konie,
Home Jeździectwo Kursy i szkolenia Konsultacje skokowe z Jarosławem Skrzyczyńskim
25 | 06 | 2019
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

Konsultacje skokowe z Jarosławem Skrzyczyńskim Drukuj Email
Jeździectwo - Kursy i szkolenia
Wtorek, 29 Styczeń 2013 12:59

27 lutego, na dwa dni przed oficajlnym rozpoczęciem Cavaliady Lublin, odbędą się konsultacje skokowe, które poprowadzi Jarosław Skrzyczyński. Klinika będzie zamknięta dla publiczności, a udział w konsultacjach dla jeźdźców będzie bezpłatny.

Klinika odbędzie się dzięki wsparciu Międzynarodowych Targów Poznańskich - organizatora Cavaliady, który udostępnia infrastrukturę na potrzeby przeprowadzenia oficjalnych treningów. Klinikę adresujemy przede wszystkim do młodych jeźdźców i juniorów. Mamy nadzieję, że w ten sposób choć trochę wesprzemy rozwój młodych zawodników. Dla wielu z nich, oprócz bezcennej wiedzy, jaką z pewnością zdobędą od Jarka Skrzyczynskiego, to będzie dobra okazja, żeby potrzenować na najlepszym parkurze w Polsce!
W klinice może wziąć udział każdy, lecz pierwszeńswo będą mieli juniorzy i młodzi jeźdźcy.

Warunkiem przyjęcia jest przesłanie zgłoszenia e-mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Zgłoszenia należy przesyłać do 17 lutego.

Na podstawie przesłanych zgłoszeń zostanie wybranych 10 par, które zostaną zaproszone na klinikę. Lista jeźdźców, którzy zostaną zaproszeni na klinikę zostanie opublikowana 18 lutego na stronie organizatora konsultacji - Fundacji Horse Sport (www.horsesport.pl).

organizatorem kliniki jest Fundacja Horse Sport. Szczegóły na www.horsesport.pl

 


Polityka cookies
0.152