konie,
Home Świat Sport Polskie zawodniczki WKKW w Marbach
21 | 06 | 2018
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

Polskie zawodniczki WKKW w Marbach Drukuj Email
Świat - Sport

Podczas minionego weekendu w Marbach, Niemcy zostały rozegrane Międzynarodowe Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego CIC 3*, CIC 1* i CCIP 1*. W konkursie CIC 1* w polskich barwach jechały dwie polskie zawodniczki Agata Jodko i Małgorzata Borysiuk, a w CCIP 1* Aleksandra Grzybkowska. Podium w konkursie CIC 3*  zdominowali Niemcy. Pierwsze i trzecie miejsce zajął Michael Jung. Na koniu La Biosthetique-Sam FBW zwyciężył a na Leopin był trzeci.  Druga była Sandra Auffarth na Opgun Louvo. Podobna sytuacja miała w CIC 1*. Na podium sami Niemcy, pierwsze i trzecie dla Michaela Junga, odpowiednio na Halunke FBW i Vincent TSF. Druga była Julia Mestern na Feenzauber Iwest.

W CIC 1* wystartowały dwie polskie zawodniczki, Agata Jodko i Małgorzata Borysiuk, które na co dzień jeżdżą w barwach LKS Stragona Strzegom. W Marbach Agata Jodko startowała na dwóch koniach. Na koniu Fernhill Cool Diamond ostatecznie zajęła 27 miejsce, co przy 74 startujących zawodnikach jest niezłym wynikiem tej młodej amazonki. Start na drugim koniu Salazar był nieudany. Pechowy upadek na rozprężalni, tuż przed startem w crossie wyeliminował tą parę z dalszej rywalizacji. Małgorzata Borysiuk w Marbach jechała na koniu Kansas. Po ujeżdżeniu zawodniczka zajmowała 30 miejsce z dobrym wynikiem 53 punkty karne. Natomiast w crossie miała zatrzymanie na przeszkodzie nr 10 i upadek, który spowodował eliminację.

 

W konkursie dla kucy CCIP 1* zwycięstwo odniosła reprezentantka Francji, Luce Bentejac na Mon Nantano de Florys. Drugie miejsce zajęła Katja Wolf (Niemcy)na Puccini 92, trzecie Teresa Stokar (Szwajcaria) na Andy 113.

 

Startująca w tym konkursie Aleksandra Grzybkowska, jeżdżąca w Klubie Dominanta Kicin do Marbach pojechała z Faworkiem. Młoda zawodniczka po ujeżdżeniu była 7 z bardzo dobrym wynikiem 45 punktów karnych. Cross jechała bardzo dobrze, niestety ryzykowny najazd na przeszkodę wodną zakończył się wyłamanie i przesunął parę na 27 miejsce. Ola bardzo dobrze pojechała skoki i po czystym przejeździe ostatecznie była 19.

 
Komentarze (1) Komenatrze zostały zamknięte
...
1 Poniedziałek, 09 Maj 2011 17:26
:)
Jest nadzieja na przyszłe lata ;) Oby dziewczyny dalej jezdzily, postepy na pewno beda :) Chociaz i tak nie mamy sie czego powstydzic patrzac na wyniki z tych zawodow, zwlaszcza jesli chodzi o kuce.


Polityka cookies
0.146