konie,
Home Jeździectwo Artykuły Nowe programy ujeżdżeniowe
14 | 06 | 2021
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA1
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

Nowe programy ujeżdżeniowe Drukuj Email
Jeździectwo - Artykuły
Wtorek, 10 Luty 2015 09:49
Komunikat Managera Dyscypliny Ujeżdżenia Pani Marii Pilichowskiej:

1. W związku z aktualizacją i drobnymi zmianami w programach FEI , obowiązującymi od 2015 roku, trwają prace nad ujednoliceniem programów krajowych i międzynarodowych. Ujednolicono nazewnictwo i podział numeryczny programów oraz wprowadzona została nowa klasa – D (Dzieci) będą to programy D1, D2,D3,D4. W dziale ujeżdżenie są zaktualizowane i nowe wersje programów: D1 (nie istniało), D2 (dawne P1), D3 (dawne P4), D4 (dawne P9), N1, N2, N3, C1 (dawne C3), C2 (dawne C4), C3 (dawne C5), C4 (dawne C6), C5 (dawne C11R), CC1, CC2, CC3, CC4, CC5 (dawne CC7), CC6, CC7 (dawne CC8), CS1, CS1A, CS1B, CS2, CS3, CS4, CS5.
W większości zmiany w programach dotyczą korekty graficznej i wskazówek do oceny. Prosimy organizatorów zawodów o aktualizację zatwierdzonych już propozycji i przesłanie do p. Konrada Rychlika w celu ponownego zatwierdzenia. Zawodników i trenerów oraz osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z nowymi programami. Aktualne programy krajowe L, P, część programów klasy N zostaną opublikowane do końca tygodnia. Powyższe programy obowiązują od momentu opublikowania na stronie PZJ.  Wniesione korekty muszą znaleźć odzwierciedlenie w regulaminach i przepisach krajowych co też jest w trakcie prac i będą publikowane sukcesywnie.

2. Trwają również prace nad uporządkowaniem i uaktualnieniem przepisów dotyczących dyscypliny ujeżdżenia, które w całości ukażą się w drugiej połowie roku i będą obowiązywać od 2016 roku.

3. Proponuję spotkanie osób zaangażowanych w rozwój naszej dyscypliny na Halowym Pucharze Polski w Michałowicach KJK SZARY - program tego spotkania podam w późniejszym terminie.
Maria Pilichowska

Nowe wersje programów:
 


Polityka cookies
0.240