konie,


Home Jeździectwo Wyniki Majowy Laur Olszy - Śrem, 30.04-1.05.2011
22 | 07 | 2014
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA

Majowy Laur Olszy - Śrem, 30.04-1.05.2011 Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki

Reprezentant gospodarzy - KJ Agro-Handel Śrem - Jarosław Skrzyczyński wygrał dziś konkurs Grand Prix zawodów o Majowy Laur Olszy. W dwudniowej imprezie wzięło udział ponad 180 par i choć zawody miały rangę regionalna na hipodromie KJ Agro-Handel poza jeźdźcami z Wielkopolski gościło wielu zawodników z Zachodniego Pomorza, Mazowsza oraz Dolnego Śląska.  Kolejne zawody w Olszy już w ostani weekend maja – ZO Polskich Producentów Żywności z pulą nagród 60 tys. zł.

 

VIII RZK Majowy Laur Olszy
Olsza - Śrem, 30.04-01.05.2011 r.

WYNIKI KOŃCOWE

1T - LL - Dla amatorów - dokładności (art.: 238.1.1) (2011-04-30)
       
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzas 
1--17FerrariStanisławiak Maria (Mł.2001)KJ Agro-Handel Śrem0046,30 
1--17FerrariStanisławiak Maria (Mł.2001)KJ Agro-Handel Śrem0047,00 
1--17HuzarSośnicka Klaudia (JM.1996)KJ Wolica Kalisz0055,34 
1--17AplaSiejak Weronika (Mł.2000)KJ Agro-Handel Śrem0057,28 
1--17HuzarSośnicka Klaudia (JM.1996)KJ Wolica Kalisz0057,65 
1--17CavalliSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel0058,32 
1--17Chuck-Chin L.E.Krajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem0058,89 
1--17Spartan LMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem0059,23 
1--17Ros Bino KGWojciechowski MateuszKJ Agro-Handel Śrem0061,03 
1--17Makao HCzaprański BartoszKS Sokół Pniewy0062,07 
1--17BarakaSiejak Karolina (JM.1997)KJ Agro-Handel Śrem0063,12 
1--17TerynaPrzybylska Weronikabpk0063,98 
1--17FilemonJaskuła Marta (JM.1997)KJ Wolica Kalisz0064,53 
1--17SzamanStanisławiak Maria (Mł.2001)KJ Agro-Handel Śrem0064,93 
1--17BarakaSiejak Karolina (JM.1997)KJ Agro-Handel Śrem0066,04 
1--17TerynaPrzybylska Weronikabpk0067,66 
1--17LimeroWięckowska Aleksandra (J.1994)bpk0070,12 
18--22Cortas LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem4057,95 
18--22San VictorŚniegowska Wiktoria 4058,47 
18--22Forever ClintonLudwiczak HubertKJ Sokół Damasławek4061,31 
37--44Forever ClintonLudwiczak HubertKJ Sokół Damasławek4062,10 
18--22AplaSiejak Weronika (Mł.2000)KJ Agro-Handel Śrem4063,18 
18--22La'Corde LMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem4069,44 
23San VictorŚniegowska Wiktoria 5077,06 
24Cumano IIMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem7084,00 
25Cumano IIMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem8061,00 
26--27La'Corde LMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem9077,12 
26--27SzamanStanisławiak Maria (Mł.2001)KJ Agro-Handel Śrem9092,03 
28WiarusMarkiewicz MarekKJ Bonin Marszewo11100,36 
29Wiktoria KGWojciechowski MateuszKJ Agro-Handel Śrem17076,44 
30Chuck-Chin L.E.Krajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem22096,43 
 CavalliSkrzyczyński JarosławKJ Agro-HandelELI  
 FilemonJaskuła Marta (JM.1997)KJ Wolica KaliszELI  
 Don GucciŁukiewska PaulinaJUKS Mieczewo BorkowiceELI  
 La FlorMarciniak Ewelina (JM.1995)bpkELI  
 Don GucciŁukiewska PaulinaJUKS Mieczewo BorkowiceELI  
 La FlorMarciniak Ewelina (JM.1995)bpkELI  


2 - L - Dokładności (art.: 238.1.1) (2011-04-30)
       
