konie,
Home Jeździectwo Kursy i szkolenia SZKOLENIE LICENCYJNE Z JERZYM KRUKOWSKIM
21 | 03 | 2023
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

SZKOLENIE LICENCYJNE Z JERZYM KRUKOWSKIM Drukuj Email
Jeździectwo - Kursy i szkolenia
Poniedziałek, 29 Luty 2016 21:35
SZKOLENIE LICENCYJNE Z JERZYM KRUKOWSKIM – ujeżdżenie, skoki, WKKW 8-10.04.2016 – Stajnia ISKRA, Sztumskie Pole
Jerzy Krukowski - wielokrotny mistrz Polski, wspaniały jeździec i zawodnik dyscypliny WKKW UWAGA – szkolenie licencyjne zatwierdzone przez PZJ, uczestnictwo w szkoleniu będzie zaliczone do przedłużenia ważności licencji szkoleniowca PZJ. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego: złoto w Białym Borze (2004), srebro w Strzegomiu (2006), złoto w Sopocie (2013), srebro w Sopocie (2014). Jeździec, trener, wcześniej zawodnik Ludowego Klubu Jeździeckiego Nadwiślanin - Kwidzyn, aktualnie Klubu Jeździeckiego Rakowiec - Kwidzyn. Metody szkolenia, stosowane przez Jerzego Krukowskiego, oparte są na ponad 30 latach doświadczeń w pracy z końmi i jeźdźcami o różnym stopniu zaawansowania. Są połączeniem praktycznej i teoretycznej wiedzy zbudowanej na bazie zasad szkoły klasycznej, zagłębiania się w psychikę konia i metody naturalne. Do każdego konia i jeźdźca Jerzy Krukowski podchodzi indywidualnie, koncentrując się przede wszystkim na ich słabych ogniwach, hamujących postęp. Głównym celem treningu jest poprawa porozumienia z koniem, uświadomienie jeźdźcowi tego, co robi, dlaczego to robi i jaki wpływ mają jego działania na konia - partnera. Są to uniwersalne metody pomagające rozwikłać problemy związane z błędnym szkoleniem i złymi nawykami zarówno jeźdźca jak i konia.

DLA KOGO SĄ TE KONSULTACJE? Profesjonalne szkolenie dla zawodników, instruktorów, trenerów i jeźdźców poważnie traktujących jeździectwo. Dla osób, które chcą uzyskać cenne informacje dotyczące prawdziwego porozumienia z końmi. Niezbędne wskazówki dotyczące treningu, który pozwoli Ci wskoczyć na poziom wyżej. Jesteś Instruktorem Szkolenia Podstawowego? Jest to dla Ciebie idealne szkolenie licencyjne pod wieloma względami. Spojrzenie wielowymiarowe na problem, z którym się borykasz pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w zaskakująco szybkim tempie. Masz możliwość obserwowania różnych koni i jeźdźców oraz sposobu w jaki prowadzony jest trening dla każdej pary. Możliwość zadawania pytań w każdej chwili. Obserwacja i trening daje pełny wymiar możliwości nauki. Jesteś czynnym zawodnikiem? Zabierz ze sobą swojego konia i przyjedź na szkolenie, gwarantujemy Ci, że twoje jeździectwo nabierze innego wymiaru! Jesteś jeźdźcem, który nie ma swojego konia a bardzo byś chciał uczestniczyć w konsultacjach? Nie ma przeszkód! Możesz od nas wypożyczyć konia, który pozwoli Ci wykorzystać w pełni trening z Jerzym Krukowskim.

