konie,
Home Świat Sport
29 | 05 | 2024
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

Sport
Bilety na Mistrzostwa Europy w wkkw już w sprzedaży Drukuj Email
Świat - Sport

Niespełna 350 dni pozostało do bezprecedensowego wydarzenia w historii polskiego jeździectwa. W dniach 17-20 sierpnia 2017 roku w na Hipodromie w Morawie koło Strzegomia rozegrane zostaną Mistrzostwa Europy we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Sprzedaż biletów już trwa! Sprzedaż on-line biletów prowadzona jest za pośrednictwem platformy TIXER.PL. Odnośnik do platformy zakupowej zamieszczony jest na stronie www.Strzegom2017.pl. W otwartej sprzedaży dla publiczności dostępne są trzy kategorie biletów.

KATEGORIE BILETÓW :

  • KATEGORIA I – bilet wstępu na obiekt z dostępem do wystaw, trasy crossu, stref cateringu i pokazów, bilet ten nie gwarantuje miejsca na trybunie siedzącej – wstęp tylko w miarę dostępności miejsc.
  • KATEGORIA II – bilet wstępu na obiekt wraz rezerwacją miejsca na trybunie siedzącej, ponadto zapewnia dostęp do trasy crossu, stref cateringu, pokazów, wystaw.
  • KATEGORIA PREMIUM  – bilet wstępu na obiekt wraz z dostępem do trasy crossu, stref cateringu, pokazów, wystaw oraz loży VIP, bilet ten nie gwarantuje miejsca na trybunie siedzącej ani miejsca siedzącego w loży VIP – dostęp tylko w miarę możliwości miejsc. Bilet VIP zapewnia dostęp do płatnej restauracji w loży VIP. Zalecany jest dodatkowy zakup biletu na trybunę.

Bilety w poszczególnych kategoriach dostępne będą zarówno na poszczególne dni jak i karnety na wszystkie dni Mistrzostw. Ilość miejsc na trybunie oraz dostępność karnetów z racji kameralnego charakteru obiektu jak i wymogów bezpieczeństwa będzie limitowana. Każdy bilet posiadać będzie unikatowy numer i umożliwi wejście jednorazowe dla jednej osoby. Wszystkie bilety zakupione w przedsprzedaży internetowej będą miały ten sam wzór. System sprzedaży internetowej umożliwi jednorazowy zakup nie więcej niż 50 biletów.

Dlaczego warto kupić bilety już teraz? System sprzedaży biletów na Mistrzostwa Europy oparty jest na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy, co również oznacza im szybciej tym taniej. Bilety podzielone są na kilka kategorii cenowych, ale na cenę ma wpływ nie miejsce, które wybierzemy, ale czas, w którym te bilety kupimy. Będziemy za pośrednictwem strony internetowej oraz naszych partnerów medialnych informować o zbliżającej się do końca danej puli.  Szczegółowy cennik biletów jest dostępny na stronie www.Strzegom2017.pl

NIE CZEKAJ AŻ WZROSNĄ CENY – KUP BILET JUŻ TERAZ!!!  Więcej informacji na www.Strzegom2017.pl oraz www.Tixer.pl
 