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzas 
1--20ItakaStaszczak PawełLKJ Abaria Iwno0052,51 
1--20BaronMurawska Magdalenabpk0052,96 
1--20WiliaGaborska Agnieszka (JM.1997)bpk0054,07 
1--20ThiagoFrącz Olgabpk0054,85 
1--20Golden StarSzeląg EsteraKopras Sp. z o.o.0056,36 
1--20CekiniaPempera AnnaKJ Pony Poznań0056,66 
1--20Golden StarSzeląg EsteraKopras Sp. z o.o.0056,97 
1--20ThiagoFrącz Olgabpk0057,02 
1--20MikaLipiec Weronika (JM.1995)KJ Wolica Kalisz0057,11 
1--20MikaLipiec Weronika (JM.1995)KJ Wolica Kalisz0058,34 
1--20Grand Bayou FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem0059,03 
1--20ManillaPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem0060,30 
1--20Ros Bino KGWojciechowski MateuszKJ Agro-Handel Śrem0061,29 
1--20Wiktoria KGWojciechowski MateuszKJ Agro-Handel Śrem0062,56 
1--20EfronDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin0063,22 
1--20Spartan LMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem0063,42 
1--20Happy Boy II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem0065,76 
1--20BretaniaGozdek Krzysztofbpk0065,85 
1--20WiarusMarkiewicz MarekKJ Bonin Marszewo0066,18 
1--20WindroseSzcześniak AnnaKJ Gołębin Stary0066,23 
21--26GolfantKończewska Karolina (J.1994)KJ Agro-Handel Śrem4051,48 
21--26ItakaStaszczak PawełLKJ Abaria Iwno4054,29 
21--26CekiniaPempera AnnaKJ Pony Poznań4056,82 
21--26CashmirKusman AgnieszkaKJ Hobbit Piła4059,65 
21--26Makao HCzaprański BartoszKS Sokół Pniewy4062,83 
21--26Michael Angelo FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem4064,43 
27Good MaddoxBaszyńska Anna (JM.1995)UKJ Dżamajka Borek Wlkp.6080,11 
28ManillaPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem8062,27 
29Quattro LPawelczyk AdamLKS Cwał Poznań20103,66 
30Szanel II LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem22097,18 
 LariantWalczak MagdalenaKJ Atrium SwarzędzELI  
 WiliaGaborska Agnieszka (JM.1997)bpkELI  
 RamonaŁukiewska PaulinaJUKS Mieczewo BorkowiceELI  


3 - L - Dwufazowy (art.: 274.5.3) (2011-04-30)
    I FazaI FazaII FazaII Faza 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasPunktyCzas 
1MarkizSiejak Karolina (JM.1997)KJ Agro-Handel Śrem0055,940016,64 
2HaberKończewska Karolina (J.1994)KJ Agro-Handel Śrem0054,990017,36 
3BaronMurawska Magdalenabpk0047,130017,49 
4Falstaff LDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin0064,980017,97 
5CarlosKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów0063,920019,73 
6King Cornet LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem0058,020020,11 
7LegiusTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo0057,310020,28 
8BoleroGozdek Krzysztofbpk0061,760020,40 
9WindroseSzcześniak AnnaKJ Gołębin Stary0054,690021,00 
10WiliaGaborska Agnieszka (JM.1997)bpk0052,800021,12 
11Addicted To LoveDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin0058,890021,26 
12Happy Boy II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem0059,720021,49 
13MascaraGliński Stanisław (J.1993)JKS Tornado Szczecin0061,730021,51 
14Grand Bayou FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem0058,170021,66 
15CzarterDrańczarek NataliaJKS Przybyszewo0058,980021,87 
16BebetoGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem0058,850023,00 
17Szanel II LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem0056,680023,63 
18KorettoGonczar Aurelabpk0056,270024,02 
19LariantWalczak MagdalenaKJ Atrium Swarzędz0059,060024,04 
20Michael Angelo FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem0061,970026,21 
21Boogie WoogieLudwiczak HubertKJ Sokół Damasławek0 0027,50 
22WalorKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem0047,834018,87 
23IstarBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo0055,074021,46 
24ReynaZmysłowska IzabelaJKS Tornado Szczecin0058,004021,83 
25UnoKierznowski HubertKJ Kietlów0063,494022,74 
26CzaplaGoszczyński BartoszKJ Sielanka Warka0060,804022,94 
27Accent QPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem0059,184025,75 
28GolfantKończewska Karolina (J.1994)KJ Agro-Handel Śrem0048,674026,09 
29LimeroWięckowska Aleksandra (J.1994)bpk0063,784026,67 
30Quattro LPawelczyk AdamLKS Cwał Poznań0053,504035,65 
31BretaniaGozdek Krzysztofbpk0063,508025,42 
32Golden AviatorSzeląg EsteraKopras Sp. z o.o.0059,258040,12 
33RamonaŁukiewska PaulinaJUKS Mieczewo Borkowice0061,1218050,09 
34Julio Marine PalegroPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań0060,87REZ  
35Good MaddoxBaszyńska Anna (JM.1995)UKJ Dżamajka Borek Wlkp.4056,22   
36ImpasMiśkiewicz AnnaAKU Thomson Wrocław4058,43   
37LariantWalczak MagdalenaKJ Atrium Swarzędz8057,34   
38CasallaDziewolska ZofiaLKJ Abaria Iwno8060,06   
39LuthienKusman AgnieszkaKJ Hobbit Piła12058,03   


4 - P - Zwykły (art.: 238.2.1) (2011-04-30)
       
