konie,
Home Galerie zdjęć Hodowla Dni Konia Arabskiego Janów Podlaski 2011
21 | 03 | 2023
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

Dni Konia Arabskiego Janów Podlaski 2011 Drukuj Email
Fotoreportaże - Hodowlane

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z soboty z Dni Konia Arabskiego, które odbyły się w Janowie Podlaskim. Championką Klaczy Młodszych została michałowska Wieża Mocy, vicechampionką - Echo Aurora z SK Pałac-Chrcynno. W klasie Klaczy Starszych zwyciężyła Emmona, drugie miejsce zajęła Ejrene - obie z Michałowa. Championem Polski Ogierów Młodszych został michałowski Pogrom, vicechampionem - Peron z SK Białka. Tytuł Championa Polski Ogierów Starszych wywalczył Kabsztad z SK Michałów, tytuł vicechampiona - janowski Equifor. Najlepszym koniem pokazu została Emmona. Prezentowane zdjęcia zostały podzielone na dwie galerie: klacze oraz ogiery (klasy od 4 lat wzwyż). Autorem jest Karol Rzeczycki.

 
Komentarze (1) Komenatrze zostały zamknięte
Zdjęcia z Janowa
1 Środa, 17 Sierpień 2011 09:56
Magdalena S.
Jest wiele zdjęć w tej galerii oraz na innych stronach internetowych, ale zdjęcia Pana Karola wyróżniają się zdecydowanie. Są po prostu dopracowane, odpowiednio wykadrowane, dobrany starannie Balans Bieli czyli inaczej "kolorystyka", powyciągane szczegóły a cieni, nie ma też przepałów.
Sama robię zdjęcia, więc wiem że to szalenie dużo pracy potem by je odpowiednio przygotować, cykanie to nie wszystko.
Gratuluję, bardzo podobają mi się te zdjęcia.
Oczywiście najpiękniejsze są same konie, wszystkie są śliczne, to ich uroda daje blasku tym zdjęciom, ale najbardziej to mi się taki jeden ogierek z raczej ogier podoba, jest cudny.
Chętnie podpytałabym o warsztat, ale nie wiem jak do Pana trafić.Podobnie bardzo fajne zdjęcia Koniom Arabskim robi Pan podpisujący się "Wojtek", a zwłaszcza te dynamiczne w terenie. No jest jeszcze kilka pań robiących fajne zdjęcia. Och, chciałabym tak potrafić.


Polityka cookies
0.255