konie,
Home Jeździectwo Wyniki Cavaliada Warszawa: Jarosław Skrzyczyński najlepszy
29 | 05 | 2024
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

Cavaliada Warszawa: Jarosław Skrzyczyński najlepszy Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

Jarosław Skrzyczyński wygrał Grand Prix Cavaliady Warszawa, konkurs o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tym samym zdobył 80 punktów do Rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej. Otrzymał też tytuł najlepszego zawodnika Cavaliady Tour.

- Chacclana dała z siebie wszystko. Miała dobre przygotowanie, bo startowała w konkursach małej rundy w czwartek i sobotę. Dzięki temu czuła się dobrze i pewnie. Starałem się przejechać bez zrzutek i krótkimi najazdami uzyskać dobry czas – powiedział Jarosław Skrzyczyński.

W konkursie Grand Prix drugi był Wojciech Wojcianiec na NACCORD MELLONI, a trzeci Marcin Bętkowski na CASPER XXI.

Konkurs wyłonił też zwycięzców rankingu Cavaliady Tour. Tu też na pierwszym miejscu znalazł się Jarosław Skrzyczyński, drugi był Wojciech Wojcianiec, a trzeci Marcin Bętkowski. – Cieszy mnie też, że udało się wygrać cztery konkursy zaliczane do rankingu Cavaliady Tour i zebrać komplet punktów – powiedział Jarosław Skrzyczyński.

Skoczkowie walczyli o awans do finału Pucharu Świata. Do Paryża pojedzie Urmas Raag z Estonii, Ales Opatrny z Czech i Kristaps Neretnieks z Łotwy.

Zobacz rozmowę z Jarosławem Skrzyczyńskim https://youtu.be/Az2vRYIUkFQ

Zobacz podsumowanie Szymona Taranta, dyrektora sportowego Cavaliady https://youtu.be/SvSYXHpZwVQ.

Rankingi http://www.cavaliada.pl/pl/rankingi/.

 

 


Polityka cookies
0.280