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasNagroda
1OrientPluskota RafałKopras Sp. z o.o.0046,51500 PLN
2GoldikaSzeląg EsteraKopras Sp. z o.o.0046,67300 PLN
3AluzjaWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem0047,61200 PLN
4LegiusTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo0050,05 
5Top Farms DokSzcześniak AnnaKJ Gołębin Stary0050,32 
6HakerKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem0053,27 
7Samara MKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem0053,62 
8LassiniKościesza Amanda (JM.1995)KJ Strzała Krubiczew0054,98 
9Dark Dream FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem0055,13 
10Olimp KGBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo0056,40 
11ReynaZmysłowska IzabelaJKS Tornado Szczecin0058,21 
12Spike 80Ludwiczak HubertKJ Sokół Damasławek0058,77 
13Litanos-StarBartkowiak RomanKJ CH Jaszkowo0060,91 
14DolarKierznowski HubertKJ Kietlów0060,97 
15Accent QPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem0061,35 
16HalikKwiatkowska Marta (J.1993)KJ Szumawa Bobrowiec0061,57 
17EfronDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin0061,59 
18SaravelaKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów0062,68 
19--20UnoKierznowski HubertKJ Kietlów0062,90 
19--20Crazy QuckSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel0062,90 
21CoraPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań0062,97 
22As KierKondratowicz IreneuszLKS Cwał Poznań0062,98 
23Golden AviatorSzeląg EsteraKopras Sp. z o.o.0063,16 
24NikaraguaWitkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary0063,96 
25WinetuKubiak Dawidbpk0064,25 
26BoleroGozdek Krzysztofbpk0064,72 
27Boogie WoogieLudwiczak HubertKJ Sokół Damasławek1067,03 
28Kaprice De La Cense KKokoszka PaulinaLUKS Nysa Gubin1067,30 
29KorettoGonczar Aurelabpk4050,91 
30VejottieBieganowska JuliaJKS Tornado Szczecin4051,02 
31Farouk ZBieganowska JuliaJKS Tornado Szczecin4051,41 
32Bruce SpringBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem4051,79 
33Quick SightedKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów4053,27 
34ParlandoKubiak Dawidbpk4054,56 
35CarlosKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów4055,13 
36CashmirKusman AgnieszkaKJ Hobbit Piła4055,44 
37FalentinoLudwiczak HubertKJ Sokół Damasławek4055,76 
38MarsyliaKusman AgnieszkaKJ Hobbit Piła4056,80 
39IstarBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo4059,74 
40BebetoGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem4061,07 
41King Cornet LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem4061,08 
42Kosow Pin-QuinnGoszczyński BartoszKJ Sielanka Warka4062,69 
43Granella IIBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem4062,74 
44AvantijGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem5066,54 
45My Little ProblemKwiatkowska Marta (J.1993)KJ Szumawa Bobrowiec5066,73 
46Top Farms RelaxNowicka MariaKJ Gołębin Stary6072,44 
47Zuart FortunaKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las8058,65 
48Addicted To LoveDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin8062,43 
49Julio Marine PalegroPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań8063,42 
50Falstaff LDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin8064,75 
51GiorgioCiesielska MałgorzataKJ Agro-Handel Śrem8078,19 
52JumperRatajczak RobertKJ CH Jaszkowo9066,32 
53ImpasMiśkiewicz AnnaAKU Thomson Wrocław10070,91 
54Pialotto LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem11076,41 
55LuthienKusman AgnieszkaKJ Hobbit Piła12059,24 
56CzarterDrańczarek NataliaJKS Przybyszewo15090,84 
57MascaraGliński Stanisław (J.1993)JKS Tornado Szczecin20094,94 
58MarkizSiejak Karolina (JM.1997)KJ Agro-Handel Śrem21084,55 
59WalorKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem22088,63 
 CasallaDziewolska ZofiaLKJ Abaria IwnoELI  
 Laturnus-StarBartkowiak RomanKJ CH JaszkowoELI  


5 - N - Szybkości (art.: 263) (2011-04-30)
       
