konie,


Home Jeździectwo Wyniki ZR-B Wolica, 20-21.06.2009
01 | 09 | 2014
REKLAMA
Menu:
REKLAMA
Działy
REKLAMA
REKLAMA
Polecamy:
REKLAMA
ZR-B Wolica, 20-21.06.2009 Drukuj Email
Jeździectwo - Wyniki
W konkursie Grand Prix Calisia Cup podczas regionalnych zawodów w skokach w KJ Wolica zwyciężył Jacek Bucki na klaczy Silistria z KJ Agrohandel Śrem. SOBOTA 20.06.2009
Konkurs nr 5 - LL dokładności art..238.1.1
LP KOŃZAWODNIK KLUB WYNIK CZAS
1 PRIMAVERAJOWITA ROGOWSKAKJ ARABIKA0N
1BARONMAGDALENA MURAWSKAKJ ZAGÓRÓW0N
1BARONMAGDALENA MURAWSKAKJ ZAGÓRÓW0N
1GANDALFKACPER KOSTECKIKJ WOLICA0N
1BOHUNZUZANNA ŚLIWIŃSKAUKS TRÓJKA0N
1MARONMARTA DZIAŁAKIEWICZUKS TRÓJKA0N
1BOHUNZUZANNA ŚLIWIŃSKAUKS TRÓJKA0N
1JAGNAAGATA KUŚWIKKJ WOLICA0N
1SAJNOKAROLINA TOMCZAKŁKJ0N
1JAGNAAGATA KUŚWIKKJ WOLICA0N
1BAJONAANDRZEJ KUŚWIKKJ WOLICA0N
1CINDIRELLAMARTYNA PTAKKKJ SAWANNA KONIN0N
13PRIMAVERAJOWITA ROGOWSKAKJ ARABIKA4N
13GANDALFKACPER KOSTECKIKJ WOLICA4N
13BARONKATARZYNA WOJTYSIAKNIEZRZESZONY4N
13BARONKATARZYNA WOJTYSIAKNIEZRZESZONY4N
17RAWAJAROSŁAW KOZŁOWSKIKJ IDMAR KRAJKOWO51
17RAWAJAROSŁAW KOZŁOWSKIKJ IDMAR KRAJKOWO51
 DASTIFFMARTYNA KĘDZIERSKAKJ PICADOR WROCŁAWEL 


Konkurs nr 6 - L dokładności art..238.1.1
LPKOŃZAWODNIK KLUBWYNIKCZAS
1CINDIRELLAMARTYNA PTAKKKJ SAWANNA KONIN0N
1RIKARDOMAREK PRZYBYŁKJ PAŁAC ŚLIWNIKI0N
1RABINANDŻELIKA ŚMIECHOWSKAUKS TRÓJKA0N
1CASINO LHUBERT PIETREWSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0N
1SAJNOKAROLINA TOMCZAKŁKJ0N
1GŁÓWNA WYGRANADARIA DURSKAUKS TRÓJKA0N
1REGATAADAM PERLIKOWSKISSOJ JASZCZÓŁTOWO0N
1RIKIDAWID KUNKELSSOJ JASZCZÓŁTOWO0N
1MACIAWELAMAREK STRZYŻKJ MOSKIT KALISZ0N
10BARONMAGDALENA MURAWSKAKJ ZAGÓRÓW4N
10DRACHMAKAROL RUDOWICZEKO-HUBERTUS4N
10FENIKSJOANNA CHOJKAEKO-HUBERTUS4N
10MARONMARTA DZIAŁAKIEWICZUKS TRÓJKA4N
10MARONMARTA DZIAŁAKIEWICZUKS TRÓJKA4N
10PASJONATMARIA SZCZEPANIAKKJ OLMET4N
10LIBERADOPIOTR STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI4N
10ARINABEATA GRZYBKJ OLMET4N
10PASJAEWA JANOWSKAKJ PAŁAC ŚLIWNIKI4N
10IRONEZAPAULINA WILNERKJ PAŁAC ŚLIWNIKI4N
10LENOXMARIA CHOJNACKANIEZRZESZONA4N
21ALIBKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM8N
21GRANELLA IIHUBERT PIETREWSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM8N
23CONTENDEL LHUBERT PIETREWSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM12N
23RAWAPAWEŁ CHUDZIAKKJ IDMAR KRAJKOWO12N
23SAJNOKAROLINA TOMCZAKŁKJ12N
23RAMONPAWEŁ CHUDZIAKKJ IDMAR KRAJKOWO12N
23RAMONPAWEŁ CHUDZIAKKJ IDMAR KRAJKOWO12N
 FILIPINKAEWA MROZIŃSKAEKO-HUBERTUSEL 


