konie,
Home Jeździectwo Wyniki CAVALIADA LUBLIN 2018
25 | 06 | 2024
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

CAVALIADA LUBLIN 2018 Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

Pierwszy dzień Cavaliady w Lublinie to zmagania skoczków w małej, średniej i dużej rundzie oraz konkursie Potęgi Skoku, Halowy Puchar Polski w Powożeniu Zaprzęgami i ujeżdżeniu. Kto zwyciężył w poszczególnych konkursach?

Mała runda

Julia Cieślar z Ustronia na siwej klaczy BINGO zdobyła pierwsze miejsce w konkursie małej rundy o nagrodę Międzynarodowych Targów Poznańskich, pod patronatem Szkoły Pszczela Wola, który otworzył Cavaliadę Lublin 2018. Druga była Natalia Stefańska i PAPILLON, a trzecia Dajana Pawlicka i CAPPUCCINO. W konkursie startowały 93 pary. Zawodnicy mieli do pokonania przeszkody o wysokości 120 cm.

Średnia runda

W dwufazowym konkursie średniej rundy o nagrodę Over Horse, pod patronatem Prezesa Lubelskiego Związku Jeździeckiego zwyciężył Jarosław Skrzyczyński na gniadej klaczy QUINTELLA. Mistrz Polski dwukrotnie pokonał parkur bezbłędnie - w obu fazach nie zaliczył żadnej zrzutki. Julia Cieślar na klaczy POETIN zajęła drugie miejsce. Trzeci był Niemiec Christoph Lanske na CHACCO'S GIRL.

Duża runda

Mściwoj Kiecoń na gniadym wałachu DANTOS zwyciężył w konkursie dużej rundy o nagrodę Targów Lublin, pod patronatem IDEAExpo. Parkur został ustawiony na wysokości 140 cm. Tiit Kivisild i DON KIDE oraz Christoph Lanske i CILLI LOU zajęli kolejne pozycje na podium.

KPMG Dressage Cup

Emilia Jach na gniadym wałachu AQSEL była najlepsza w konkursie KPMG Dressage Cup o nagrodę Hüttenes-Albertus, pod patronatem Tygodnika Wprost. Kolejne miejsca zajęły Ilona Janas na LORDZIE DJANGO i Katarzyna Łukasik w parze z kasztanową klaczą E. SMARAGD.

Halowy Puchar Polski w Powożeniu  Zaprzęgami Czterokonnymi

Zaprzęg pod wodzą Adriana Kostrzewy okazał się najlepszy w pierwszym lubelskim konkursie w ramach Halowego Pucharu Polski w Powożeniu  Zaprzęgami Czterokonnymi o nagrodę BMW Best Auto, pod patronatem driving.pl. Favora, Maestro, Pegasus i Pluto bezbłędnie pokonały oba nawroty. Na drugim miejscu znalazł się zaprzęg Piotra Mazurka, a na trzecim Bartłomieja Kwiatka.

Rozmowa z Adrianem Kostrzewą [VIDEO] https://youtu.be/2BRxzaNB2j8  

Potęga skoku

Jan Bobik na SANTISIE  i  Wojciech Wojcianiec na CHINTABLUE pokonali mur o wysokości 2 metrów zajmując tym samym pierwsze ex equo miejsce w konkursie potęgi skoku o nagrodę Międzynarodowych Targów Poznańskich, pod patronatem Horse&Business Magazine.

Rozmowa z Janem Bobikiem i Wojciechem Wojciańcem [VIDEO] https://youtu.be/rGY58Z7_obM
 


Polityka cookies
0.219