Home Świat Sport Dwa Mazurki w czasie CSI** w Austrii
24 | 04 | 2024

Dwa Mazurki w czasie CSI** w Austrii Drukuj Email
Świat - Sport

Marek Wacławik na Zinedine dwukrotnie stanął na najwyższym podium konkursów Młodych Koni w czasie CSI** w Farrach Zeltweg. Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza ekipa w czasie CSI** w austriackim Farrach Zeltweg. Niedawno powołany do Kadry B PZJ Marek Wacławik startujący na 7-letnim Zinedine rasy KWPN w konkursach Młodych Koni (7 letnich) w piątek był trzeci, a w sobotę i w niedzielnym finale zwyciężył i dwukrotnie wysłuchał Mazurka Dąbrowskiego! To kolejny sukces tej, systematycznie pracującej pod okiem trenera Huberta Szaszkiewicza, pary, która na swoim koncie ma m.in. złoto MPMK 5-latków i srebro MPMK 6-latków.

Bardzo dobrze zaprezentowała się również Julia Zawada, która w tych samych konkursach na Clarabella Cole zajęła w piątek 10, a w sobotę 3 (!) miejsce, i na Zoe była w piątek 13, a w sobotę 11-ta. Ponadto w niedzielnym finale zawodów Silver Tour Ladies (130 cm) w gronie 35 amazonek Julia jadąc na Colett 18 zajęła drugie miejsce! W niedzielnym finale Młodych Koni z dobrej strony pokazał się także Marcin Pakula na Luca Toni 18 zajmując piąte miejsce. Wielkie brawa dla naszych reprezentantów! Pełne wyniki zawodów – www.sportergebnisse.at