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubCzasBłędyNagroda
1OrientPluskota RafałKopras Sp. z o.o.053,130600 PLN
2Farouk ZBieganowska JuliaJKS Tornado Szczecin053,390400 PLN
3Take Off B. W.Goszczyński BartoszKJ Sielanka Warka053,490300 PLN
4VejottieBieganowska JuliaJKS Tornado Szczecin053,970200 PLN
5Vloret BMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem054,090100 PLN
6NeoSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel054,184100 PLN
7Nobel du ForestKubiak Dawidbpk054,390 
8EdorasKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las055,534 
9Gold CaretinoWieliczko Danielbpk055,810 
10BlanchetteKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las056,000 
11Top Farms OkarynNowicka MariaKJ Gołębin Stary056,540 
12OllinoDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin057,060 
13ToscaniaGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem057,150 
14VobeKierznowski HubertKJ Kietlów057,970 
15ZeddamSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel058,000 
16Czadis TMWitkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary058,850 
17LagerfeldSołtysiak Bogna (J.1993)Stow. Jeździeckie Baborówko058,970 
18AluzjaWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem059,028 
19Dark Dream FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem060,430 
20GoldikaSzeląg EsteraKopras Sp. z o.o.061,264 
21CarlosKondratowicz IreneuszLKS Cwał Poznań061,460 
22Bruce SpringBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem061,824 
23GloriaOjczenasz Angelikabpk062,494 
24LassiniKościesza Amanda (JM.1995)KJ Strzała Krubiczew062,650 
25Kosow Pin-QuinnGoszczyński BartoszKJ Sielanka Warka063,130 
26HakerKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem063,754 
27SeguraOjczenasz Angelikabpk064,034 
28As KierKondratowicz IreneuszLKS Cwał Poznań064,184 
29MantuaGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem064,384 
30ParlandoKubiak Dawidbpk064,618 
31Top Farms VivaroChoynowski RafałKJ Gołębin Stary064,8512 
32Granella IIBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem066,050 
33WDrańczarek NataliaJKS Przybyszewo066,400 
34Spike 80Ludwiczak HubertKJ Sokół Damasławek066,594 
35IbizaCiesielska MałgorzataKJ Agro-Handel Śrem067,750 
36Quick SightedKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów068,050 
37Campari FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem068,214 
38UltimoKrzyżosiak Jakubbpk068,250 
39Casino LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem068,270 
40Litanos-StarBartkowiak RomanKJ CH Jaszkowo068,374 
41DolarKierznowski HubertKJ Kietlów068,470 
42MarineraGozdek Krzysztofbpk068,570 
43Crazy QuckSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel069,164 
44Tola ZBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem069,640 
45FalentinoLudwiczak HubertKJ Sokół Damasławek070,438 
46Top Farms DokSzcześniak AnnaKJ Gołębin Stary070,4612 
47NikaraguaWitkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary070,504 
48Da VinciKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów070,570 
49KeniaMiśkiewicz AnnaAKU Thomson Wrocław070,898 
51AberantMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem071,024 
52Avocado LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem071,684 
53HalikKwiatkowska Marta (J.1993)KJ Szumawa Bobrowiec071,8512 
54Con JuanMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem072,048 
55AvantijGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem072,294 
56CoraPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań072,878 
57Che Guevara LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem072,934 
58Contendel LMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem072,944 
59Diego Van De RotenKierznowski HubertKJ Kietlów073,094 
60Arist 0006Troszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo073,818 
61LevinstonKubiak Michałbpk074,440 
62KlaudiaKierznowski HubertKJ Kietlów074,974 
63Olimp KGBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo075,1212 
64Samara MKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem075,358 
65WinetuKubiak Dawidbpk081,980 
66Kaprice De La Cense KKokoszka PaulinaLUKS Nysa Gubin083,6012 
67Laturnus-StarBartkowiak RomanKJ CH Jaszkowo088,428 
68RembrandTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo089,204 
69Bronco Van De VeldmolenCharliński Maciej (J.1994)LKJ Abaria Iwno092,714 
 MarsyliaKusman AgnieszkaKJ Hobbit PiłaELI  
 GiorgioCiesielska MałgorzataKJ Agro-Handel ŚremELI  
 My Little ProblemKwiatkowska Marta (J.1993)KJ Szumawa BobrowiecELI  
 Pialotto LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel ŚremELI  
 SaravelaKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob GozdówELI  
 TigraSzcześniak AnnaKJ Gołębin StaryREZ  


6 - C - Dwufazowy (art.: 274.5.3) (2011-04-30)
    I FazaI FazaII FazaII Faza 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasPunktyCzasNagroda
1RavenKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las0046,720022,25800 PLN
2Abigail 63Skrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel0048,780022,32500 PLN
3GloriaOjczenasz Angelikabpk0048,190027,16400 PLN
4VobeKierznowski HubertKJ Kietlów0051,990027,71300 PLN
5AriusSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel0052,274023,97200 PLN
6Top Farms VivaroChoynowski RafałKJ Gołębin Stary0048,444025,00100 PLN
7Vloret BMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem0046,374025,03 
8Da VinciKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów0049,758027,19 
9Nobel du ForestKubiak Dawidbpk0049,738028,51 
10EdorasKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las4046,95   
11KeniaMiśkiewicz AnnaAKU Thomson Wrocław4047,53   
12Arist 0006Troszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo4049,02   
13SeguraOjczenasz Angelikabpk4049,09   
14BlanchetteKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las4049,29   
15Gold CaretinoWieliczko Danielbpk4049,79   
16Take Off B. W.Goszczyński BartoszKJ Sielanka Warka4049,93   
17GracjaKrzyżosiak Jakubbpk4050,06   
18ToscaniaGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem4050,23   
19WinnerGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem4051,02   
20ZeddamSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel4051,26   
21Campari FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem4051,59   
22LevinstonKubiak Michałbpk4055,35   
23OllinoDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin4061,96   
24Bronco Van De VeldmolenCharliński Maciej (J.1994)LKJ Abaria Iwno8044,26   
25Top Farms OkarynNowicka MariaKJ Gołębin Stary8044,86   
26IbizaCiesielska MałgorzataKJ Agro-Handel Śrem8047,61   
27Czadis TMWitkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary8047,86   
28Orka 20Krajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem8049,10   
29RembrandTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo8049,31   
30WDrańczarek NataliaJKS Przybyszewo8050,17   
31UltimoKrzyżosiak Jakubbpk8050,98   
32Diego Van De RotenKierznowski HubertKJ Kietlów8051,87   
33Top Farms RelaxNowicka MariaKJ Gołębin Stary9064,72   
35LagerfeldSołtysiak Bogna (J.1993)Stow. Jeździeckie Baborówko12047,11   
36LeoKrzyżosiak Jakubbpk16062,78   
37MarineraGozdek Krzysztofbpk20061,40   
 KlaudiaKierznowski HubertKJ KietlówELI    
 MantuaGramza LeszekKJ Agro-Handel ŚremREZ    


