konie,
Home Świat Sport WEG – kolej na WKKW i rajdy długodystansowe
26 | 02 | 2024
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

WEG – kolej na WKKW i rajdy długodystansowe Drukuj Email
Świat - Sport
Ekipa naszych dresażystów jest już w drodze do domu. Ich miejsce na czworoboku zajęli wkkw’iści. Wczoraj rozpoczęła się pierwsza próba ujeżdżenia, w której wystartowało dwóch naszych zawodników: Jerzy Krukowski – aktualny v-ce Mistrz Polski i Marta Dziak-Gierlicz. Czworobok lepiej pokonała Marta Dziak-Gierlicz, uzyskując wynik 58,11%, co daje jej jak na razie 39. miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Przed nami jeszcze start Jacka Jeruzala. Starty kontynuują polscy zawodnicy reinigu i para-ujezdżenia. Wczoraj odbyła się między innymi druga indywidualna kwalifikacja w reinigu, w której wziął udział Rafał Dolata. Otrzymał 211 punktów i zajął 18 pozycję. Przypomnijmy, że w klasyfikacji drużynowej Polska jest na 11. miejscu z łącznym wynikiem 632 punktów. Także wczoraj wystartowali zawodnicy rajdów długodystansowych. Na karkołomnym dystansie 160 kilometrów wystartowała Kamila Kart i Ryszard Zieliński. Czekamy na wyniki.
 
Komentarze (3) Komenatrze zostały zamknięte
wyniki
1 Piątek, 29 Sierpień 2014 14:16
Chupacabra
Autor bardzo stara się osłodzić dramat jakim są rezultaty naszych reprezentantów WKKW. 58,11% to ładniej wygląda niż 62,8 pkt. O wyniku Krukowskiego autor chyba bał się wspomnieć a 74,7 pkt i ostatnie miejsce to po prostu absolutny wstyd. Takie wyniki ma były mistrz i obecny vice-mistrz Polski. O czym to świadczy? O miernym poziomie zarówno naszego WKKW jak i o poziomie sędziowania w Polsce. Bo starty zagraniczne natychmiast weryfikują wyniki.
wyniki
2 Piątek, 29 Sierpień 2014 22:48
brak zgody na takie jeździectwo
Pełna zgoda. Potknięcia mogą się zdarzyć, ale to jest kompletna klapa.Jeśli mistrz Polski osiąga takie wyniki,to niech zostanie na swoim podwórku i trenuje ciężko.Szkoda kasy na takie występy.Mam tez nadzieje,ze wyniki ujezdzeniowcow nie zostaną uznane sukces (bo takie głosy już slychac). Ludzie, więcej pokory. Zacznijcie w końcu się NA PRAWDE UCZYC JEŹDZIĆ! Może trzeba wrócić do podstaw,a nie udawać wielkich mistrzów, stroszyc pióra i gwiazdorzyc,skoro nie ma z czym do ludzi wyjść...:)
wyniki
3 Sobota, 30 Sierpień 2014 00:07
Chupacabra
Jacek Jeruzal 61,8 pkt - 77 miejsce, Marta Dziak-Girelicz miejsce 78, Krukowski miejsce 90, ostatnie. Pozwólcie, że nie będę komentować.


Polityka cookies
0.226