Home Jeździectwo Wyniki Cavaliada Lublin 2016
20 | 04 | 2024

Cavaliada Lublin 2016 Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
Drugi dzień Cavaliady Lublin przyniósł zmiany w klasyfikacji ogólnej zawodników. Mściwoj Kiecoń, Maximilian Schmid i Jarosław Skrzyczyński to pierwsza trójka najlepszych zawodników w rankingu Cavaliady Tour.

Zmiany nastąpiły też w rankingu Claas Eventing Tour. Na prowadzenie wysunął się Paweł Warszawski reprezentujący SJ Baborówko, na drugiej pozycji Jan Kamiński (KJ Beckersport), a na trzeciej Katarzyna Kokowska (SKJ Sopot).

Gabriela Jaworska-Mazur na koniu Zimba zwyciężyła w piątkowym konkursie ujeżdżenia o nagrodę Huttenes Albertus, rozgrywanym w ramach Cavaliady Lublin.

Jarosław Wierzchowski na koniu Darrant i Paula Mańczak na Williams Junior uplasowali się kolejno na drugiej i trzeciej pozycji.

Pierwsze miejsce w Średniej Rundy, rozgrywanej na wysokości 130cm o nagrodę firmy Polaris zajął Marcin Bętkowski na Baldessarini, ubiegłoroczny zwycięzca lubelskiego Speed&Music. Tuż za nim, również z klubu Agro–Handel Śrem, Mściwoj Kiecoń na klaczy Romina L. Na trzecim miejscu Krzysztof Prasek i Cabo.

Konkurs Dużej Rundy, pod patronatem firmy Kwiaty Polskie o nagrodę Totalizatora Sportowego, zakończył się zwycięsko dla Aleksandry Kozaneckiej na klaczy Calingka. Drugie miejsce na podium zajął Mściwoj Kiecoń wraz z koniem Urbane, natomiast trzecie miejsce należało do Andrzeja Opłatka startującego na Light My Fire.

W konkursie WKKW CLASS Eventing Tour w konkurencji cross zmierzyło się 9 jeźdźców. Zawodnicy pokonywali przeszkody o wysokości 120 cm, pokonali 15 przeszkód oddając tym samym 18 skoków. Na pierwszym miejscu uplasowała się Marta Dziak-Gerlicz skacząca na koniu Vacat. Drugie miejsce wywalczył Paweł Warszawski i jego Frontiera, a trzeci na podium stanął Łukasz Kazimierczak na Branco.

Paweł Jurkowski na koniu ESPRESSO 22 zwyciężył w konkursie PZU Wenus vs. Mars pod patronatem Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich, o nagrodę PZU.

Drugie miejsce zajął André Plath na koniu LUCY 682. Na trzeciej pozycji znalazła się Katarzyna Jankowska i CONNER oraz Sławomir Szlachta oraz ALANDA.