPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
B.O.FrancjaAleksandra BagińskaKJ ZbrosławiceB.O.457,60Niezal.
B.O.FrancjaAleksandra BagińskaKJ ZbrosławiceB.O.456,30Niezal.


Konkurs nr 14 kl. "P" Dokładności z rozgrywką
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazemPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1BelugaAdam SiedlaczekOSK Siedlaczek Rybnik067,2000030,4400
2Książe IrlandiiWiktor LarkowskiKJ Zbrosławice067,0100030,7100
3QuentinDominika SławskaKJ Deresz Siemianowice059,3200425,7004
4SkatMonika WięcławKJ Wolta Arom Borki W057,5400427,0604
5GewaliaMonika FojtuchJKS Kasztanka Żywiec063,8600429,0504
6FeniksZuzanna WnukKJ Orzeł Kiedrzyń053,8700443,0904
7LazarWiktor LarkowskiKJ Zbrosławice065,1800829,7108
8AnastazjaAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice461,4904    
9KMS QueridoAntonina StyczeńLKJ Ochaby463,5304    
10GawroszMagda KamińskaKJ Zbrosławice462,3504    
11HolandiaKatarzyna ŻogałaKJ Stara Piła Tychy458,5704    
12QualityMirella RuczkaKJ Turbud Brzeg468,7304    
13Luis 19Katarzyna SzylwańskaKJ Turbud Brzeg482,1226    
14PhantonKarolina WitnickaCJK Dakar Sarnów880,32210    
15SzafirMaciej StopaKJ Amigo Będzin4107,92812    
16Wall StreetSławomir PachKJ Zbrosławice1283,35214    
17MilkaAnna Sroczyńska-BaronKJ Zbrosławice   Eliminacja    
18BotanicJan MleczkoLKJ Ochaby   Eliminacja    


Konkurs nr 15 kl. "N" dwufazowy art. 274.5.3
     I FAZA   II FAZA   
MiejsceKońZawodnikKlub Punkty skokiCzasPunkty za czasRazemPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1Aristo ZJiri HruskaCzechy 047,9200427,5404
2MitschelMartyna BorowskaLKJ Ochaby 442,8004    
3Książe IrlandiiWiktor LarkowskiKJ Zbrosławice 448,8604    
4GawroszMagda KamińskaKJ Zbrosławice 446,8004    
5Why ArgoAdam SiedlaczekOSK Siedlaczek Rybnik 447,3104    
6PromaximusŁukasz SwobodaKJ Zbrosławice 445,5304    
7PantenolAntonina StyczeńLKJ Ochaby 846,9408    
8AnastazjaAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice 1657,77016    
9San Jan MleczkoLKJ Ochaby 0 0Eliminacja    
10Wall StreetSławomir PachKJ Zbrosławice 0 0Eliminacja    
11QualityMirella RuczkaKJ Turbud Brzeg 0 0Eliminacja    


HALOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
Zbrosławice 13.12.2008
Konkurs nr 02 kl. Amatorów II Półfinał
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazemWynik z I półfin.Razem po II półfinałach
1AdwokatKarolna Kolińskaniezrzeszony056,830000
1MagGrzegorz Grabarczykniezrzeszony055,030000
1HardyHanna Sleziakniezrzeszony061,790000
1Giorgio 53Angelika Kucjasniezrzeszony057,920000
1FortunaMonika Jeziorskaniezrzeszony056,79001010
6-7LamiaMartyna Jarczewskaniezrzeszony450,840404
6-7Tamiza FalceDobrosława Janasikniezrzeszony455,440404
8JetMartyna Biadaczniezrzeszony474,033707
 ChrobryMagdalena Ficekniezrzeszony   Eliminacja10Eliminacja


Konkurs nr 17 kl. Kuce gr 1 II Półfinał
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazemWynik z I półfin.Razem po II półfinałach
1AlanWiktoria DróżdżKJ Amigo Będzin064,930088
1DariaMartyna PrentkowskaKJ Amigo Będzin047,870000
1DonnaNicole MasłowskaCJK Dakar Sarnów049,730000
1RoyalKarolina GodośKJ Jumping Team Brynica052,700000
5-6RamboJonasz KawalecLZJ Drama Zbrosławice459,690404
5-6DerekMarta StaroszyńskaKJ Amigo Będzin468,030404