Konkurs nr 7 - L dwufazowy
LPKOŃZAWODNIK KLUBI FAZAII FAZACZAS
1JANOSIKAGATA KUŚWIKKJ WOLICA0025.80
2TYGELIAMAGDALENA WYGRAŁAKJ OLMET0028.33
3NIOBEANDRZEJ KUŚWIKKJ WOLICA0028.87
4AKTYNJOWITA ROGOWSKAKJ ARABIKA0030.30
5WALORPATRYCJA JANELTNIEZRZESZONA0033.27
6DRACHMAKAROL RUDOWICZEKO HUBERTUS0033.52
7SZALURKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0036.03
8RABINANDŻELIKA ŚMIECHOWSKAUKS TRÓJKA0036.69
9CASINO LHUBERT PIETREWSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0038.16
10GŁÓWNA WYGRANADARIA DURSKAUKS TRÓJKA0039.89
11ALIBKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0040.66
12KASTORKONRAD STEFAŃSKIKJ OLMET0429.08
13RUANDAJUSTYNA MACIEJEWSKAKJ ZAGÓRÓW0430.00
14LIBERADOPIOTR STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI0432.58
15WAWERMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI0440.95
16PASJAEWA JANOWSKAKJ PAŁAC ŚLIWNIKI0442.14
17CONTENDEL LHUBERT PIETREWSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0EL 
18CINDIRELLAMARTYNA PTAKKKJ SAWANNA KONIN0REZ 
19GRANELLA IIHUBERT PIETREWSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM4  
20ARINABEATA GRZYBKJ OLMET4  
21MACIAWELAMAREK STRZYŻKJ MOSKIT KALISZ4  
22LADY BROWNMAJA JANISZUKKJ WOLICA4  
23PASJONATMARIA SZCZEPANIAKKJ OLMET4  
24LENOXMARIA CHOJNACKANIEZRZESZONA4  
25WIZONMARIUSZ KĄKOLKJ OST-SPED4  
26MASTIFSŁAWOMIR STANISŁAWSKIKJ PICADOR WROCŁAW4  
27FENIKSJOANNA CHOJKAEKO HUBERTUS8  
28SYMFONIANATALIA RYMARCZYKSKH KASZTANKA8  
 IRONEZAPAULINA WILNERKJ PAŁAC ŚLIWNIKIEL  
 FILIPINKAEWA MROZIŃSKAEKO HUBERTUSEL  


