konie,
Home Hodowla koni Wyniki VII Piknik z Konikiem Polskim
13 | 12 | 2019
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

VII Piknik z Konikiem Polskim Drukuj Email
Hodowla koni - Wyniki
W dniach 12-13 września odbył się VII Piknik z Konikiem Polskim. Czempionem ogierów został Kneź (Trębacz – Knieja) hodowli PHR Tulce, tytuł v-ce czempiona zdobył Nurmi (Lemiesz-Nizina). Zobacz wyniki.

 

 

Czempionat ogierów
Jasło 2009-09-12
 
Miejsce Koń Hodowca Wlaściciel Uwagi
1 Kneź (Trębacz – Knieja) PHR Tulce o/Kobylinki Danuta Nocleg-Dulian Łaski czempion
2 NURMI (Lemiesz-Nizina) Nocleg-Duljan Danuta Nocleg-Duljan Danuta viceczempion
3 HART (Kordon-Hubka) Gosp.Pom. Przy BPN Zwierzyniec Ireneusz Wasilewski Pilchowice  
4 HEL (Tytan-Himera) SBREiHZZ PAN Popielno Berlin Dagmara  
5 HARNAŚ (Tamir-Huszcza) Peczke Sławomir Szudy Robert  

 

 

Konkurs Powożenia Zaprzęgami Parokonnymi        
Jasło 13 wrzesień 2009            
             
Komisja w Składzie            
1. Wacław Bącal            
2. Elżbieta Perec            
3. Marek Gibała            
             
Dystans   390 m        
Tempo   120m/s        
Norma czasu 3,15 min.          
Zaprzęg Przejazd I Przejazd II Suma pkt. karnych Miejsce
Czas pkt. karne Czas pkt.
karne
ZDIZ Odrzechowa M. Boruta i J.Bielecki 1.51.19 5 1.31.50 10 15 IX
SKH Gładyszów A. Perygrym i Ł. Perygrym 1.52.69 0 1.29.56 5 5 VI
L. Przybłowicz Gorlice L.Przybyłowicz i W. Pioś 2.01.63 0 1.26.38 0 0 IV
Krzysztof Kurzawa K.Kurzawa i J. Wielgus 2.31.25 15 2.15.32 5 20 X
SKH Gładyszów A. Łukasik i S.Kita 1.37.84 0 1.12.12 0 0 I
SKH Gładyszów J. Michalak i A. Łukasik 1.38.81 5 1.22.38 10 15 VIII
J. Babiś SK Hałowice k. Jarosławia M. Wojdyło i B. Woźnica 1.41.20 0 1.12.15 0 0 II
Stanisław Stasiowski Krajowice S. Stasiowski i M. Zamorska 3.14.03 0 2.04.75 0 0 V
Leszek Przybyłowicz Gorlice L. Przybyłowicz i W. Pioś 2.12.34 0 1.56.87 5 5 VII
Wojciech Krzyżak Porąbka Iwkowska W. Krzyżaki i B. Krzyżak 2.16.56 0 1.22.56 0 0 III

 

 

ARKUSZ SĘDZIOWSKI OCENY NA PŁYCIE  
Miejscowość: Jasło  
Data: 12.09.2009  
   
lp nr kat. Koń/płeć Hodowca Właściciel ocena wynik M-CE  
typ budowa stęp kłus wrażenie ogólne  
                         
    OGIERY                    
                         
1 1 HEL (Tytan-Himera) 04.04.2004 SBREiHZZ PAN Popielno Berlin Dagmara 9 9 8 8 9      
8 8 8 8 9      
8 8 9 8 9      
25 25 25 24 27 42,00 IV  
2 2 NURMI (Lemiesz-Nizina) 06.03.2001 Nocleg-Duljan Danuta Nocleg-Duljan Danuta 9 9 8 7 9      
9 8 8 7 9      
9 9 8 8 9      
27 26 24 22 27 42,00 II v-c  
3 3 HARNAŚ (Tamir-Huszcza) 24.04.1998 Peczke Sławomir Szudy Robert 8 8 8 7 9      
8 8 8 8 9      
8 8 8 7 9      
24 24 24 22 27 40,33 V  
4 4 KNEŹ (Trębacz-Knieja) 07.02.1996 PHR Tulce o/Kobylniki Nocleg-Duljan Danuta 9 8 8 8 10      
9 8 8 8 10      
9 8 7 9 10      
27 24 23 25 30 43,00 I cze  
5 5 HART (Kordon-Hubka) 12.03.1995 Gosp.Pom. Przy BPN Zwierzyniec Wasilewski Ireneusz 9 8 9 9 9      
9 7 9 9 9      
9 7 9 9 9      
27 22 27 27 27 43,33 III  
6 42 NABUCCO (Himeryk-Newada) 30.07.2004 Skuza Stanisław Midro Janusz 8 8 7 8 8      
8 8 7 8 9      
8 8 7 8 9      
24 24 21 24 26 39,67 VI  
                         