Konkurs nr 18 kl. Kuce gr 2 II Półfinał
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazemWynik z I półfin.Razem po II półfinałach
1GalaktykaAgata ChoinkaKJ Deresz Siemianowice052,420044
1KalmarPaulina GoldaKJ Amigo Będzin055,490000
1KalgarGBJustyna BorkiewiczKJ Amigo Będzin049,650000
1FlamencoAgnieszka KamolaCJK Dakar Sarnów054,680000


Konkurs nr 19 kl. L z oceną stylu j. II Półfinał Junorów mł.
MiejsceKońZawodnikKlubZ I półfin.Punkty skokiCzasPunkty za czasS. "A"S "B"S "C"ŚredniaRazemRazem Po II półfinale
1SindbadMonika DudaLKJ Ochaby7,5053,1205,55,06,55,675,6713,17
2Gold Lady LJonasz KawalecLZJ Drama Zbrosławice2,5057,3206,06,05,55,835,838,33
3SelimaZuzanna PareckaKJ Amigo Będzin5,7060,3406,57,57,57,177,1712,83
4LamurNicole MakulikLKJ Ochaby2,7270,8807,55,57,56,838,8311,50
5ArgonBarbara WrońskaLKJ Ochaby16,0260,1908,57,07,57,679,6725,67
6KrusEliza ZdrzałekOSK Siedlaczek Rybnik26,0457,5405,56,06,05,839,8335,83
7WiolaMartyna BąkowskaLKJ Ochaby7,3688,7758,58,08,58,3319,3326,67
 AferaBarbara WiśniewskaLKJ Ochaby26,0       EliminacjaEliminacja
 QuintenMaria KaczynaLKJ Ochaby26,0       DyskwalifikacjaDyskwalifikacja


Konkurs nr 20 kl. P1 II Półfinał Juniorów
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazemWynik z I półfin.Razem po II półfinałach
1JasyrAgnieszka KamolaCJK Dakar Sarnów054,850000
2Łakoma KDominik SłodczykKJ Zbrosławice055,040000
3HialitMartyna NiedźwiedżKJ Deresz Siemianowice055,520000
4IberPaulina ŻylińskaLKJ Ochaby448,060448
5RockySara JakobsenLKJ Ochaby451,990404
6Bagier IIIJulia CieślarKJ Champion Górki Małe452,160448
7Forest RKatarzyna OrdysŚląska Akademia Jeździecka454,040448
8Guido Du SoleiDominik SłodczykKJ Zbrosławice456,200404
9LesterAgata GodośKJ Jumping Team Brynica1254,24012416
10ConsusAgnieszka KamolaCJK Dakar Sarnów1675,46218018
 KoraAneta WoźniakLKJ Ochaby0 0Eliminacja028
 KasandraMarta StrzałkaOSK Siedlaczek Rybnik0 0Eliminacja432


Konkurs nr 21 kl. "N1" II Półfinał Seniorów
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazemWynik z I półfin.Razem po II półfinałach
1HarleyKarol MicułaJLKJ Udórz051,92004,674,67
2MalwersantIzabella KamskaKJ Zbrosławice052,77004,354,35
3HerosKaja DankowskaKKJ Kielce056,84002,142,14
4LandoJan MleczkoLKJ Ochaby057,77000,790,79
5WelurKlaudia RajtarKJ Zbrosławice059,24006,426,42
6HajstraAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice059,80000,000,00
7Chamberlein RMagda KamińskaKJ Zbrosławice456,77043,377,37
8LagunaGerard GrutzaKJ Zbrosławice456,91042,926,92
9Wat NuMirella RuczkaKJ Turbud Brzeg460,08045,739,73
10DomenaJan MleczkoLKJ Ochaby461,85040,794,79
11BakaraMaciej JachowiczKJ Zbrosławice1252,640123,5315,53
12DagestanSławomir PachKJ Zbrosławice1658,2301612,5828,58
 HuncwotKarol MicułaJLKJ Udórz  0Eliminacja  
 OrdonAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice  0Rezygnacja  
 
HZR-B Zbrosławice, 12-14.12.2008 - dzień I Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
HALOWE REGIONALNE ZAWODY KONNE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
ZBROSŁAWICE 12-14.12.2008

