konie,
Home
19 | 04 | 2018
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

HZO-B Sopot, 21-23.03.2014 Drukuj Email
Już za tydzień, w dniach 21-23 marca odbędą się Ogólnopolskie Halowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody pod patronatem Komisarza Unii Europejskiej do spraw Budżetu Janusza Lewandowskiego. Zawodom ogólnopolskim towarzyszyć będą Zawody Regionalne. W trakcie trzech dni zmagań, na płycie najnowocześniejszej hali jeździeckiej w Polsce spodziewamy się ponad 200 koni oraz blisko 80 jeźdźców i amazonek. Najbardziej prestiżowym konkursem zawodów będzie niedzielne Grand Prix, rozpoczęcie konkursu planowane jest na godzinę 15.

Na parkurze sopockiej hali, będziemy mieli okazję oglądać czołowych polskich zawodników, między innymi czterech dotychczasowych Mistrzów Polski Seniorów:
- Marka Lewickiego– zwycięzcę Grand Prix poprzedniej edycji zawodów
- Jacka Zagora
- Łukasza Jończyka
- Łukasza Kaźmierczaka

W kategorii juniorów i młodych jeźdźców rywalizować będą między innymi utalentowani reprezentanci Sopockiego Klubu Jeździeckiego: Dominika Reszuta, Paulina Endraszka i Konrad Pawłowski.

W programie zawodów każdego dnia znajdują się następujące konkursy: 
- Klasa L i P w ramach zawodów regionalnych (wysokość przeszkód odpowiednio 100 i 110 cm)
- Runda Dzieci (zawodnicy do 14 roku życia, wysokość przeszkód do 120 cm), 
- Mała Runda (wysokość przeszkód do 125 cm), 
- Średnia Rudna A (wysokość przeszkód do 130 cm)
- Średnia Rudna B (wysokość przeszkód do 135 cm)
- Duża runda (wysokość przeszkód do 145 cm)

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Dla publiczności przygotowano dodatkowe bezpłatne atrakcje – emocjonujące wyścigi psów i zawody pony games dzieci na kucach. Najmłodszych fanów jeździectwa zapraszamy na przejażdżki w niedzielę w godzinach 16-18 (atrakcja dodatkowo płatna, Hala Biała)

Zawody odbywają się na Hali Pomarańczowej sopockiego Hipodromu. Wejście na teren obiektu zlokalizowane jest od strony ulicy Łokietka, vis a vis Ergo Areny.
 
Komentarze (1) Komenatrze zostały zamknięte
mencyk
1 Niedziela, 16 Marzec 2014 18:51
.lo
heh i lukasza k ale prestige


Polityka cookies
0.157