Home Jeździectwo Listy startowe CDI-W Wrocław, 18-20.09.2009
29 | 04 | 2024

CDI-W Wrocław, 18-20.09.2009 Drukuj Email
Jeździectwo - Listy startowe
Sobota, 12 Wrzesień 2009 20:38

Od piątku na wrocławskich Partynicach rozpoczynają się Międznarodowe Zawody w Ujeżdżeniu, eliminacje Pucharu Świata, a zarazem Mistrzostwa Polski wszystkich grup wiekowych. Konkursy w piątek i sobotę trwać będą od 9.3o do 19.oo, w niedzielę do 16.oo. Swój udział zapowiedziała cała czołówka polskich dresażystów z Michałem Rapcewiczem i Katarzyną Jasińską na czele, oraz wielu zawodników z 10 państw, a wśród nich: Matthias Alexander Rath (GER) z koniem Triviant 2 - w aktualnym rankingu FEI z tym koniem jest 48. Z koniem Sterntaler-Unicef jest sklasyfikowany na miejscu 11. Na tegorocznych ME w Windsorze wywalczył 6 miejsce.

Od piątku na wrocławskich Partynicach rozpoczynają się Międznarodowe Zawody w Ujeżdżeniu, eliminacje Pucharu Świata, a zarazem Mistrzostwa Polski wszystkich grup wiekowych. Konkursy w piątek i sobotę trwać będą od 9.3o do 19.oo, w niedzielę do 16.oo. Swój udział zapowiedziała cała czołówka polskich dresażystów z Michałem Rapcewiczem i Katarzyną Jasińską na czele, oraz wielu zawodników z 10 państw, a wśród nich:

Matthias Alexander Rath (GER) z koniem Triviant 2 - w aktualnym rankingu FEI z tym koniem jest 48. Z koniem Sterntaler-Unicef jest sklasyfikowany na miejscu 11. Na tegorocznych ME w Windsorze wywalczył 6 miejsce.

Jeannette Haazen (NED) z koniem Nartan - w aktualnym rankingu FEI jest 17. W tym roku  Była 7 w finale Pucharu Świata w Las Vegas.  Na 4*CDI w Aachen zajęła2 m-ce w GP Kur z wynikiem 75,3%,Na 3*CDI w Strassen(LUX) 1m-ce w GP Kur.

Tinne Wilhelmsson Silfvén (SWE) z koniem Solos Carex - w aktualnym rankingu FEI jest 49; Na Olimpiadzie w Hong Kongu zajęła 10 miejsce w GP Special i 12 GP Kur (miejsce w finale). W tym roku na 4*CDI w Dortmundzie wygrała GP Kur, na 5*CDI Aachen zajęła 9 m-ce w GP.

Michał Rapcewicz (POL) z koniem Randon - w aktualnym rankingu FEI jest 69, w poprzednim miesiącu był 53; Złoty medalista MP w poprzednich dwóch sezonach. Był 8 w tegorocznym finale Pucharu Świata w Las Vegas. Olimpiada w Hong Kongu: 16GP, 22GP Special

Aat van Essen (NED) z koniem Premier - w aktualnym rankingu FEI zajmuje 70 miejsce. W ubiegłym sezonie wygrał szereg prestiżowych zawodów: 3*Zwolle(GER) 1GP, 1GP Kur, 3*Vierzon (FRA) 1GP, 3*Pompadour (FRA) 2GP, 1GP Kur.

Katarzyna Milczarek (POL) z koniem Ekwador. W latach 2004-08 zdobywała 2 razy srebro 3 razy złoto na Mistrzostwach Polski. Zwyciężczyni ostatniego Finału Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. W tym roku na 4*CDI w Lipsku była 3 w GP i 5 w GP Kur, na 4*CDI w Bremie(GER) zajęła 3 m-ce w GP, na ME w Windsorze była 23 w GP Special