Konkurs nr 1 klasy LL dokładności art.. 238.1.1
    ptk ptkptk
M-ceKońZawodnikKlubskokiczasczasrazem
1-6Alube DAnna WyroślakKJ Zbrosławice051,78 0
1-6MelodieMagda KamińskaKJ Zbrosławice053,24 0
1-6Gloden WinsorSara JakobsenLKJ Ochaby053,65 0
1-6WeksaMarcelina RomKJ Amigo Będzin056,54 0
1-6WeksaMarcelina RomKJ Amigo Będzin057,65 0
1-6Alube DAnna WyroślakKJ Zbrosławice059,85 0
7PalermoAnna Zemłaniezrzeszony063,0411
8KadafiSylwia PodsiadłoKJ Wolta Arom Borki W864,5319
 PalermoAnna Zemłaniezrzeszonyrezygnacja   
 Gloden WinsorSara JakobsenLKJ Ochabyeliminacja   


Konkurs nr 2 klasy L dokładności bez rozgrywki art.. 238.1.1
    ptk ptkptk
M-ceKońZawodnikKlubskokiczasczasrazem
1-11FrancjaAleksandra BagińskaKJ Zbrosławice057,31 0
1-11FrancjaAleksandra BagińskaKJ Zbrosławice057,55 0
1-11MelodieMagda KamińskaKJ Zbrosławice057,61 0
1-11GniewoszWiktor LarkowskiKJ Zbrosławice064,92 0
1-11HadesSławomir PachKJ Zbrosławice056,50 0
1-11ParmaAlicja PiotrowskaKJ Deresz Siemianowice057,26 0
1-11MilkaAnna Sroczyńska BaronKJ Zbrosławice055,03 0
1-11SkatMonika WięcławKJ Wolta Arom Borki W054,32 0
1-11DonkaWaldemar WojtyczkaLKJ Ochaby060,04 0
1-11PalermoAnna Zemłaniezrzeszony061,43 0
1-11JukatanPaulina ŻylińskaLKJ Ochaby051,52 0
12-15SantiagoMagda KamińskaKJ Zbrosławice064,3611
12-15SzafirMaciej StopaKJ Amigo Będzin064,3911
12-15PhantonKarolina WitnickaKJ Czanki 064,8611
12-15DonkaWaldemar WojtyczkaLKJ Ochaby063,8011
16-22SantiagoMagda KamińskaKJ Zbrosławice462,14 4
16-22Wall StreetSławomir PachKJ Zbrosławice458,71 4
16-22ParmaAlicja PiotrowskaKJ Deresz Siemianowice459,04 4
16-22Luis 19Katarzyna SzylwańskaKJ Turbud Brzeg461,35 4
16-22EskaronBartosz UrbanKJ Deresz Siemianowice458,56 4
16-22SkatMonika WięcławKJ Wolta Arom Borki W455,92 4
16-22PalermoAnna Zemłaniezrzeszony458,11 4
23-27GniewoszWiktor LarkowskiKJ Zbrosławice860,36 8
23-27GniewoszWiktor LarkowskiKJ Zbrosławice860,85 8
23-27ZłotaKatarzyna OrdysŚląska Akademia Jeździecka852,45 8
23-27GrabAnna ZaborowskaLKJ Ochaby860,35 8
23-27JukatanPaulina ŻylińskaLKJ Ochaby854,66 8
28GrabAnna ZaborowskaLKJ Ochaby675,35410
29-31Golden WinsorSara JakobsenLKJ Ochaby1258,32 12
29-31EskadronBartosz UrbanKJ Deresz Siemianowice1258,34 12
29-31GrabAnna ZaborowskaLKJ Ochaby877,21412
 RoganPiotr KowalskiLKJ Ochabyeliminacja   
 RoganPiotr KowalskiLKJ Ochabyeliminacja   
 RoganPiotr KowalskiLKJ Ochabyeliminacja   
 ZłotaKatarzyna OrdysŚląska Akademia Jeździeckaeliminacja   


