konie,
Home Hodowla koni Aukcje Aukcja koni kuculskich w Wołosatem
10 | 04 | 2021
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

Aukcja koni kuculskich w Wołosatem Drukuj Email
Czwartek, 17 Luty 2011 21:00

Zachowawcza Hodowla Konia Huculskiego Bieszczadzkiego Parku Narodowego zaprasza na organizowaną w dniu 1 marca aukcję koni huculskich. Rozpocznie się ona o godzinie 11 w stadninie w Wołosatem. W ofercie znajdują się: ogier i klacze hodowlane, młodzież, wałachy.


Konie oglądać można w stadninie ZHKH w Wołosatem, od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00- 15.00.
Konie udostępni do obejrzenia, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym, kierownik ZHKH mgr inż. A. Jackowska (tel. 724750051). Termin i miejsce aukcji: 01.03.2011r., o godz. 11.00 , stadnina ZHKH w Wołosatem.
Wadium: wymagana jest wpłata wadium w wysokości 300,00 zł / 1 koń  -  w dniu aukcji - w stadninie ZHKH w Wołosatem - do 15 minut przed rozpoczęciem aukcji.

Wpłata wadium (300,00 zł) upoważnia do zakupu tylko jednego konia.

W przypadku zamiaru zakupu większej ilości koni - należy wnieść odpowiednią wielokrotność wadium.

Wadium wnosi się wyłącznie w pieniądzu.

Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostaną wybrane zostanie zwrócone niezwłocznie po dokonaniu wyboru oferty.

Wadium złożone przez nabywcę zostanie wliczone na poczet ceny.

Wadium nie podlega zwrotowi, gdy uczestnik, który wygrał przetarg, uchyli się od zawarcia umowy.

 

Wysokość postąpienia - 100,00 zł

 

Szczegółowych informacji udziela - kierownik stadniny w Wołosatem - p. Agnieszka Jackowska, tel. 724750051; e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , www.bdpn.pl

 

Informacje dodatkowe:

1.Z chwilą przybicia następuje zawarcie umowy sprzedaży.
2.Nabywca jest zobowiązany zapłacić cenę nabycia w terminie wyznaczonym przez prowadzącego aukcję, nie dłuższym niż 7 dni.
3.Wydanie przedmiotu sprzedaży nabywcy nastąpi niezwłocznie po zapłaceniu ceny nabycia.
4.Organizator aukcji zastrzega sobie prawo do wycofania z aukcji dowolnego konia (przed rozpoczęciem aukcji) oraz zamknięcia aukcji bez wyboru oferty i bez podania przyczyn.
5.Osoby przystępujące do aukcji powinny zapoznać się z „Regulaminem przetargu", który zamieszczony jest na stronie internetowej Parku :www.bdpn.pl oraz na tablicy informacyjnej w stadninie koni w Wołosatem.
 

Dyrektor BdPN

dr Tomasz Winnicki

Zobacz listę koni

 


Polityka cookies
0.218