CO ZYSKASZ NA SZKOLENIU Z JERZYM KRUKOWSKIM?
Po pierwsze: poznasz metody treningowe, które idą w zgodzie z naturą koni. Uświadomicie sobie jak niesamowite jest uczucie, które pozwala Wam powodować koniem bez użycia siły! Lawirowanie między pozytywnymi napięciami, które pozwalają nam dojść do rozluźnienia, podstawienia i elastyczności ciała konia, które jest niezbędne w zaawansowanych elementach ujeżdżenia. Po drugie: zobaczycie jak szybko konie zmieniają swoje nastawienie, jak są sprawiedliwie traktowane w treningu. Temat kara i nagroda. Po trzecie: metody treningowe, które pozwalają na wzmocnienie pozytywnych napięć, które prowadzą do lepszej jakości skoku, wydajniejszego galopu i dążności do sugestii. Po czwarte: za tak niewiele macie do swoje dyspozycji światowej klasy szkoleniowca, który nie przemocą, nie patentami, osiąga najwyższe noty! Pracuje w zgodzie z naturą koni, na skurzanym wędzidle, jeździ najtrudniejsze trasy krosu na zawodach na światowych arenach. Nie bez powodu WKKW jest królową dyscyplin. Wymaga to wszechstronności od jeźdźca i konia. Jerzy Krukowski jest zdecydowanie trenerem najwyższej klasy, przyjedź i przekonaj się sam!

SZKOLENIE LICENCYJNE Z JERZYM KRUKOWSKIM TO WARTOŚĆ SAMA W SOBIE NIE MOŻE CIEBIE ZABRAKNĄĆ!

WAŻNE INFORMACJE
Osoby które chcą wziąć udział w szkoleniu licencyjnym prosimy o podanie numeru legitymacji szkoleniowca i pełne dane osobowe. Osoby biorące udział w szkoleniu maja obowiązek zakwaterowania się w naszym hotelu nad stajnią. Proszę wysyłać zgłoszenia na e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i zawrzeć wszelkie informacje: imię, nazwisko, potwierdzenie przelewu zaliczki w wysokości 200zł, czy z koniem (jeśli tak proszę podać płeć i ilość koni), zakwaterowanie w ilu osobowym pokoju oraz informacje co do wyżywienia. Wpłata zaliczki w wysokości 200zł potwierdza udział w szkoleniu. Ilość miejsc jest ograniczona, wpłata oraz kolejność wpłat zaliczki decyduje o udziale w szkoleniu. Proszę przesyłać potwierdzenie wpłaty razem ze zgłoszeniem na email podany wyżej najpóźniej do dnia 1 kwietnia 2016.

CENA trzydniowego szkolenia:
• para jeździec-koń – 400 zł
• wolny słuchacz – 200 zł
Cena dla szkoleniowców z ważną licencją:
• para jeździec-koń – 350 zł
• wolny słuchacz – 150 zł
Opcjonalne opłaty:
• wypożyczenie konia na szkolenie - 50 zł na jeden trening (za całe szkolenie 150 zł) • rezerwacja boksu dla swojego konia (30 zł/doba, w tym pełne wyżywienie, ściółka-słoma)

Nocleg - Pensjonat ISKRA (bezpośrednio nad stajnią):
• pokój 1-osobowy - 80 PLN/doba (ze śniadaniem)
• pokój 2-osobowy - 130 PLN/doba (ze śniadaniem)
• pokój 3-osobowy - 195 PLN/doba (ze śniadaniem)
• pokój 4-osobowy - 260 PLN/doba (ze śniadaniem) Wyżywienie
• obiad dwudaniowy - 30 PLN
• podwieczorek/deser - 10 PLN
• kolacja (na ciepło) - 25 PLN

Chętnych zapraszam do jak najszybszego przesłania zgłoszeń i zaliczek, liczba miejsc ograniczona!
nr konta (mBank): 15 1140 2004 0000 3402 7542 1115
Stajnia ISKRA - Jakub Gossa Łąkowa 19, 82-400 Sztumskie Pole tytułem: szkolenie licencyjne Krukowski

Dysponujemy pełną infrastrukturą jeździecką:
• 3 licencjonowanych instruktorów PZJ
• 50 koni wierzchowych
• 3 place maneżowe, czworoboki
• kryta hala ujeżdżeniowa (800 m2)
• sprzęt jeździecki
• malowniczy teren (zewsząd otacza nas las), 50 km wytyczonych szlaków konnych, szeroki wał nadwiślański (niezapomniane galopady)

W razie pytań proszę dzwonić: kierownik - Marta Adamkiewicz tel. 504 311 006 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.stajniaiskra.pl
 


Polityka cookies
0.220