                         
                         
                         
    Sędzia I przewodniczący Zbigniew Jaworski  
                         
    Sędzia II Teresa Pracuch  
                         
    Sedzia III Jan Płocica  
                         
         
                         
    KLACZE    
         
lp nr kat. Koń/płeć Hodowca Właściciel ocena wynik M-CE  
typ budowa stęp kłus wrażenie ogólne  
                         
1 6 NARNIA (Mortus-Nóżka) 22.04.2006 Peczke Sławomir Wachel Kazimierz 8 7 7 7 8      
8 7 7 7 8      
8 7 7 8 8      
24 21 21 22 24 37,33 XII  
2 7 HONA (Obuwik-Himera) 12.04.2006 Przybyłowicz Leszek Przybyłowicz Leszek 8 7 7 8 8      
8 7 8 8 8      
8 7 8 8 8      
24 21 23 24 24 38,67 X  
3 8 HEVEN (Obuwik-Huczka) 04.03.2006 Zacharczyk Katarzyna Zacharczyk Katarzyna 8 8 6 6 8      
8 7 6 6 8      
8 8 6 6 8      
24 23 18 18 24 35,67 XVII  
4 9 MILUZA (Hebel-Mokata) 23.03.2005 SO Sieraków Łazorko Roman 9 8 8 7 8      
10 8 8 8 9      
9 8 8 9 9      
28 24 24 24 26 42,00 III  
5 10 KASETA (Knop-Kasta) 07.02.2005 PHR Tulce o/Kobylniki Łazorko Roman 8 7 8 8 8      
8 7 8 8 8      
8 8 8 8 8      
24 22 24 24 24 39,33 VII  
6 11 HURYNIA (Mortus-Huszcza) 31.01.2005 Przybyłowicz Leszek Przybyłowicz Leszek 8 7 7 7 8      
8 7 7 8 8      
8 6 7 7 8      
24 20 21 22 24 37,00 XIV  
7 12 HYDERA (Mortus-Huszcza) 18.02.2004 Przybyłowicz Leszek Przybyłowicz Leszek 8 8 8 8 8      
8 8 8 8 9      
8 7 8 8 8      
24 23 24 24 25 40,00 VI  
8 13 KLAPKA (Port-Korsa) 10.05.2003 Wojtas Stanisław Wachel Kazimierz 7 7 8 8 8      
7 7 8 7 8      
7 7 7 8 8      
21 21 23 23 24 37,33 XIII  
9 14 HEIKE (Moryń-Horpyna) 13.04.2003 Berlin Dagmara Berlin Dagmara 9 7 7 8 9      
8 7 7 7 8      
8 7 7 8 9      
25 21 21 23 26 38,67 IX  
10 15 HIMERA (Mortus-Huszcza) 10.08.2002 Przybyłowicz Leszek Przybyłowicz Leszek 9 8 8 8 9      
9 8 9 9 9      
8 8 9 8 9      
26 24 26 25 27 42,67 I cze  
11 16 DESNA (Osman-Demeszka) 30.03.2002 SBREiHZZ PAN Popielno Nocleg-Duljan Danuta 10 8 9 8 10      
10 8 9 9 9      
9 8 9 9 9      
29 24 27 26 28 44,67 II v-c  
12 17 NOWOTKA (Nor-Nowinka) 26.02.2000 Stępień Zygmunt Konieczny Wiesław 8 7 6 7 8      
8 7 6 7 8      
8 7 7 7 8      
24 21 19 21 24 36,33 XVI  
                         
