Działy
Polecamy:

Kolejny świetny tydzień dla Polski na zagranicznych arenach Drukuj Email
Świat - Sport

Wygrana Mściwoja Kieconia na Celana Z w Grand Prix of Linz (AUT) i Juliany Suska na Aloubette w Children Grand Prix podczas drugiego Lizer Pferdefestival w konkurencji skoków przez przeszkody. Drugie miejsce Joanny Tragarz na Harvard K w konkurencji ujeżdżenia w CDI YR-J-P w Saumur (FRA). Dobra formaMaksymiliana Wechty i Adama Grzegorzewskiego na zawodach Pferdefestival Redefin (GER) w skokach przez przeszkody.

Znakomicie w ten weekend spisali się polscy jeźdźcy na Linzer Pferdefestival w Linz (AUT). Pierwsze miejsce w najważniejszym konkursie - Grand Prix of Linz - zajął Mściwoj Kiecoń na koniu Celana Z, który pokonał parkur z przeszkodami o wysokości 145cm bezbłędnie w czasie 40,68sek. Jeździec miał udane także poprzedni dni, zajmując pozycje w pierwszej dziesiątce w czterech konkursach CSI2* (trzecie miejsce z Cronosem w Silver Tour (przeszkody 135cm), piąte miejsce z Celana Z w Gold Tour (przeszkody 140/145cm), szóste z Cronosem w Gold Tour (przeszkodt 140cm), ósme z Cronosem
w Gold Tour (przeszkody 135cm)).

W Grand Prix of Linz dobrze spisali się także Michał Tyszko i Suprimo (5 miejsce) oraz Dawid Kubiak i Quite Donaldson (6 miejsce).

W Junior Grand Prix w Linz z przeszkodami o wysokości 135/140cm najlepiej z polskiej ekipy pojechała Dajana Pawlicka, pokonując parkur dwukrotnie i zajmując dobre siódme miejsce na Bebeto oraz dziewiąte miejsce na Campari.

W drugim tygodniu Linzerpferde Festival ponownie Children Grand Prix zdominowali Reprezentanci Polski. Konkurs z przeszkodami o wysokości 130cm wygrałaJuliana Suska na Albouette. Na trzecim miejscu uplasowała się Aleksandra Kierznowska na Dior V.

Wyniki wszystkich Reprezentantów Polski na zawodach w Linz: tutaj.

Udany weekend zaliczyli polscy jeźdźcy w skokach przez przeszkody - senior Maksymilian Wechta i junior Adam Grzegorzewski w niemieckim Redefin (GER). Ten pierwszy na koniu Quintella dwa razy w konkursach CSIYH1* z przeszkodami o wysokości 135cm zajął drugie miejsce. W konkursie Grand Prix z Polaków wystartował tylko Maksymilian Wechta, który na koniu London 32 zajął dobre miejsce trzynaste.

Adam Grzegorzewski w konkursach CSI3* 140cm z Okarino w piątek zajął siódme miejsce, a w sobotę - miejsce piąte. Jeździec na Zazou Szumawa wystartował także w niedzielnym Finale Średniej Rundy, w którym zajął bardzo dobre miejsce szóste, pokonując parkur bezbłędnie w obu fazach.Zarówno Maksymilan Wechta, jak i Adam Grzegorzewski w poprzedni weekend podczas zawodów w Redefin, byli oceniani w ramach programu Riders Academy.

Wyniki jeźdźców podczas Pferdefestival Redefin: tutaj.

We francuskim Saumur w konkurencji ujeżdżenia w konkursie CDI-YR-J-P w kategorii Młodych Jeźdźców znakomite drugie miejsce zajęła Joanna Tłuszcz na Harvard K, osiągając wynik 70,750%. Wyniki: tutaj.

Rywalizację w zawodach w woltyżerce CVI Hungary z dobrymi wynikami ukończyły w sobotę Reprezentantki Polski w kat. Juniorów. Najwyżej w CVIJ1* oceniona została Aniela Bańkowicz, która w programie dowolnym była 2, a w klasyfikacji końcowej zajęła 7 miejsce. Marcelina Lewandowicz była 13, a Tosia Szanecka - 16.  W klasyfikacji końcowej CVI2* szóste miejsce zajęła Diana Stefanowska, a w randze CVI3* na miejscu dziesiątym - Aleksandra Mazińska.

Gratulujemy wszystkim Reprezentantom Polski udanych startów!

800x600 Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}