7T - LL - Dla amatorów - dokładności (art.: 238.1.1) (2011-05-01)
       
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasNagroda
1--24Twister EwitaSzała WiktorKJ Agro Handel Śrem0041,41 
1--24FerrariStanisławiak Maria (Mł.2001)KJ Agro-Handel Śrem0045,32 
1--24Bajkowa GwiazdkaKmieciak Joanna (J.1994)LKS Cwał Poznań0052,00 
1--24FerrariStanisławiak Maria (Mł.2001)KJ Agro-Handel Śrem0052,01 
1--24FrygaStanicka Oliwia (JM.1996)LKS Cwał Poznań0053,44 
1--24AplaSiejak Weronika (Mł.2000)KJ Agro-Handel Śrem0053,73 
1--24SzamanStanisławiak Maria (Mł.2001)KJ Agro-Handel Śrem0054,70 
1--24San VictorŚniegowska Wiktoria 0054,83 
1--24TerynaPrzybylska Weronikabpk0055,23 
1--24JardynaKuryś AdrianaSucecki LKS Książ Wałbrzych0056,13 
1--24FrygaStanicka Oliwia (JM.1996)LKS Cwał Poznań0056,38 
1--24AplaSiejak Weronika (Mł.2000)KJ Agro-Handel Śrem0056,99 
1--24TerynaPrzybylska Weronikabpk0057,19 
1--24Bajkowa GwiazdkaKmieciak Joanna (J.1994)LKS Cwał Poznań0057,43 
1--24SzamanStanisławiak Maria (Mł.2001)KJ Agro-Handel Śrem0057,51 
1--24JardynaKuryś AdrianaSucecki LKS Książ Wałbrzych0058,31 
1--24La'Corde LMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem0058,66 
1--24La'Corde LMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem0059,50 
1--24BystraGrzyb Paulina (JM.1996)LKS Cwał Poznań0059,70 
1--24ChramWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem0060,13 
1--24Chuck-Chin L.E.Krajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem0060,58 
1--24Twister EwitaSzała WiktorKJ Agro Handel Śrem0060,95 
1--24BarakaSiejak Karolina (JM.1997)KJ Agro-Handel Śrem0063,04 
1--24BarakaSiejak Karolina (JM.1997)KJ Agro-Handel Śrem0064,64 
25--31La FlorMarciniak Ewelina (JM.1995)bpk4052,92 
25--31San VictorŚniegowska Wiktoria 4055,30 
25--31Don GucciŁukiewska PaulinaJUKS Mieczewo Borkowice4056,43 
25--31Chuck-Chin L.E.Krajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem4058,85 
25--31Don GucciŁukiewska PaulinaJUKS Mieczewo Borkowice4059,04 
25--31DominaKuryś KatarzynaSudecki LKS Książ Wałbrzych4060,16 
25--31Cortas LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem4062,72 
32MefistoWojciechowski MateuszKJ Agro-Handel Śrem6078,35 
33--34Cortas LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem8061,01 
33--34Cumano IIMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem8063,33 
35DominaKuryś KatarzynaSudecki LKS Książ Wałbrzych10080,79 
36--37Cumano IIMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem12061,25 
36--37La FlorMarciniak Ewelina (JM.1995)bpk12071,68 


8 - L - Dokładności (art.: 238.1.1) (2011-05-01)
       
