konie,
Home Jeździectwo Wyniki Cavaliada Warszawa: Polacy na podium
29 | 05 | 2024
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

Cavaliada Warszawa: Polacy na podium Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

Sobotnie konkursy w ramach Cavaliady Warszawa przysporzyły publiczności wiele emocji i pokazały siłę Polaków.

W finale średniej rundy o nagrodę firmy Kwiaty Polskie, pod patronatem Tygodnika Wprost zwyciężył Jarosław Skrzyczyński na kasztanowatym wałachu CASQUELL. Dalej uplasował się Małgorzata Koszucka na klaczy CHARLENE i Estończyk Urmas Raag na ogierze CARLOS. Konkurs był zaliczany do Rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej.

Konkurs SPEED & MUSIC o nagrodę KGHM Polska Miedź S.A, pod patronatem Prezydenta Miasta Warszawy i patronatem medialnym Radia ESKA zakończył się zwycięstwem Mściwoja Kieconia na koniu DIGISPORT SATISFACTION. Małgorzata Koszucka i ALVARO 121 byli drudzy, a Adam Grzegorzewski i IRYDION L trzeci.

Zobacz rozmowę z Mściwojem Kieconiem https://youtu.be/w0bCrs2AADE

Holenderka Angelique Hoorn na klaczy GUAPA zajęła pierwsze miejsce w dwufazowym konkursie o nagrodę Polskiego Klubu Wyścigów Konnych, pod patronatem Magazynu Koń Polski. Drugie miejsce zajął  Marek Lewicki na PHILADELPHIA, a trzecie Mateusz Kiempa na CATALAYA.

Konkurs zręczności powożenia z elementami maratonowymi rozgrywany w nagrodę  Motor Show, pod patronatem Prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego należał do Adriana Kostrzewy i jego zaprzęgu złożonego z Favory, Maestro, Pegasus i Pluto. Konkurs wyłonił zwycięzcę zmagań w ramach rankingu Halowego Puchar Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi. Został nim Piotr Mazurek ze swoim zespołem i końmi Jaśmina, Blizard, Inwencja i Pelop.

Zobacz rozmowę z Piotrem Mazurkiem https://youtu.be/Aj__czPZ2PU.

Dziś były także rozgrywane konkursy w ramach CAVALIADA Future. Dzieci na kucach walczyły o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem firmy Torpol. W kategorii mini najlepsza okazała się Martyna Ufnal na RAMIRO, a w kategorii midi Marcelina Jackowiak i BARKAROLA. Natomiast w sztafecie, w której brały udział dzieci na kucach oraz gwiazdy Cavaliady, wygrała Zuzanna Prymek na TREVOR H i Martyna Ufnal na RAMIRO pod wodzą Aleksandra Kierznowska i VALENCIA.

Wyniki wszystkich konkursów oraz rankingi można znaleźć na stronie http://www.cavaliada.pl/pl/wyniki_rankingi/.

Jutro (niedziela) o godz. 13:00 odbędzie się najważniejszy konkurs zawodów - GRAND PRIX o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich, zaliczany do Rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej. Poznamy zwycięzców Finału Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Będzie to też finał CAVALIADA TOUR.

Zobacz rozmowę z Szymonem Tarantem, dyrektorem sportowym Cavaliady https://www.youtube.com/watch?v=nrgII4BVj-Y
 


Polityka cookies
0.216