konie,
Home Świat Sport Obsada Polaków na zagranicznych arenach w bieżącym tygodniu
22 | 07 | 2017
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

Obsada Polaków na zagranicznych arenach w bieżącym tygodniu Drukuj Email
Świat - Sport
W tym tygodniu Reprezentacja Polski zagranicą będzie rywalizować w konkurencjach skoków przez przeszkody, ujeżdżeniu, woltyżerce i sportowych rajdach konnych na zawodach w Austrii, Niemczech, Francji, na Węgrzech i w Estonii.

 

 

SKOKI PRZEZ PRZESZKODY:

 

LINZ (AUT) | LINZER PFERDEFESTIVAL

 

Najliczniej polska ekipa będzie rywalizować w drugim tygodniu zawodów w Linz (AUT) na Linzer Pferdefestival. Reprezentanci Polski będą tu walczyć w konkurencji skoków przez przeszkody
w rangach CSI2*, CSIYH1*, CSICh-A, CSIJ-A i CSI1*.

 

Z aktualnego TOP10 rankingów Polskiego Związku Jeździeckiego w Linz wśród Seniorów powalczy tam Mściwoj Kiecoń (KJ Agro-Handel Śrem), wśród Młodych Jeźdźców rywalizować będzie Zuzanna Gowin (KJ Metpol Grodziec), a wśród Juniorów - Dajana Pawlicka (KJ Agro-Handel Śrem) i Stanisław Piątkowski (KJ Strzała Krubiczew).

 

Listy i wyniki dostępne: tutaj.

 

Pełny skład Reprezentacji Polski w Linz w dniach 28 kwietnia - 1 maja:

CSI2* |

GŁOSKOWSKI Andrzej - CENTROPLAST DINAR

GOWIN Zuzanna - CAPTAIN

GRUTZA Gerard - QUITA DU DOMAINE Z

JONES Jemma - LUNA

KIECOŃ Mściwoj - CELANA Z, CRONOS

KIERZNOWSKI Hubert - DARINOSA C, DENVER Z, ICEBERG ST

KOZANECKA Aleksandra - CALERO Z, SUEDWINDS AMANDA

KUBIAK Dawid - ANASTACIA III, BAGAZZA M, QUITE DONALDSON

NOWAKOWSKA Aleksandra  - TANGO DU ROUET

PAWLICKA Dajana  - BEBETO

PIĄTKOWSKI Michał  - LIGHTNING 100

RAJTAR-WOJCIECHOWSKA Klaudia  - COCAINE BLUE, SANTIAGO

SLOWIŃSKA Marika  - VIPER W Z

TŁUSZCZ Joanna  - FIGARO

TYSZKO Michał – HANDY, SURRIMO, TZIGANE DE LA COUR

WOJCIANIEC Wojciech - CASSIO MELLONI, CHINTABLUE, QUO VADIS

 

CSIYH1* |

CHOTNICKA Aleksandra - ROSSA - 5 y/o

CHRZANOWSKI Lisa - F. ARMANI Z - 5 y/o, JAMAICA VAN'T VALKENHOF - 7 y/o, NEWTON JP Z - 5 y/o

GŁOSKOWSKI Andrzej - ESTORIL FORTUNA - 7 y/o

GRUTZA Gerard - BEAU DU SANCY - 6 y/o, CARENZA - 7 y/o

KIERZNOWSKI Hubert - LANOSO - 6 y/o

KUBIAK Grzegorz - SARCUS - 6 y/o

NOWAKOWSKA Zuzanna - MJT ARONN DU TALUS - 6 y/o

SZUMIŃSKA Beata - COCA SZUMAWA - 6 y/o

TYSZKO Michał - KENTUCKY'S PICOBELLO - 6 y/o

WOJCIANIEC Wojciech - CHIVAS MELLONI - 6 y/o

ZIAJKOWSKA Magdalena - LARA CROFT - 7 y/o, LORD OF THE RING KG - 6 y/o

 

CSICh-A |

KIERZNOWSKA Aleksandra - DIOR V, NEVER MIND 22

MOKSIEWICZ Kacper - QUICKY DU VERGER

PARKITNY Maksymilian - LITTLE MAN 7, SOPRAN 10

SUSKA Juliana – ALOUBETTE, GILEA

 

CSIJ-A |

JANEKOVIC Marie - WINNETOU

MICHALSKA Julia - DIRTY HARRY

PAWLICKA Dajana - CAMPARI

PIĄTKOWSKI Stanislaw - AARON 340

SZUSTKOWSKA Oliwia – CLEARVILLE, WIOLA 19

 

CSI1* |

KUBIAK Grzegorz – ELEAR, HELP ME BOY DU PETIT VIVIER

KUBIAK Michal – GALAKTYKA, ILOVE YOU DU BEAUMONT

 

W konkurencji skoków przez przeszkody polscy zawodnicy rywalizować będą także w Niemczech
i Francji.