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasNagroda
1GolfantKończewska Karolina (J.1994)KJ Agro-Handel Śrem0052,28 
2WiliaGaborska Agnieszka (JM.1997)bpk0052,66 
3HaberKończewska Karolina (J.1994)KJ Agro-Handel Śrem0056,84 
4KalahariLiszkowski MarekPosadowskie Towarzystwo Jeździeckie0057,38 
5Golden StarSzeląg EsteraKopras Sp. z o.o.0058,82 
6Spartan LMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem0058,85 
7Grand Bayou FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem0059,64 
8Happy Boy II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem0061,97 
9AskariaDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin0062,53 
10ManillaPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem0063,99 
11WiarusMarkiewicz MarekKJ Bonin Marszewo0066,02 
12BretaniaGozdek Krzysztofbpk0067,41 
13Spartan LMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem4058,16 
14BystraGrzyb Paulina (JM.1996)LKS Cwał Poznań4058,91 
15LuthienKusman AgnieszkaKJ Hobbit Piła4059,41 
16Golden StarSzeląg EsteraKopras Sp. z o.o.4059,70 
17Forever ClintonLudwiczak HubertKJ Sokół Damasławek4060,38 
18Michael Angelo FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem4062,91 
19ChramWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem4063,53 
20WindroseSzcześniak AnnaKJ Gołębin Stary4063,62 
21Makao HCzaprański BartoszKS Sokół Pniewy4065,24 
22Bajkowa GwiazdkaKmieciak Joanna (J.1994)LKS Cwał Poznań4068,81 
23KowuŚwiątek Karolina (JM.1995)LKS Cwał Poznań5071,02 
24MefistoWojciechowski MateuszKJ Agro-Handel Śrem6074,70 
25FrygaStanicka Oliwia (JM.1996)LKS Cwał Poznań8059,04 
26Forever ClintonLudwiczak HubertKJ Sokół Damasławek8062,76 
27ManillaPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem8063,38 
28Szanel II LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem8065,48 
29CekiniaPempera AnnaKJ Pony Poznań12055,43 
30LariantWalczak MagdalenaKJ Atrium Swarzędz12055,77 
31CekiniaPempera AnnaKJ Pony Poznań13070,01 
32WiarusMarkiewicz MarekKJ Bonin Marszewo26106,32 
 ItakaStaszczak PawełLKJ Abaria IwnoELI  
 LimeroWięckowska Aleksandra (J.1994)bpkELI  


9 - L - Dwufazowy (art.: 274.5.3) (2011-05-01)
    I FazaI FazaII FazaII Faza 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasPunktyCzasNagroda
1ElitaDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin0044,390021,54 
2AskariaDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin0056,330024,81 
3WindroseSzcześniak AnnaKJ Gołębin Stary0 0025,75 
4CzarterDrańczarek NataliaJKS Przybyszewo0053,500025,87 
5BaldessariniLusina AleksandraKJ Agro-Handel Śrem0052,700026,41 
6CarlosKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów0051,910026,48 
7Pialotto LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem0049,870029,13 
8EndemitSadzka KatarzynaKJ B M Kobylin0047,350030,81 
9ReynaZmysłowska IzabelaJKS Tornado Szczecin0046,474024,42 
10Addicted To LoveDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin0048,994026,64 
11BretaniaGozdek Krzysztofbpk0053,944030,35 
12IstarBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo0047,944039,93 
13Happy Boy II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem1060,20   
14Szanel II LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem1063,30   
15GolfantKończewska Karolina (J.1994)KJ Agro-Handel Śrem4043,30   
16WiliaGaborska Agnieszka (JM.1997)bpk4045,48   
17KalahariLiszkowski MarekPosadowskie Towarzystwo Jeździeckie4047,85   
18MascaraGliński Stanisław (J.1993)JKS Tornado Szczecin4050,45   
19RuletkaAdamczak AgnieszkaLKS Cwał Poznań4051,97   
20Arenal LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem4053,40   
21ImpasMiśkiewicz AnnaAKU Thomson Wrocław4053,73   
22Makao HCzaprański BartoszKS Sokół Pniewy4054,91   
23HaberKończewska Karolina (J.1994)KJ Agro-Handel Śrem4055,62   
24CashmirKusman AgnieszkaKJ Hobbit Piła4055,99   
25MarkizSiejak Karolina (JM.1997)KJ Agro-Handel Śrem4057,01   
26Boogie WoogieLudwiczak HubertKJ Sokół Damasławek7071,22   
27CasallaDziewolska ZofiaLKJ Abaria Iwno7071,94   
28BoleroGozdek Krzysztofbpk8054,28   
29ThiagoFrącz Olgabpk8055,37   
30BartinoMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem23100,63   
 CasallaDziewolska ZofiaLKJ Abaria IwnoELI    
 KowuŚwiątek Karolina (JM.1995)LKS Cwał PoznańELI    
 CavalliSkrzyczyński JarosławKJ Agro-HandelELI    
 BadoretteGramza LeszekKJ Agro-Handel ŚremELI    
 HadesKuczyńska AnnaKJ Rancho PoznańELI    
 ItakaStaszczak PawełLKJ Abaria IwnoELI    
 LariantWalczak MagdalenaKJ Atrium SwarzędzELI    
 HadesKuczyńska AnnaKJ Rancho PoznańELI    


