konie,
Home Jeździectwo Kursy i szkolenia Szkoła Facylitatorów
24 | 11 | 2020
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

Szkoła Facylitatorów Drukuj Email
Jeździectwo - Kursy i szkolenia
Czwartek, 10 Wrzesień 2015 21:33
Rusza rekrutacja do Szkoły Facylitatorów programów rozwojowych z końmi (Horse Assisted Education/Konie uczą ludzi). Możliwe jest uzyskanie dofinansowania kosztów Szkoły z Urzędu Pracy.

CEL SZKOŁY
Celem Szkoły Facylitatorów jest przygotowanie do pracy facylitatorów programów rozwojowych z końmi łączących:
o    znajomość realiów organizacji i prowadzenia programów Horse Assisted Education,
o    z „miękkimi” kompetencjami facylitatorskimi,
o    umiejętnością pracy z końmi i przygotowaniem koni trenerów,
o    oraz kompleksowym podejściem do rozwoju człowieka w kontekście indywidualnym, rodzinnym i w organizacjach.
O SZKOLE
Zajęcia będą odbywać się w czasie od października 2015 do grudnia 2015.
Każdy zjazd składa się z trzech dni – w sumie 9 dni szkoleniowych.
Projekt jest prowadzony przez doświadczoną facylitatorkę Agatę Wiatrowską, która prowadzi programy rozwojowe pod nazwą HorseSense. Jest pionierem Horse Assisted Education w Polsce i Europie Środkowej.  Aktualnie jest uznanym światowym ekspertem w tym obszarze, prelegentem na międzynarodowych konferencjach (2011 Niemcy, 2012 Niemcy, 2013 USA, 2014 Polska - główny organizator). Posiada akredytację do szkolenia kolejnych partnerów HorseDream i certyfikowania członków EAHAE.
Ukończenie Szkoły umożliwia zdobycie Dyplomu facylitatora oraz certyfikatu międzynarodowego  – zgodnego z akredytacją EAHAE (European Assosiation of Horse Assisted Education).
O HORSE ASSISTED EDUCATION
Horse Assisted Education to połączenie kontaktu z końmi z rozwojem człowieka. Wrażliwość koni na ludzkie emocje, postawy i przekaz niewerbalny jest tu wykorzystywana do poszukiwania wskazówek do codziennego życia prywatnego lub zawodowego. Horse Assisted Education jest też niezastąpionym drogowskazem dla wszystkich obcujących na co dzień z końmi.
Szczegóły organizacyjne i program znajdują się na stronie organizatora:
www.horsesense.pl. Osoby zainteresowane dofinansowaniem z Urzędu pracy szczegółowe informacje uzyskają pisząc na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 


Polityka cookies
0.211