konie,
Home Świat Sport Reprezentacja Polski na zagranicznych arenach w bieżącym tygodniu
24 | 06 | 2017
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

Reprezentacja Polski na zagranicznych arenach w bieżącym tygodniu Drukuj Email
Świat - Sport
W tym tygodniu Polska Reprezentacja w jeździectwie będzie rywalizować na arenach sportowych w Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji i Holandii. Publiczność zobaczy polskich zawodników w konkurencjach skoków przez przeszkody, ujeżdżenia, powożenia, woltyżerki i sportowych rajdów konnych.

 

LINZ PFERDE FESTIVAL | LINZ (GER)

 

Najliczniej Polskę reprezentować będą zawodnicy w austriackim Linz-Ebelsberg (AUT) podczas Linz Pferde Festival. Dwudziestu dziewięciu zawodników wystartuje tam w pięciu rangach międzynarodowych zawodów w skokach przez przeszkody: CSI2*, CSIYH1*, CSICh-A,CSIJ-A oraz CSI1*.

 

CSI2* |

GOWIN Zuzanna - CAPTAIN

KAŹMIERCZAK Michał - HELIA VAN DE HEIHOEK, QUE PASA 5, WOODY   

KOSTRZEWA Klara – CERONETTE, QUELF D'OR, WINA

KOZA Łukasz  - CABALTICA, CHITO BLUE

KOZA Paulina - BANJO BOY, CARTOGRANS KISS, CONIKA Z

KOZANECKA Aleksandra - CALERO Z, SUEDWINDS AMANDA

KOZIAROWSKA Natalia – ANTINA

LUDWICZAK Krzysztof – NORDWIND, POLI LOLI L, QUINN 17

MARCINIAK Joanna - CHELSEA BLUE

OLSZEWSKA Agnieszka  - OSADKOWSKI DARPOL, QUEEN, SKARBIEC

SŁOWIŃSKA Marika - VIPER W Z, ZAGATO

TŁUSZCZ Joanna – FIGARO

TRZOS Katarzyna - BACARA VDV

WALAS-KAŹMIERCZAK Ewa – WIKI

 

CSIYH1* |

KAŹMIERCZAK Michał - CISALL FS - 7 y/o

KOZIAROWSKA Natalia - CARLO 7 - 6 y/o

LUTY Dominika - INSOMNIA - 5 y/o, QUITE 6 y/o

 

CSICh-A |

BRATTLI Vivian  - CLAAS, LAVIANO

JACHIMOWICZ Gniewko  - FALENTINO

KIEWREL Agnieszka  - NEWADA, TROK K

SZEWCZYK Maja – WERBEL

 

CSIJ-A |

GRUNDKOWSKA Monika - DHAHA

JAGLARZ Julia - WINNING MOOD

KUŚNIERCZAK Julia - ORINOKO W

MATUSZEWSKA Magdalena - CAMPINO 467, ILONUS

ROKITA Kamila - SANTIAGO 7

RYNKIEWICZ Martyna – NIRMETTE

 

CSI1* |

BACZYŃSKA NOWAK Marta – DIMPLE, DO IT

GRUNDKOWSKA Monika  - FIORUCCI

KAŹMIERCZAK Michał  - GERD KG

KUŚNIERCZAK Jacek  - COCO CHANEL K

LUDWICZAK Krzysztof - A NEW PRESIDENT

OLSZEWSKA Agnieszka - OSADKOWSKI BORODIN

RYNKIEWICZ Martyna - NELA

SZUSTKOWSKA Oliwia – CLEARVILLE, WIOLA 19

 

ESCHWEILER JUMPING FESTIVAL | ESCHWEILER (GER)

Także w konkurencji skoków przez przeszkody w niemieckim Eschweiler (GER) podczas drugiego tygodnia Eschweiler Jumping Festival wystartuje w zawodach CSI2* Stanisław Przedpełski, który zabrał tam trzy konie: Conjurer, Counselor i Pour le Poussage.

Listy i wyniki dostępne: tutaj.

