konie,
Home Hodowla koni Aukcje Aukcja koni wierzchowych na Cavaliadzie
10 | 04 | 2021
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

Aukcja koni wierzchowych na Cavaliadzie Drukuj Email
Piątek, 25 Lipiec 2014 11:01

Polski  Związek Hodowców Koni oraz Agencja Nieruchomości Rolnych, we współpracy z firmą Polturf – Barbara Mazur i Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, zapraszają do zapoznania się z warunkami zgłoszeń na aukcję koni wierzchowych „Teraz Polskie Konie”, której przeprowadzenie planowane jest w Pawilonie Polskiej Hodowli, padczas Cavaliady w Poznaniu w dniach 4-7 grudnia br.  Może dzięki powyższej inicjatywie uda się nawiązać do najlepszych tradycji Aukcji Pride of Poland, imprezy odbywającej się w Janowie Podlaskim nieprzerwanie od ponad 30 lat, gdzie polski koń czystej krwi arabskiej jest rozpoznawalną i cenioną marką na forum międzynarodowym. Tak, aby rynek na konie polskiej hodowli pomyślnie się rozwijał...  Zapraszamy potencjalnych wystawców, klientów oraz publiczność na aukcje „Teraz Polskie Konie”!!! Budujmy razem historię nowego przedsięwzięcia, które miejmy nadzieję, skutecznie zastymuluje obrót końmi rodzimej hodowli, bowiem cudze chwalicie swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie!

Hodujemy w Polsce konie do sportu, rekreacji i turystyki. Mamy doskonałe i wszechstronnie użytkowe polskie konie. Nie musimy kupować ich na zachodzie. Jedynie pochwalmy się nimi...

Do zobaczenia w Pawilonie Polskiej Hodowli na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich padczas Cavaliady, 4-7 grudnia br.

 

 Zobacz:

 


Polityka cookies
0.249