Konkurs nr 3 klasy P - dwufazowy art.. 274.5.3
   I faza   II faza  Razem 
    ptk ptkptkptk ptkptkI + II
M-ceKońZawodnikKlubskokiczasczasrazemskokiczasczasrazemFaza
1SzafirMaciej StopaKJ Amigo Będzin051,13 0038,37 00
2MitschelMartyna BorowskaLKJ Ochaby045,84 0039,09 00
3BotanicJan MleczkoLKJ Ochaby049,24 0039,17 00
4MilkaAnna Sroczyńska BaronKJ Zbrosławice046,80 0439,16 44
5QualityMirella RuczkaKJ Turbud Brzeg053,05 0447,96 44
6Wall StreetSławomir PachKJ Zbrosławice450,71 4     
7HadesSławomir PachKJ Zbrosławice449,19 4     
8PromaximusŁukasz SwobodaKJ Zbrosławice448,62 4     
9Luis 19Katarzyna SzylwańskaKJ Turbud Brzeg453,04 4     
10PhantomKarolina WitnickaKJ Czanki Międzyrzecze450,07 4     
 San Martyna BorowskaLKJ Ochabyeliminacja        
 LazarWiktor LarkowskiKJ Zbrosławiceeliminacja        
 Książe IrlandiiWiktor LarkowskiKJ Zbrosławiceeliminacja        


Konkurs nr 4 klasy N
    I faza   II faza  Razem 
    ptk ptkptkptk ptkptkI + II
LpKońZawodnikKlubskokiczasczasrazemskokiczasczasrazemFaza
1QualityMirella RuczkaKJ Turud Brzeg054,09 0048,50  0
2Książe IrlandiiWiktor LarkowskiKJ Zbrosławice451,33 4     
3PromaximusŁukasz SwobodaKJ Zbrosławice1247,01 12     
 MitschelMartyna BorowskaLKJ Ochabyeliminacja        


HALOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
ZBROSŁAWICE 12-14 GRUDNIA 2008
Konkurs nr 01 kl. 60 I Półfinał Amatorów
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1LamiaMartyna Jarczewskaniezrzeszony046,2300
1AdwokatKarolna Kolińskaniezrzeszony050,1300
1Giorgio 53Angelika Kucjasniezrzeszony052,0200
1HardyHanna Sleziakniezrzeszony055,9400
1JetMartyna Biadaczniezrzeszony050,9700
1MagGrzegorz Grabarczykniezrzeszony047,3600
1Tamiza FalceDobrosława Janasikniezrzeszony050,1600
 ChrobryMagdalena Ficekniezrzeszony   Eliminacja


Konkurs nr 01 kl. 60 I Półfinał Amatorów
Wyniki po I półfinale
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiRazem
1LamiaMartyna Jarczewskaniezrzeszony00
1AdwokatKarolna Kolińskaniezrzeszony00
1Giorgio 53Angelika Kucjasniezrzeszony00
1HardyHanna Sleziakniezrzeszony00
1JetMartyna Biadaczniezrzeszony00
1MagGrzegorz Grabarczykniezrzeszony00
1Tamiza FalceDobrosława Janasikniezrzeszony00
 ChrobryMagdalena Ficekniezrzeszony1010


Konkurs nr 6 kl. Kuce I Półfinał grupa I
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1DonnaNicole MasłowskaCJK Dakar Sarnów048,7700
1DerekMarta StaroszyńskaKJ Amigo Będzin053,1900
1RoyalKarolina GodośKJ Jumping Team Brynica050,1300
1RamboJonasz KawalecLZJ Drama Zbrosławice054,8800
1DariaMartyna PrentkowskaKJ Amigo Będzin048,9200
6AlanWiktoria DróżdżKJ Amigo Będzin481,5848


Konkurs nr 7 kl. Kuce I Półfinał II grupy
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1FlamencoAgnieszka KamolaCJK Dakar Sarnów051,5900
1KalmarPaulina GoldaKJ Amigo Będzin054,4800
1KalgarGBJustyna BorkiewiczKJ Amigo Będzin048,1500
 GalaktykaAgata ChoinkaKJ Deresz Siemianowice451,6504


Konkurs nr 8 kl. L I półfinał juniorów młodszych
M-ceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasS. "A"S "B"S "C"ŚredniaRazem
1Gold Lady LJonasz KawalecLZJ Drama Zbrosławice050,6202,52,52,52,52,5
2LamurNicole MakulikLKJ Ochaby047,7502,52,53,02,72,7
3SelimaZuzanna PareckaKJ Amigo Będzin052,2706,05,55,55,75,7
4WiolaMartyna BąkowskaLKJ Ochaby252,8705,55,55,05,37,3
5SindbadMonika DudaLKJ Ochaby248,0704,56,06,05,57,5
6ArgonBarbara WrońskaLKJ Ochaby476,014,07,58,08,58,016,0
 AferaBarbara WiśniewskaLKJ Ochaby       Eliminacja
 QuintenMaria KaczynaLKJ Ochaby       Eliminacja
 GretaAleksandra KwiatkowskaKS Orzeł Kiedrzyn       Eliminacja
 KrusEliza ZdrzałekOSK Siedlaczek Rybnik       Eliminacja


