Home Jeździectwo Wyniki Ruszyła Cavaliada Lublin 2017
Działy
Polecamy:

Ruszyła Cavaliada Lublin 2017 Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
 172 zawodników i 321 koni startujących w konkursach skoków przez przeszkody, powożenia, crossu i ujeżdżenia oraz pula nagród w wysokości ponad 336 000 zł – tak w liczbach przedstawia się rozpoczęta dziś piąta już Cavaliada w Lublinie. W konkursie małej rundy o nagrodę Międzynarodowych Targów Poznańskich zwyciężył Jan Bobik na koniu Czabra. Drugie miejsce zajęła Juliana Suska z koniem Gilea, natomiast na trzecim stopniu podium uplasował się aktualny Mistrz Polski Kamil Grzelczyk na koniu Sir Kissovo. Drugi konkurs podczas CAVALIADY w Lublinie zakończony. Pierwsze miejsce zajęła Małgorzata Koszucka na koniu Charlene, drugie Jarosław Skrzyczyński na koniu Casanova 468, a trzecie Dajana Pawlicka na koniu Campari. Średnia runda rozgrywana była o nagrodę Zespołu Szkół Rolniczych w Pszczelej Woli, pod patronatem Prezesa Lubuskiego Związku Jeździeckiego. W konkursie dużej rundy o nagrodę Targów Lublin, pod patronatem Kuriera Lubelskiego zwyciężył Michael Kölz na koniu FST DIPYLON. Na drugim miejscu znalazł się Kamil Grzelczyk na koniu WIBARO, podium zamknął Jarosław Koziarowski na koniu CHENET. W konkursie KPMG Dressage Cup o nagrodę Stowarzyszenia Jeździeckiego Baborówko, pod patronatem portalu Dressage24.pl zwyciężyła Emilia Jach, zawodniczka St. KJ Legia Kozielska Warszawa na koniu Aqsel. Drugie miejsce zajęła Elżbieta Liberda, zawodniczka Equi Club Zamłyniec na koniu Don Joaquin. Na podium znalazła się Agnieszka Dutka, z  KJ Hubert na koniu Chester. Pierwsze miejsce w Halowym Pucharze Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi o nagrodę firmy BMW, pod patronatem Prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego zdobył Adrian Kostrzewa z KS Idmar Krajkowo z końmi: Favory, Incitato, Pegasus, Pluto. Na podium znaleźli się również Bartłomiej Kwiatek z SLKS Książ z końmi: Bazyli, Drab, Inbred, Rodos i Ireneusz Kozłowski z JKS Jagodne z końmi: Kabaret, Kalina, Walencja, Wezyr. W emocjonującym konkursie Potęgi Skoku o nagrodę firmy Andrewex zwyciężył Marek Lewicki na wałachu QUIRADOS AS pokonując mur o wysokości 205 cm. Na drugim miejscu znaleźli się na równi Jan Bobik i SANTISA oraz Zigmantas Sarka i CASHMAN. To już trzecie zwycięstwo Lewickiego w Potędze Skoku. Wcześniej stanął na najwyższym miejscu podium podczas Cavaliady w Kołobrzegu i w Poznaniu. Wyniki tutaj...