 

CSI2* | PRZEDPEŁSKI Stanisław – CONJURER, COUNSELOR, POUR LE POUSSAGE

 

Listy i wyniki dostępne: tutaj.

 

HORSES & DREAMS | HAGEN (GER)

Dziś, 20 kwietnia, w niemieckim Hagen (GER) ruszają zawody Horses & Dreams, gdzie
w randze CSI4* zawodów w skokach przez przeszkody wystartuje Sandra Piwowarczyk-Bałuk
z dwoma końmi: Chabento i Quiriana.

 

Podczas tych samych zawodów w konkurencji ujeżdżenia w randze CDI4* rywalizował będzie Mateusz Cichoń. Jego pierwsze starty zaplanowane są na sobotę, a pojedzie on do Niemiec
z Darling Dreams.

W randze CDI1* podczas Horses & Dreams wystartuje Paula Mańczak na koniu Williams Junior.

 

Listy i wyniki dostępne: tutaj.

 

CSI4* | PIWOWARCZYK - BAŁUK Sandra – CHABENTO, QUIRIANA

CDI4* | CICHOŃ Mateusz - DARLINGS DREAM

CDI1* | MAŃCZAK Paula  - WILLIAMS JUNIOR

 

 

 

RUDOLF CUP | KLADRUBY NAD LABEM (CZE)

Od jutra, 21 kwietnia, w czeskich Kladrubach nad Labem (CZE) rywalizować będą Reprezentanci Polski w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi (w rangach CAI2*-H1 i CAI3*-H1) i parokonnymi (w randze CAI3*-H2). Zobaczymy tu także Weronikę Kwiatek, która trzy dni temu, 17 kwietnia, zdobyła trzecie miejsce na zawodach CSI3*-H1 w holenderskim Horst (NED).

 

CAI3*-H2

BAJER Dariusz  - EDWARD, ELAN, ZONIE

BARYŁKO Marek - BASCO M, COR THEODOOR

BENEDYKCIŃSKI Andrzej – ETER, LUMPEK, RAMZI

IDZIKOWSKI Krzysztof – BARYT, BECKETT FAL

JANKOWSKA Magdalena  - FOSKARS, LACRIMA, LUCKY

JOHN Szymon - BARBAROSSA, EDDI 91, REGOLIO

KAPALA Ryszard – BRANDO, MAREDO, NEON

WOJTACHA Rafał  - EROS, RESPEKT

 

CAI3*-H1 

CHODKIEWICZ Alicja - CZARDA

CHODKIEWICZ Alicja - DRUJA      

KILAŃCZYK Marcin - PRYMUS

KOCIEMBA Tomasz - MAESTOSO GARBA 11

KURYS Katarzyna  - BIRALDO

KURYS Katarzyna  - COUNT DOWN

KWIATEK Bartłomiej - SONET

KWIATEK Weronika – DRAB

 

CAI2*-H1 |

KWIATEK Bartłomiej – BAZYLI

 

CVI ERMELO | ERMELO (NED)

W holenderskim Ermelo (NED) od 22 kwietnia rozpoczynają się zawody w woltyżerce CVI Ermelo. W zawodach CVIJ1* zobaczymy tam Marcelinę Lewandowicz i Antoninę Szanecką,
a w randze CVI2* - Dianę Stefanowską.

Wyniki będą dostępne: tutaj.

 

CVIJ1* |

Marcelina Lewandowicz 

Antonina Szanecka 

 

CVI2* |

Diana Stefanowska

 

NATURE ENDURANCE WELCOME 2016 | SAMORIN (SVK)

Na Słowacji, w Samorin (SVK) w zawodach Nature Endurance Welcome 2016 na dystansie 120km będą rywalizować Wojciech Heliasz i Sinda oraz Ryszard Zieliński i Ypselon.

 

CEI2* 120 |

HELIASZ Wojciech - SINDA

ZIELIŃSKI Ryszard  - YPSELON

 

Wszystkim zawodnikom życzymy udanych startów!

 

800x600 Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}
 


Polityka cookies
0.206