Konkurs nr 9 kl. P I Półfinał Juniorów
MiejsceKońZawodnikKlubPunkty skokiCzasPunkty za czasRazem
1FeniksZuzanna WnukOrzeł Kiedrzyn061,0000
2RockySara JakobsenLKJ Ochaby063,5400
3Guido Du SoleiDominik SłodczykKJ Zbrosławice064,5800
4Łakoma KDominik SłodczykKJ Zbrosławice067,7900
5KoraAneta WoźniakLKJ Ochaby069,1200
6JasyrAgnieszka KamolaCJK Dakar Sarnów072,0200
7HialitMartyna NiedźwiedżKJ Deresz Siemianowice075,9300
8IberPaulina ŻylińskaLKJ Ochaby464,5104
9Bagier IIIJulia CieślarKJ Champion Górki Małe466,8804
10KasandraMarta StrzałkaOSK Siedlaczek Rybnik467,5604
11LesterAgata GodośKJ Jumping Team Brynica470,3004
12Forest RKatarzyna OrdysŚląska Akademia Jeździecka470,5704
13ConsusAgnieszka KamolaCJK Dakar Sarnów874,1008
 KMS QueridoAntonina StyczeńLKJ Ochaby   Eliminacja
 LechitaWiktoria LisKJ Zbrosławice   Eliminacja
 QuentinDominika SławskaKJ Deresz Siemianowice   Eliminacja
 PantenolAntonina StyczeńLKJ Ochaby   Rezygnacja


Konkurs nr 10 kl. N I Półfinał seniorw
MiejsceKońZawodnikKlubCzas za skokiCzasRazem
1HajstraAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice054,9754,97
2LandoJan MleczkoLKJ Ochaby056,5556,55
3HerosKaja DankowskaKKJ Kielce059,2459,24
4LagunaGerard GrutzaKJ Zbrosławice456,8160,81
5Chamberlein RMagda KamińskaKJ Zbrosławice457,7161,71
6BakaraMaciej JachowiczKJ Zbrosławice062,0262,02
7MalwersantIzabella KamskaKJ Zbrosławice459,6663,66
8OrdonAleksandra KośnikKJ Deresz Siemianowice460,1164,11
9HarleyKarol MicułaJLKJ Udórz460,3064,30
10Wat NuMirella RuczkaKJ Turbud Brzeg462,4266,42
11WelurKlaudia RajtarKJ Zbrosławice067,8167,81
12HuncwotKarol MicułaJLKJ Udórz470,9974,99
13DomenaJan MleczkoLKJ Ochaby868,6376,63
14DagestanSławomir PachKJ Zbrosławice476,1280,12
15GawroszMagda KamińskaKJ Zbrosławice1293,34105,34
 Aristo ZJiri HruskaCzechy  Eliminacja
 Sycylia MGerard GrutzaKJ Zbrosławice  Eliminacja
 San Martyna BorowskaLKJ Ochaby  Rezygnacja
 MitschelMartyna BorowskaLKJ Ochaby  Rezygnacja
 QualityMirella RuczkaKJ Turbud Brzeg  Rezygnacja
 
HZR-B Gajewniki, 13-14.12.2008 Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

W dniach 13-14 grudnia w Gajewnikach odbyły się halowe regionalne zawody w skokach przez przeszkody. W niedzielnym konursie nr 12 - klasy N - zwyciężył Kamil Szustorowski na koniu Hop.

Więcej…
 
HZR-B Leszno 13-14.12.2008 Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
Regionalne Zawody Konne w Skokach Przez Przeszkody odbyły się w dniach 13-14 grudnia w Lesznie. W dzisiejszym konkursie kl C zwyciężyła Natalia Drańczarek na koniu Don Grandi P. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.
Więcej…
 
HZT-B Poznań 6.12.2008 Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
W minioną sobotę, w Poznaniu odbyły się halowe zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody. W konkursie kl N zwyciężył Andrzej Żejmo na koniu Sekret.
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia811812813814815816817818819820NastępnaOstatnie »

Strona 814 z 823


Polityka cookies
0.625