10 - P - Dwufazowy (art.: 274.5.3) (2011-05-01)
    I FazaI FazaII FazaII Faza 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasPunktyCzasNagroda
1ParlandoKubiak Dawidbpk0046,870020,97500 PLN
2GoldikaSzeląg EsteraKopras Sp. z o.o.0050,270021,12300 PLN
3AluzjaWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem0051,100021,28200 PLN
4ElitaDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin0048,620021,79 
5MantuaGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem0048,150022,19 
6CarlosKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów0055,070022,19 
7Bronco Van De VeldmolenCharliński Maciej (J.1994)LKJ Abaria Iwno0045,840022,37 
8JumperRatajczak RobertKJ CH Jaszkowo0046,950023,21 
9JasyrHojna MonikaKJ CH Jaszkowo0052,300023,65 
10HakerKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem0047,510024,03 
11BaldessariniLusina AleksandraKJ Agro-Handel Śrem0056,400024,32 
12Dark Dream FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem0050,690025,20 
13Crazy QuckSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel0051,950026,15 
14NikaraguaWitkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary0052,970026,64 
15Arenal LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem0051,160026,83 
16Quick SightedKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów0050,930027,87 
17Pialotto LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem0051,080029,88 
18Top Farms DokSzcześniak AnnaKJ Gołębin Stary0052,210029,95 
19Accent QPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem0047,741045,51 
20Avocado LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem0048,474021,22 
21MarkizSiejak Karolina (JM.1997)KJ Agro-Handel Śrem0050,404021,26 
22Bruce SpringBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem0050,054022,33 
23Samara MKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem0051,204023,05 
24CzarterDrańczarek NataliaJKS Przybyszewo0055,454023,69 
25BoleroGozdek Krzysztofbpk0055,404024,46 
26HalikKwiatkowska Marta (J.1993)KJ Szumawa Bobrowiec0049,334025,54 
27BartinoMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem0050,914028,81 
28MascaraGliński Stanisław (J.1993)JKS Tornado Szczecin0051,774029,15 
29Quattro LPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań0047,794030,05 
30My Little ProblemKwiatkowska Marta (J.1993)KJ Szumawa Bobrowiec0056,374034,29 
31KenBucki JacekKJ Agro-Handel Śrem0052,1006048,89 
32BadoretteGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem0049,098029,82 
33GiorgioCiesielska MałgorzataKJ Agro-Handel Śrem4046,35   
34CashmirKusman AgnieszkaKJ Hobbit Piła4046,86   
35ReynaZmysłowska IzabelaJKS Tornado Szczecin4047,72   
36Farouk ZBieganowska JuliaJKS Tornado Szczecin4047,84   
37LuthienKusman AgnieszkaKJ Hobbit Piła4049,41   
38IstarBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo4050,02   
39BotticelliMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem4051,66   
40TigraSzcześniak AnnaKJ Gołębin Stary4051,71   
41Olimp KGBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo4052,45   
42CyronKuśnierczak JacekJUKS Mieczewo Borkowice4052,84   
43Zuart FortunaKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las4053,85   
44BebetoGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem4054,00   
45Kaprice De La Cense KKokoszka PaulinaLUKS Nysa Gubin4054,31   
46MarsyliaKusman AgnieszkaKJ Hobbit Piła6067,72   
47Spike 80Ludwiczak HubertKJ Sokół Damasławek8045,07   
48EndemitSadzka KatarzynaKJ B M Kobylin8045,66   
49RuletkaAdamczak AgnieszkaLKS Cwał Poznań8050,87   
50SaravelaKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów8054,32   
51King Cornet LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem8054,52   
52ImpasMiśkiewicz AnnaAKU Thomson Wrocław8056,74   
53LimeroWięckowska Aleksandra (J.1994)bpk11071,94   
54ThiagoFrącz Olgabpk12047,73   
55FalentinoLudwiczak HubertKJ Sokół Damasławek12048,69   
56Addicted To LoveDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin12051,73   


11 - N - Zwykły (art.: 238.2.1) (2011-05-01)
       
