Home Świat Sport III konkurs kwalifikacyjny HBSC FEI Classics - Luhmuehlen, 12-14.06.2009
07 | 05 | 2024

III konkurs kwalifikacyjny HBSC FEI Classics - Luhmuehlen, 12-14.06.2009 Drukuj Email
Świat - Sport

Reprezentant Niemiec, 26-cio letni Michael Jung dosiadający La Biosthetique – Sam FBW zwyciężył w CCI**** Luhmuehlen, trzecim konkursie HSBC FEI Classics. Było to pierwsze zwycięstwo tego zawodnika w czterogwiazdkowym konkursie - i pierwszy start w zawodach tej rangi. Po próbie ujeżdżenia Michael Jung zajmował 14 pozycję, ale p[odczas próby terenowej był jednym z dwóch zawodników, którzy pokonali trasę w optymalnym czasie 10 minut i 23 sekund. Drugie miejsce zajął złoty medalista olimpijski Andreas Dibowski, trzecie - Dirk Schrade, również reprezentant Niemiec. W rankingu ogólnym prowadzi Oliver Townend (18 pkt), drugie miejsce zajmuje William Fox-Pitt (17 okt(, trzecie - Lucinda Frederics (15 pkt).