13 18 NULKA (Mortus-Natka) 04.05.1999 Peczke Sławomir Wachel Kazimierz 8 7 6 7 8      
8 7 7 7 8      
8 7 7 7 8      
24 21 20 21 24 36,67 XV  
14 19 HOŻA (Trzmiel-Hurtnica) 13.09.1998 Gosp.Pom. Przy BPN Zwierzyniec Zacharczyk Katarzyna 9 8 8 8 9      
9 8 8 8 9      
9 8 8 8 9      
27 24 24 24 27 42,00 IV  
15 20 BAJKA (Mango-Bera) 10.01.2004 Zbigniew Kijewski Wasilewski Ireneusz 8 8 8 8 9      
8 7 8 8 9      
8 8 8 8 9      
24 23 24 24 27 40,67 V  
16 21 NAFTA (Niżowiec - Nadolna) 01.04.1996 Płoński Jan Nocleg-Duljan Danuta 0 0 0 0 0      
0 0 0 0 0 Nie doprowadzona    
0 0 0 0 0      
0 0 0 0 0 0,00    
17 22 TURA (Oracz-Trembowla) 10.06.1993 Jakacki Antoni Konieczny Wiesław 8 7 7 8 9      
8 7 7 7 8      
8 8 8 8 9      
24 22 22 23 26 39,00 VIII  
18 23 HEMOLIZA (Nurzec-Hulanka) 29.06.1984 Kraków-Rząska AR Konieczny Wiesław 8 7 7 7 8      
8 7 7 7 8      
8 7 7 8 9      
24 21 21 22 25 37,67 XI  
                         
                         
      Sędzia I przewodniczący Zbigniew Jaworski
                         
      Sędzia II Teresa Pracuch
                         
      Sedzia III Jan Płocica
                         
                         
                         
                         
    KLACZE INNYCH RAS  
       
     
lp nr kat. Koń/płeć Hodowca Właściciel ocena wynik M-CE  
typ budowa stęp kłus wrażenie ogólne  
                         
1 24 BELLA (Akrobata-Barwa) 07.10.2005 Guniewicz Barbara Mika Kamila 9 8 7 8 8      
9 8 7 8 8      
9 8 8 8 8      
27 24 22 24 24 40,33 II  
2 25 EPIKA (Alkad-E-Bellaa) 20.03.2005 Wajtański Marek Witusik Adam 8 7 7 7 8      
8 7 7 7 8      
8 7 8 7 9      
24 21 22 21 25 37,67 V  
3 26 FRYGA (Rewel-Fuzja) 11.04.2004 Markiewski Jacek Jędro Renata 7 8 8 7 8      
8 8 7 7 9      
8 8 8 8 9      
23 24 23 22 26 39,33 III  
4 27 BIRCZA (Hroby XXI-50-Beocja) 28.03.1999 SKH Gładyszów Stasiowski Stanisław 8 8 8 8 9      
8 8 8 8 9      
9 8 8 9 9      
25 24 24 25 27 41,67 I  
5 28 EMMA (Emetyt-Głazka) 13.02.1996 Mierzejewski Bogdan Kurzawa Krzysztof 8 7 8 8 8      
8 7 7 7 8      
8 8 8 8 9      
24 22 23 23 25 39,00 IV  
       
                         
                         
    Sędzia I przewodniczący Zbigniew Jaworski  
                         
    Sędzia II Teresa Pracuch  
                         
    Sedzia III Jan Płocica  

 

 

"Ścieżka Jasielska" Dnia: 12 września 2009 - konie małe
                                     
Lp. koń Nr. Kat zawodnik / klub przeszkody pkt. bonifik. czas [sec] pkt.karne za czas dodatk. pkt. karne RAZEM M-ce
1 2 3 4 5 6 7 8 9
                                     
1 Himera 15 Pupczyk Ł. 5 5 5 5 5 5 5 5 5 45 2,47,70     45,00 1
2 Hrabia 29 Kita S. 5 5 5 5 5 5 5 5 5 45 2,55,19     45,00 2
3 Orka 33 Zamorska M. 5 5 5 5 5 5 5 5 5 45 3,10,00     45,00 3
4 Nurmi 2 Duljan A. 5 5 5 5 5 5 5 5 5 45 3,39,96     45,00 4
5 Alina 37 Pabian W. 5 5 5 5 5 5 5 5 5 45 4,11,87     45,00 5
6 Hoża 19 PIETRUSZKA. K. 5 5 5 5 5 5 5 5 5 45 4,22,72     45,00 6
7 Korsarz 31 Klin. R. 5 5 5 -2 5 5 5 5 5 38 3,17,93     38,00 7
8 Bircza 27 Zamorska M 5 5 -2 5 5 5 5 5 5 38 3,37,97     38,00 8
9 Elwis 32 Stygar Elżbieta 5 5 5 5 5 5 5 5 -2 38 3,40,22     38,00 9
10 Hel 1 Berlin D. 5 5 5 5 5 5 5 5 -2 38 3,57,55     38,00 10
11 Heven 8 Zacharczyk K 5 5 5 5 5 5 5 5 -2 38 4,35,01     38,00 11
12 Pikuś 34 Mastej K. -2 -2 5 5 5 5 5 -2 5 24 4,27,58     24,00 12
                                     
