konie,
Home Jeździectwo Wyniki Jarosław Skrzyczyński najlepszy na Cavaliadzie Grand Prix Lublina
02 | 12 | 2023
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

Jarosław Skrzyczyński najlepszy na Cavaliadzie Grand Prix Lublina Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
Jarosław Skrzyczyński z SILVER SHINE wygrał najważniejszy konkurs Grand Prix Lublin podczas drugiej z imprez w ramach cyklu Cavaliady Tour. Konkurs był rozgrywany o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego.

Do rozgrywki, po bezbłędnych przejazdach weszło 13 zawodników. Po pierwszym nawrocie na prowadzenie wysunął się Maksymilian Wechta na LA CALIDAD. Ostatecznie po dwóch przejazdach najwyższe miejsce podium zajął Jarosław Skrzyczyński. Drugie miejsce wywalczył Krzysztof Ludwiczak na NORDWIND ze stratą 0,14 s, a trzecie Wojciech Wojcianiec na NACCORD MELLONI. Grand Prix Lublina jest zaliczane do prestiżowego rankingów - FEI Longines Ranking oraz Rankingu Cavaliada Tour.

 Jarosław Skrzyczyński to reprezentant klubu Agro-Handel Śrem. Od pięciu lat nieprzerwanie lider rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego. Na koniec 2017 roku znalazł się w pierwszej setce najlepszych skoczków globu w rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej. W minionym sezonie wygrał zarówno Puchar Polski (po raz czwarty), jak i mistrzostwa Polski (po raz trzeci). Prowadzi własny ośrodek treningu koni w Krzepielowie. Z polskich zawodników ma zdecydowanie najliczniejszą stawkę koni, na których może startować w konkursach zaliczanych do rankingu Longines, a takich w 2017 roku wygrał dziewięć.

 Zobacz i udostępnij: Rozmowa video z Jarosławem Skrzyczyńskim po Grand Prix Lublina - https://youtu.be/hcG9RfG43ww

 Wyniki pozostałych dzisiejszych zmagań na Cavaliadzie w Lublinie można znaleźć na stronie http://www.cavaliada.pl/pl/news/finalowy_dzien_cavaliady_w_lublinie/

 


Polityka cookies
0.183