Uniwersytet Jeździecki na Cavaliadzie Drukuj
Jeździectwo - Kursy i szkolenia
Środa, 13 Luty 2013 16:41

Cavaliada to nie tylko sportowe emocje. To również świetna okazja na zdobycie wiedzy! Zarówno w Lublinie, jak i w Warszawie, odbędzie się kolejny Zjazd Uniwersytetu Jeździeckiego, organizowany przez Fundację Horse Sport. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji uczestniczyć w żadnym zjeździe: Uniwersytet Jeździecki to wykłady i szkolenia z różnych dziedzin jeździeckich i około-jeździeckich, prowadzone przez doświadczonych praktyków oraz uznanych wykładowców, współpracujących na co dzień z renomowanymi Uczelniami Wyższymi. W wykładach może uczestniczyć każdy, bez względu na wiek czy doświadczenie, a udział jest bezpłatny.

Uniwersytet Jeździecki kierujemy przede wszystkim do jeźdźców, właścicieli i hodowców koni, którzy mają niepowtarzalną okazję zdobycia wiedzy między innymi z zakresu pielęgnacji koni, psychologii koni, zasad treningu koni sportowych, wybranych aspektów weterynaryjnych czy treningu mentalnego.
Zjazdy Uniwersytetu Jeździeckiego to również doskonała okazja dla szkoleniowców PZJ na zdobycie zaliczenia niezbędnego do przedłużenie licencji!

Szczegółowe informacje, program oraz opisy wykładów znajdziecie na stronie www.uniwersytetjezdziecki.pl
Kontakt: +48 519 555 535, +48 505 555 235 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
0.098