  Dystans 1100 m Tempo 160m/s
        Sędzia I Marek Gibała            
  Norma: 7,00 (420s) Sędzia II: Teresa Pracuch            
        Sędzia III: Jan Płocica            
  Przeszkody: 1.Slalom, 2.Kładka na podwyższeniu, 3. Skok przez bale, 4. Wiatrołom, 5. Firanki, 6. Niski przejazd, 7.Równowaznia, 8. Wąska droga, 9. Stacjonatka    
     

 

 

 

"Ścieżka Jasielska" Dnia: 12 września 2009 - konie duże
                                     
Lp. koń Nr. Kat zawodnik / klub przeszkody pkt. bonifik. czas [sec] pkt.karne za czas dodatk. pkt. karne RAZEM M-ce
1 2 3 4 5 6 7 8 9
                                     
2 Dukat 35 Mastej M. 5 5 5 5 5 5 5 5 5 45 3,35,56     45,00 1
3 Emma 28 Kurzawa K 5 5 5 5 5 5 5 -2 5 38 2,52,60     38,00 2
5 Graf 38 Rolek B. 5 5 5 5 5 5 5 5 -2 38 3,18,54     38,00 3
1 Łowiczanka 36 Zamorska M. 5 5 5 5 5 5 -2 5 5 38 5,06,78     38,00 4
4 Maciek 40 Kurzawa K 5 5 5 5 5 5 5 5 5 45 2,33,94   8,00 37,00 5
4 Maciek 40 Brzostowska B. 5 -2 5 5 5 5 5 5 5 38 3,28,22   8,00 30,00 6
                                     
                                     
  Dystans 1100 m Tempo 160m/s            
        Sędzia I Marek Gibała            
  Norma: 7,00 (420s) Sędzia II: Teresa Pracuch            
        Sędzia III: Jan Płocica            
  Przeszkody: 1.Slalom, 2.Kładka na podwyższeniu, 3. Skok przez bale, 4. Wiatrołom, 5. Firanki, 6. Niski przejazd, 7.Równowaznia, 8. Wąska droga, 9. Stacjonatka  
   

 

Konkurs skoków przez przeszkody - Jasło 13.09. 2009 r - konie małe
                                     
lp. koń nr kat zawodnik przeszkody pkt.karn czas pkt. Karne dodatk. suma pkt. M-ce          
1 2 3 4 5 6                    
                               
1 Pikuś 34 Mastej K.     60 40 100   0     200 VII        
       
2 Kneź 4 Duljan A. 10 20 30 40 50 60 0     210 VI        
       
3 Korsarz 31 Rachwał B. 10 20 60 40 50 60 0     240 V        
       
4 Korsarz 31 Klin R. 20 40 30 40 100 120 0     350 II        
       
5 Hrabia 29 Kita S. 20 20 60 40 100 120 0     360 I        
       
6 Himera 15 Pupczyk Ł. 10 20 30 40 100 120 0     320 III        
       
7 Elwis 32 Stygar E. 10   60 80 100   0     250 IV        
       

 

 

 

Konkurs skoków przez przeszkody - Jasło 13.09. 2009 r KONIE DUŻE
                                     
lp. koń nr kat zawodnik przeszkody           pkt. Karne czas pkt. karne dodatk. suma pkt. M-ce        
1 2 3 4 5 6        
                   
1 Dukat 35 Mastej M. 10 20 30 80 50 60 0     250 IV        
       
2 Emma 28 Kurzawa K. 10   60 40 50 120 0     280 III        
       
3 Emma 28 Brzostowska B. 10   30 80 100 120 0     340 II        
       
4 Dukat 35 Skowron M. 20 20 30       0     70 VI        
       
5 Maciek 40 Brzostkowska B. 10 20 30 80 50   0     190 V        
       
6 Maciek 36 Kurzowa K. 20 40 60 80 100 60 0     360 I        
       

 

 

 


Polityka cookies
0.541