Konkurs nr 8 - P z wyboru trasy
LPKOŃZAWODNIK KLUBWYNIK
1LUKSORŁUKASZ TROSZCZYŃSKICH JASZKOWO35.98
2REGATARAFAŁ PERLIKOWSKISSOJ JASZCZÓŁTOWO36.41
3TANIECMARIKA KWAŚNIEWSKAKJ ZAGÓRÓW38.96
4RIKIDAWID KUNKELSSOJ JASZCZÓŁTOWO39.67
5KAROLINKAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM40.03
6NIOBEANDRZEJ KUŚWIKKJ WOLICA40.15
7JANOSIKAGATA KUŚWIKKJ WOLICA40.93
8SZALURKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM40.99
9KAMPANIAMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM41.05
10MAXIMAROMAN BARTKOWIAKCH JASZKOWO42.80
11MODELKAROMAN BARTKOWIAKCH JASZKOWO42.93
12CONTENDRO SONMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM44.27
13OLIMPIAWALERY ŁYSKOWKAKJ PAŁAC ŚLIWNIKI44.37
14CAROLUS IMICHAŁ RYNOWIECKIKJ OLMET50.96
15RUANDAJUSTYNA MACIEJEWSKAKJ ZAGÓRÓW51.42
16LADY BROWNMAJA JANISZUKKJ WOLICA52.93
17TYGELIAMAGDALENA WYGRAŁAKJ OLMET54.53
18ARENAKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM59.34
19WIZONMARIUSZ KĄKOLKJ OST-SPED63.53
20DASTIFFSŁAWOMIR STANISŁAWSKIKJ PICADOR WROCŁAW66.30
21WAWERMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI67.12
22IBIZAMAŁGORZATA CIESIELSKAKJ AGRO-HANDEL ŚREM67.64
23WALORPATRYCJA JANELTNIEZRZESZONA83.77
24GRAMIROHUBERT PIETROWSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM85.14
25LARGOŁUKASZ TROSZCZYŃSKICH JASZKOWO91.67
26CZTANJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM98.99
27SYMFONIANATALIA RYMARCZYKSKH KASZTANKA106.18
28JUPITERKACPER KOSTECKIKJ WOLICA112.05
 MASTIFSŁAWOMIR STANISŁAWSKIKJ PICADOR WROCŁAWEL
 PUMARMARITA SZYMAŃSKAKJ WOLICAEL
 TOSCANIAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREMEL
 AKTYNJOWITA ROGOWSKAKJ ARABIKAEL
 SUNDAYMARTYNA PTAKKKJ SAWANNA KONINEL
 QUINARUSLESZEK WARZECHANIEZRZESZONYEL
 NIMERDORMARIUSZ KĄKOLKJ OST-SPEDEL


Konkurs nr 9 - N dwufazowy
LPKOŃZAWODNIK KLUBI FAZAII FAZACZAS
1CAROLINE 84WALERY ŁYSKOWKAKJ PAŁAC ŚLIWNIKI0034.06
2TOSCANIAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0035.44
3QUINARUSLESZEK WARZECHANIEZRZESZONY0038.43
4MAILUNDSŁUKASZ TROSZCZYŃSKICH JASZKOWO0038.68
5IBIZAMAŁGORZATA CIESIELSKAKJ AGRO-HANDEL ŚREM0040.43
6ZORANWIESŁAW FICEKFORAN CLUB0042.30
7MALMOMICHAŁ RYNOWIECKIKJ OLMET0043.37
8SUNDAYMARTYNA PTAKKKJ SAWANNA KONIN0052.14
9CONCETTAWALERY ŁYSKOWKAKJ PAŁAC ŚLIWNIKI0434.83
10KARTELKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0435.66
11GRAMIROHUBERT PIETROWSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0440.07
12CAROLUS IMICHAŁ RYNOWIECKIKJ OLMET0449.26
13DUKATLECH STUDNIEWSKIST STUDNIEWSKI0554.58
14KAROLINKAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0835.25
15CAPROSLESZEK WARZECHANIEZRZESZONY0848.69
16HAKERLESZEK WARZECHANIEZRZESZONY0848.69
17MAXIMAROMAN BARTKOWIAKCH JASZKOWO01239.37
18LUKSORŁUKASZ TROSZCZYŃSKICH JASZKOWO4  
19MODELKAROMAN BARTKOWIAKCH JASZKOWO4  
20OLIMPIAWALERY ŁYSKOWKAKJ PAŁAC ŚLIWNIKI4  
21ARENAKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM4  
22TANIECMARIKA KWAŚNIEWSKAKJ ZAGÓRÓW4  
23NIMERDORMARIUSZ KĄKOLKJ OST-SPED4  
24HARTLANDRAFAŁ PERLIKOWSKISSOJ JASZCZÓŁTOWO4  
25LARGOŁUKASZ TROSZCZYŃSKICH JASZKOWO4  
26CZTANJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM4  
27GAUDI MMARIKA KWAŚNIEWSKAKJ ZAGÓRÓW4  
28CONTENDRO SONMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM4  
29DAKOTALECH STUDNIEWSKIST STUDNIEWSKI4  
30GIORGIOMAŁGORZATA CIESIELSKAKJ AGRO-HANDEL ŚREM8  
31DUXROMAN BARTKOWIAKCH JASZKOWO8  
32KAMPANIAMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM12  
 JUPITERKACPER KOSTECKIKJ WOLICAel  
 DOCENTANDRZEJ KUŚWIKKJ WOLICAel  
 PUMARMARITA SZYMAŃSKAKJ WOLICAel  


