Home Świat Sport Kwiatek podwójnie na podium w Nemcicach
Działy
Polecamy:

Kwiatek podwójnie na podium w Nemcicach Drukuj Email
Świat - Sport
Bartłomiej Kwiatek w ubiegły weekend wystartował na CAI 3* Nemcice u Kolina. Choć konkurencja była dość duża, Kwiatek był jednym z faworytów. Na CAI zawodnik wystartował dwoma końmi - podstawowym Lokanem i drugim koniem - Nigerem. Już w pierwszy dzień w konkursie ujeżdżenia, Lokan zmiażdżył konkurencję wynikiem 37,82pkt wygrywając bezkonkurencyjnie. Niger uplasował się tuż za podium na 4 pozycji. Maraton był na podium - Lokan zajął drugie miejsce, Niger trzecie - Lokanowi pozwoliło to obronić pierwsze miejsce po dwóch dniach, a Nigerowi przesunąć się na trzecią pozycję. Konkurs zręczności tylko przypieczętował znakomitą formę zawodnika i koni. Lokan z jedną zrzutką zwyciężył w całych zawodach! Niger pokonał parkur na podwójne zero stając na trzecim miejcu podium! Podwójne podium to ogromny sukces. Zawodnik po raz kolejny potwierdza, że stanowi ścisłą światową czołówkę. Kolejne zawody to kwalifikacje do Mistrzostw Świata Młodych Koni - 22-24.05.2015 Bogusławice.