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasNagroda
1MantuaGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem0051,50800 PLN
2Campari FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem0052,01600 PLN
3HakerKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem0053,77400 PLN
4Avocado LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem0054,62200 PLN
5Laturnus-StarBartkowiak RomanKJ CH Jaszkowo0056,65100 PLN
6HalikKwiatkowska Marta (J.1993)KJ Szumawa Bobrowiec0056,92100 PLN
7RubikonBembenik Olimpia (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem0058,70 
8GoldikaSzeląg EsteraKopras Sp. z o.o.0060,92 
9CarterSzeszycki WojciechLZS Lech Gniezno0061,14 
10Samara MKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem0061,68 
11UltimoKrzyżosiak Jakubbpk0063,44 
12WinetuKubiak Dawidbpk0064,34 
13ParlandoKubiak Dawidbpk4047,04 
14VejottieBieganowska JuliaJKS Tornado Szczecin4048,96 
15Granella IIBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem4051,50 
16Accent QPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem4054,01 
17--18JasyrHojna MonikaKJ CH Jaszkowo4054,51 
17--18LegiusTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo4054,51 
19SeguraOjczenasz Angelikabpk4054,52 
20TigraSzcześniak AnnaKJ Gołębin Stary4055,60 
21Quattro LPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań4055,74 
22As KierKondratowicz IreneuszLKS Cwał Poznań4058,95 
23KeniaMiśkiewicz AnnaAKU Thomson Wrocław4059,52 
24Quick SightedKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów4062,29 
25MarineraGozdek Krzysztofbpk4064,80 
26SaravelaKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów4065,40 
27LevinstonKubiak Michałbpk8048,97 
28Litanos-StarBartkowiak RomanKJ CH Jaszkowo8054,88 
29Crazy QuckSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel8059,57 
30VipKuśnierczak JacekJUKS Mieczewo Borkowice8061,25 
31LassiniKościesza Amanda (JM.1995)KJ Strzała Krubiczew8063,43 
32Spike 80Ludwiczak HubertKJ Sokół Damasławek8066,74 
33Kaprice De La Cense KKokoszka PaulinaLUKS Nysa Gubin9066,24 
35King Cornet LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem9083,97 
36Olimp KGBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo11077,77 
37EdorasKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las12051,65 
38AluzjaWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem12056,14 
39AvantijGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem12057,71 
40Dark Dream FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem12059,73 
41Arko SSzeszycki WojciechLZS Lech Gniezno12060,33 
42BotticelliMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem12063,35 
43FalentinoLudwiczak HubertKJ Sokół Damasławek16054,34 
44Bronco Van De VeldmolenCharliński Maciej (J.1994)LKJ Abaria Iwno18073,02 
45BebetoGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem18088,02 
46NikaraguaWitkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary18089,95 
47Top Farms DokSzcześniak AnnaKJ Gołębin Stary20080,17 
48KenBucki JacekKJ Agro-Handel Śrem27106,82 
 Top Farms RelaxNowicka MariaKJ Gołębin StaryELI  
 My Little ProblemKwiatkowska Marta (J.1993)KJ Szumawa BobrowiecELI  
 CyronKuśnierczak JacekJUKS Mieczewo BorkowiceELI  
 MarsyliaKusman AgnieszkaKJ Hobbit PiłaELI  
 GiorgioCiesielska MałgorzataKJ Agro-Handel ŚremELI  
 GloriaOjczenasz AngelikabpkREZ  
 Nobel du ForestKubiak DawidbpkREZ  


12 - C - Grand Prix Majowy Laur Olszy (art.: 238.2.2) (2011-05-01)
      RozgrywkaRozgrywka 
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlubPunktyCzasPunktyCzasNagroda
1AriusSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel0068,190030,1001200 PLN
2Da VinciKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów0067,560031,22800 PLN
3LeoKrzyżosiak Jakubbpk0071,970033,88500 PLN
4GloriaOjczenasz Angelikabpk0064,340034,88300 PLN
5SeguraOjczenasz Angelikabpk4064,60  200 PLN
6Arist 0006Troszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo4066,38  100 PLN
7NeoSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel4067,00   
8BlanchetteKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las4067,94   
9WinetuKubiak Dawidbpk4070,58   
10Campari FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem5072,77   
11RavenKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las7083,07   
12Granella IIBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem8064,42   
13Nobel du ForestKubiak Dawidbpk8064,76   
14LassiniKościesza Amanda (JM.1995)KJ Strzała Krubiczew8065,23   
15VipKuśnierczak JacekJUKS Mieczewo Borkowice8067,01   
16Abigail 63Skrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel8067,28   
17Czadis TMWitkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary8067,81   
18Orka 20Krajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem8067,98   
19GracjaKrzyżosiak Jakubbpk8071,32   
20RembrandTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo9072,60   
21Don Grandi PDrańczarek NataliaJKS Przybyszewo10079,35   
22MarineraGozdek Krzysztofbpk12070,26   
23Vloret BMikołajczak KrzysztofKJ Agro-Handel Śrem12087,81   
24CarterSzeszycki WojciechLZS Lech Gniezno13072,37   
25LevinstonKubiak Michałbpk13073,22   
26WDrańczarek NataliaJKS Przybyszewo14094,08   
27KeniaMiśkiewicz AnnaAKU Thomson Wrocław16065,89   
28CarlosKondratowicz IreneuszLKS Cwał Poznań16066,11   
29WinnerGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem17090,32   
30UltimoKrzyżosiak Jakubbpk18094,03   
31Top Farms OkarynNowicka MariaKJ Gołębin Stary20061,62   
32Top Farms VivaroChoynowski RafałKJ Gołębin Stary20065,25   
33Omar-Plus-SLusina AleksandraKJ Agro-Handel Śrem21088,53   
 Arko SSzeszycki WojciechLZS Lech GnieznoELI    
 ToscaniaGramza LeszekKJ Agro-Handel ŚremELI    
 IbizaCiesielska MałgorzataKJ Agro-Handel ŚremREZ    
 


Polityka cookies
0.960