Konkurs nr 10 - C dwufazowy
LPKOŃZAWODNIK KLUBI FAZAII FAZACZAS
1WINNERJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0035,82
2HAKERLESZEK WARZECHANIEZRZESZONY0038,52
3ARIST 0006ŁUKASZ TROSZCZYŃSKICH JASZKOWO0039,47
4MALMOMICHAŁ RYNOWIECKIKJ OLMET0042,3
5SILISTRAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0035,14
6CAPROSLESZEK WARZECHANIEZRZESZONY0035,46
7CONCETTAWALERY ŁYSKOWKAKJ PAŁAC ŚLIWNIKI0436,14
8KARTELKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0436,8
9HARTLANDRAFAŁ PERLIKOWSKISSOJ JASZCZÓŁTOWO0444,02
10CAROLINE 84WALERY ŁYSKOWKAKJ PAŁAC ŚLIWNIKI0835,42
11MAILUNDSŁUKASZ TROSZCZYŃSKICH JASZKOWO0861,63
12GAUDI MMARIKA KWAŚNIEWSKAKJ ZAGÓRÓW4  
13ZORAN SWIESŁAW FICEKFORAN CLUB4  
14GIORGIOMAŁGORZATA CIESIELSKAKJ AGRO-HANDEL ŚREM9  


NIEDZIELA 21.06.2009

Konkurs nr 15 LL dokładności art.238.1.1
LPKOŃZAWODNIK KLUBWYNIKCZAS
1FENIKSJOANNA CHOJKAEKO-HUBERTUS0N
1DASTIFFMARTYNA KĘDZIERSKAKJ PICADOR WROCŁAW0N
1HAJNÓWKADARIA ZWOLIŃSKASK MIECZOWNICA0N
1GANDALFKACPER KOSTECKIKJ WOLICA0N
1BARONMAGDALENA MURAWSKAKJ ZAGÓRÓW0N
1DROZDANNA PRACKAEKO-HUBERTUS0N
1PRIMAVERAJOWITA ROGOWSKAKJ ARABIKA0N
1CHINKAALICJA SAKOWSKASK MIECZOWNICA0N
1HASZYSZ BEJTOMASZ SUCHECKIŁKJ0N
1HASZYSZ BEJTOMASZ SUCHECKIŁKJ0N
1SEXY BOYDARIA ZWOLIŃSKASK MIECZOWNICA0N
1GEJSZAANNA BASZYŃSKAKJ DZAMAJKA BOREK WLKP0N
1WIGORBALBINA PIONTEKKJ CHAMPION0N
14JM'PALMIRAJOANNA KOWALSKAKJ ARABIKA4N
14PRIMAVERAJOWITA ROGOWSKAKJ ARABIKA4N
14ŁOMNICAJOANNA FRYDRYCHOWICZSK MIECZOWNICA4N
14HUZARJOANNA GRABOWSKAŁKJ4N
18JM'PALMIRAJOANNA KOWALSKAKJ ARABIKA73
18WIGORBALBINA PIONTEKKJ CHAMPION73
20DASTIFFMARTYNA KĘDZIERSKAKJ PICADOR WROCŁAW8N
 RAWAJAROSŁAW KOZŁOWSKIKJ IDMAR KRAJKOWOEL 
 RAWAJAROSŁAW KOZŁOWSKIKJ IDMAR KRAJKOWOEL 