Polska będzie miała swoją reprezentację w WKKW podczas IO Drukuj Email
Świat - Sport
Paweł Spisak i wałach Banderas otrzymali szansę na start w Igrzyskach z listy rezerwowej, o czym w dniu dzisiejszym Międzynarodowa Federacja Jeździecka (FEI) oficjalnie poinformowała Polski Związek Jeździecki i Polski Komitet Olimpijski. FEI zwróciła się do Polskiego Komitetu Olimpijskiego o decyzję potwierdzającą chęć wykorzystania przez Polskę przyznanego miejsca. Do Igrzysk Olimpijskich pozostało niewiele czasu, ale Paweł Spisak swój sezon startowy zaplanował w taki sposób, aby – zajmując pierwsze miejsce na liście rezerwowej do IO – utrzymać formę i móc z przyznanego w ostatnim momencie miejsca skorzystać. – „Nie planuję na czas pozostający do Igrzysk startów w zawodach, bo podróż i transport do Rio de Janeiro dla Banderasa będą bardzo wyczerpujące, a koń na tym etapie potrzebuje nabrać świeżości. Ten sezon rozpoczęliśmy bardzo wcześnie i startowaliśmy w zawodach wysokiej rangi, dlatego Banderas mógłby odczuwać zmęczenie. Przed nami jednak jest praca kondycyjna i treningi techniczne i na nie właśnie poświęcimy czas pozostający do IO” – mówi Paweł Spisak.
Dla Pawła Spisaka będą to czwarte Igrzyska Olimpijskie, choć po raz pierwszy wystartuje on na Banderasie. – „Tworzymy dobre połączenie mojego doświadczenia oraz świeżości i młodości Banderasa. To mój czwarty start w Igrzyskach Olimpijskich i wiem, czego mogę się spodziewać i oczekiwać od konia. Banderas obdarzony jest siłą i chęcią pracy i to jest jego niewątpliwy atut. Obserwując go podczas ostatnich startów czuję, że występ na IO nie jest czymś, co może mu zaszkodzić albo zaskoczyć. Choć Banderas nie jest obyty na zawodach przy takiej publiczności, jakiej można spodziewać się podczas Igrzysk, to właśnie w tym sezonie planowałem starty, które mają taką atmosferę i on egzamin podczas tych startów zdał” – kontynuuje Paweł Spisak. – „Jeśli uda mi się utrzymać spokój Banderasa w próbie ujeżdżenia, to – choć trudno tu cokolwiek przewidywać – czuję, że mamy szansę być dumni z tego startu” – podsumowuje jeździec.
Paweł Spisak i dziewięcioletni wałach Banderas, własności Marka Jodko, współpracują od czterech sezonów. Z pewnością bieżący sezon był dotychczas tym najtrudniejszym, dlatego tym bardziej cieszy możliwość startu pary w Igrzyskach. „Zdecydowanie te najbliższe dni to będzie ogromna radość. Na stres przyjdzie jeszcze czas i choć za nami miesiące ogromnego ciśnienia, wielkiego obciążenia i tytanicznej pracy, to taka informacja dodaje skrzydeł. Ale to oczywiście nie tylko sukces mój i Banderasa, ale także moich bliskich i pana Marka Jodko, właściciela Banderasa, który mi zaufał i powierzył konia. Kiedy pierwszy raz spotkałem się z panem Markiem to marzyliśmy o starcie w Igrzyskach i ten cel udało się nam osiągnąć, także dzięki wsparciu i dobrej atmosferze, jaką pan Marek wprowadza” – przyznaje Paweł Spisak.
– Niezwykle nas cieszy kwalifikacja Pawła Spisaka i Banderasa do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro oraz to, że Polska będzie miała swoją reprezentację na tej najważniejszej sportowej arenie w jeździeckiej konkurencji WKKW. Cieszy nas także to, że praca Pawła Spisaka, zaangażowanie pana Marka Jodko, właściciela Banderasa, oraz wkład Polskiego Związku Jeździeckiego przyniosły oczekiwany sukces – mówi Henryk Święcicki, wiceprezes Polskiego Związku Jeździeckiego. Miejsce dla Pawła Spisaka i Polski przypadło na skutek rezygnacji Szwajcarii ze swojego prawa startu w IO w Rio de Janeiro.
Polski Związek Jeździecki serdecznie gratuluje Pawłowi Spisakowi, Markowi Jodko, właścicielowi Banderasa, a także wszystkim osobom, które w sposób bezpośredni i pośredni przyczynili się do tego sukcesu.
 
POLSKIE ZAPRZĘGI PODBIŁY LITWĘ! Drukuj Email
Świat - Sport
W weekend 19-22 maja odbyły się międzynarodowe zawody CAI w odległym o niemal 1000km litewskim Bendoriai. Polska Kadra spisała się tam znakomicie! Obecna Trener Kadry - Weronika Kwiatek wystartowała w kat. CAI3* H1 ze swoim podstawowym koniem Bartnik. Była niepokonana przez trzy dni i zdeklasowała rywali. Tuż za nią na drugim miejscu uplasował się Bartłomiej Kwiatek ze swoim drugim koniem - ogierem Niger. W 3* H2 - wspaniale poradził sobie Marek Baryłko, który przez trzy dni byl liderem i ostatecznie wygrał swoją kategorię. w CAI2* H1 błyszczała Katarzyna Kuryś, która z koniem Biraldo wygrała litewskie zawody. Świetne występy Polaków to bardzo dobra prognoza na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Powożeniu Zaprzęgami Jednokonnymi, które odbędą się w austriackim Piber. A kolejnym punktem startowym są CAI i ZK Boguławice już w pierwszy weekend czerwca. WYNIKI TUTAJ
 