 

REDEFIN (GER)

 

W niemieckim Redefin (GER) z TOP10 Rankingu PZJ w kat. Seniorów zobaczymy Maksymiliana Wechtę (KJ Wechta Rosnówko), który wystartuje tam w randze CSI3* i CSIYH1*. W randze CSI3* pojedzie także Adam Grzegorzewski (Agro Aves Gajewniki), zwycięzca Halowego Pucharu Polski 2015/2016 w kat. Juniorów i lider w rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego w kategorii Juniorów.

 

Pełny skład Reprezentacji Polski w Redefin (GER) w dniach 28 kwietnia - 1 maja:

CSI3* |

GRZEGORZEWSKI Adam- OKARINO, ZAZOU SZUMAWA

WECHTA Maksymilian - CELTIA II, LONDON 32

 

CSIYH1* |

WECHTA Maksymilian - QUINCHELLA - 8 y/o

 

Listy i wyniki dostępne: tutaj.

 

BARBIZON (FRA)

 

We francuskim Barbizon (FRA) zobaczymy Jana Chrzanowskiego, który wystartuje tam w rangach CSI2* i CSIYH1*.

 

Program zawodów dostępny: tutaj.

 

Skład Reprezentacji:

CSI2* |

CHRZANOWSKI Jan - CLOUZOT DE LASSUS, POPPEE DE DAMVIL, UNIKA DE L'ESQUES

 

CSIYH1* |

CHRZANOWSKI Jan - VIOLETTE DU LANDEL - 7 y/o

 

UJEŻDŻENIE:

W drugiej konkurencji olimpijskiej, ujeżdżeniu, polscy zawodnicy będą rywalizować we Francji i na Węgrzech.

 

SAUMUR (FRA) i MARIAKALNOK (HUN)

 

W Saumur (FRA) Polska będzie reprezentowana w zawodach CDIY, a w Mariakalnok (HUN) na Węgrzech w randze CDI3*, CDIJ i CDIY.

 

Skład Reprezentacji Polski w Saumur (FRA) w dniach 28 kwietnia - 1 maja:

CDIY |

TRAGARZ Joanna - HARVARD K

 

Pełny skład Reprezentacji Polski w Mariakalnok (HUN) w dniach 28 kwietnia - 1 maja:

CDI3* |

KOWALSKA Izabela - EL GRECO, RAIKANO'S SON

KOZANOWSKI Przemyslaw - BELCANTO 34

 

CDIJ |

HABER Zuzanna - DON CRUSOE

TRAWINSKA Alicja - DIEGO RAMIREZ

WOJTKOWSKA Anna – PASCAL

 

CDIY |

KOWALSKI Filip - SAVIOLA

TERLECKA Michalina – FALSTERBEAU

 

WOLTYŻERKA:

 

BUDAPESZT (HUN) | CVI HUNGARY

Polskie zawodniczki woltyżerki będą w tym tygodniu rywalizować w Budapeszcie
w rangach CVIJ1*, CVI2* i CVI3*.

 

Pełny skład Reprezentacji Polski w Budapeszcie na zawodach w dniach 29 kwietniu - 1 maja:

CVIJ1* individual female competition

1. Marcelina Lewandowicz

2. Antonina Szanecka

Koń: KCM Vaultinghorses LORD

Lonżujący: Andrea Bicova

3. Aniela Bańkowicz

Koń: Harry Potter

Lonżujący: Attila Lasso

 

CVI2* individual female competition

1. Diana Stefanowska

Koń: KCM Vaultinghorses LORD

Lonżujący: Andrea Bicova

 

CVI3* individual female competition

1. Aleksandra Mazińska

Koń: Quido

Lonżujący: Petra Cinerova

 

Listy i wyniki dostępne: tutaj.

 

SPORTOWE RAJDY KONNE:

 

W konkurencji sportowych rajdów konnych Polskę będą reprezentowali zawododnicy w Estonii i na Węgrzech.

 

KORVEMAA (EST)

Beata Szlezyngier-Jagielska wystartuje tu w CEI2* na dystancie 120km.

 

Skład Reprezentacji Polski w Korvemaa na zawodach w dniach 29 kwietniu - 1 maja:

CEI2* 120 |

SZLEZYNGIER-JAGIELSKA Beata – NEIDE

 

BABOLNA (HUN)

Polska Reprezentacja będzie startować w rangach CEI2* na dystansie 120km, CEIYJ2* na dystansie 120km i CEI1* na dystansie 80km.

 

Skład Reprezentacji Polski w Bablona na zawodach w dniach 29 kwietniu - 1 maja:

CEI2* 120 |

HELIASZ Wojciech – SINDA

 

CEIYJ2* 120 |

LANDAU Maria - MU ARDESZ

CEI1* 80 |

DZIKOWSKA Beata - PLIUSHKA 24/0

 

Listy i wyniki dostępne: tutaj.

 

Wszystkim zawodnikom życzymy udanych startów!

800x600 Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}
 


Polityka cookies
0.190