Zwycięstwo Polski w skokach w Pucharze Narodów drugiej dywizji Drukuj Email
Świat - Sport
Podczas Linzer Pferdefestival w Linz (AUT) odbył się wczoraj (6 maja 2016r.) pierwszy z serii Pucharów Narodów w skokach przez przeszkody, zaliczany do drugiej dywizji prestiżowej serii Furusiyya FEI Nations Cup™. W konkursie zatriumfowała polska drużyna, w pięknym stylu pokonując oba nawroty konkursu i zajmując pierwsze miejsce. olska Reprezentacja objęła prowadzenie już w pierwszym nawrocie konkursu. Drużyna w składzie: Michał Kaźmierczak i Que Pasa, Jarosław Skrzyczyński i Crazy Quick, Krzysztof Ludwiczak i Zoweja łącznie w pierwszym nawrocie uzbierała tylko 1 punkt karny za przekroczenie normy czasu Michała Kaźmierczaka. Debiutująca w zespole para Sandra Piwowarczyk-Bałuk i Chabento w pierwszym nawrocie uzyskała wynik 9 punktów karnych, a w drugim – 18, dlatego jej wyniki nie liczyły się do klasyfikacji konkursu (liczą się trzy najlepsze przejazdy). Drugi nawrót Pucharu Narodów w Linz polski zespół rozpoczął z pierwszej mocnej pozycji i sporą przewagą, ale zawodnicy zapewnili polskiej publiczności duże emocje do samego końca drugiego nawrotu Pucharu Narodów w Linz. Tym razem każdy z trzech zawodników popełnił jeden błąd (po 4 punkty karne), a Michał Kaźmierczak i Krzysztof Ludwiczak przekroczyli normę czasu (po dodatkowym 1 punkcie karnym), co dało Reprezentacji Polski 15 punktów karnych w klasyfikacji końcowej konkursu i zwycięstwo w pierwszym Pucharze Narodów. Drugie miejsce zajęła Reprezentacja Ukrainy z 16 punktami karnymi, a trzecie – Norwegia z dwudziestoma punktami karnymi. o znakomity sukces Polskiej Reprezentacji i trenera – Macieja Wojciechowskiego. Przed Kadrą Narodową skoków przez przeszkody w kolejnych miesiącach trudne zadanie: w przyszły tygodniu Reprezentacja Polski bierze udział w Pucharze Narodów w Celje (SLO), a potem w Odense (DEN), Sopocie (POL), Budapeszcie (HUN) i Gijon (ESP). Wielki finał – w Barcelonie w terminie 22-25 wrześniu tego roku

 
Kolejny świetny tydzień dla Polski na zagranicznych arenach Drukuj Email
Świat - Sport

Wygrana Mściwoja Kieconia na Celana Z w Grand Prix of Linz (AUT) i Juliany Suska na Aloubette w Children Grand Prix podczas drugiego Lizer Pferdefestival w konkurencji skoków przez przeszkody. Drugie miejsce Joanny Tragarz na Harvard K w konkurencji ujeżdżenia w CDI YR-J-P w Saumur (FRA). Dobra formaMaksymiliana Wechty i Adama Grzegorzewskiego na zawodach Pferdefestival Redefin (GER) w skokach przez przeszkody. 

Znakomicie w ten weekend spisali się polscy jeźdźcy na Linzer Pferdefestival w Linz (AUT). Pierwsze miejsce w najważniejszym konkursie - Grand Prix of Linz - zajął Mściwoj Kiecoń na koniu Celana Z, który pokonał parkur z przeszkodami o wysokości 145cm bezbłędnie w czasie 40,68sek. Jeździec miał udane także poprzedni dni, zajmując pozycje w pierwszej dziesiątce w czterech konkursach CSI2* (trzecie miejsce z Cronosem w Silver Tour (przeszkody 135cm), piąte miejsce z Celana Z w Gold Tour (przeszkody 140/145cm), szóste z Cronosem w Gold Tour (przeszkodt 140cm), ósme z Cronosem
w Gold Tour (przeszkody 135cm)).

W Grand Prix of Linz dobrze spisali się także Michał Tyszko i Suprimo (5 miejsce) oraz Dawid Kubiak i Quite Donaldson (6 miejsce).

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 104


Polityka cookies
0.174