Konkurs nr 16 L dokładności art.238.1.1
LPKOŃZAWODNIK KLUBWYNIKCZAS
1ALIBKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0N
1CASINO LHUBERT PIETREWSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0N
1ALIBKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0N
1CASINO LHUBERT PIETREWSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0N
1SEXY BOYDARIA ZWOLIŃSKASK MIECZOWNICA0N
1CYRENAIWONA CHLASTAKJ HUFNAL OSTRÓW0N
1CYRENAIWONA CHLASTAKJ HUFNAL OSTRÓW0N
1ŁOMNICAJOANNA FRYDRYCHOWICZSK MIECZOWNICA0N
1ARINABEATA GRZYBKJ OLMET0N
1DASTIFFMARTA KĘDZIERSKAKJ PICADOR WROCŁAW0N
1HARISTELLOAGNIESZKA SOSNOWSKAKJ SAWANNA KONIN0N
1BARONMAGDALENA MURAWSKAKJ ZAGÓRÓW0N
1CINDIRELLAMARTYNA PTAKKKJ SAWANNA KONIN0N
1CONTENDEL LHUBERT PIETREWSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0N
1CINDIRELLAMARTYNA PTAKKKJ SAWANNA KONIN0N
1SMIRNOFMARTA PIONTEKKJ CHAMPION0N
1CHINKAALICJA SAKOWSKASK MIECZOWNICA0N
1SAJNOKAROLINA TOMCZAKŁKJ0N
1HAJNÓWKADARIA ZWOLIŃSKASK MIECZOWNICA0N
1DRENMICHALINA ZWOLIŃSKASK MIECZOWNICA0N
1GRANELLA IIHUBERT PIETREWSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0N
1SZALURKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM0N
1GRANELLA IIHUBERT PIETREWSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM0N
24DALIOMICHALINA ZWOLIŃSKASK MIECZOWNICA4N
24OSSOLINSTAFANIA KOPROWSKAKJ SAWANNA KONIN4N
24GANDALFKACPER KOSTECKIKJ WOLICA4N
24BARONMAGDALENA MURAWSKAKJ ZAGÓRÓW4N
24CONTENDEL LHUBERT PIETREWSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM4N
24DRACHMAKAROL RUDOWICZEKO-HUBERTUS4N
24PASJONATMARIA SZCZEPANIAKKJ OLMET4N
24RAMONPAWEŁ CHUDZIAKKJ IDMAR KRAJKOWO4N
24SZALURKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM4N
33MASTIFSŁAWOMIR STANISŁAWSKIKJ PICADOR WROCŁAW128


Konkurs nr 17 L Letni Finał Amatorów zwykły z rozgrywką art.238.2.2
LPKOŃZAWODNIK KLUBWYNIKCZASROZGRCZAS
1PASJAEWA JANOWSKAKJ PAŁAC ŚLIWNIKI087.05037.10
2LIBERADOPIOTR STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI080.96042.51
3KASTORKONRAD STEFAŃSKIKJ OLMET085.06042.77
4JANOSIKAGATA KUŚWIKKJ WOLICA080.46430.44
5LADY BROWNMAJA JANISZUKKJ WOLICA073.57434.44
6TYGELIAMAGDALENA WYGRAŁAKJ OLMET470.86  
7RIKIDAWID KUNKELSSOJ JASZCZÓŁTOWO473.51  
8DRACHMAKAROL RUDOWICZEKO-HUBERTUS474.38  
9REGATAADAM PERLIKOWSKISSOJ JASZCZÓŁTOWO478.60  
10DROZDANNA PRACKAEKO-HUBERTUS479.75  
11RAMONPAWEŁ CHUDZIAKKJ IDMAR KRAJKOWO481.39  
12ARINABEATA GRZYBKJ OLMET482.80  
13PASJONATMARIA SZCZEPANIAKKJ OLMET485.29  
14NIMERDORMARIUSZ KĄKOLKJ OST SPED485.67  
15MACIAWELLAMAREK STRZYŻKJ MOSKIT991.75  
16RICARDOMAREK PRZYBYŁK PAŁAC ŚLIWNIKI14110.16  
 AKTYNJOWITA ROGOWSKAKJ ARABIKAEL   
 FENIKSJOANNA CHOJKAEKO-HUBERTUSEL   
 IRONEZAPAULINA WILNERKJ PAŁAC ŚLIWNIKIEL   
 RAWAPAWEŁ CHUDZIAKKJ IDMAR KRAJKOWOEL   
 ROBINANDZELIKA ŚMIECHOWSKAUKS TRÓJKAEL   
 GŁÓWNA WYGRANADARIA DURSKAUKS TRÓJKAREZ   


Konkurs nr 19 P z jokerem art.269.5
LPKOŃZAWODNIK KLUBWYNIKCZASBŁĘDY
1DUKATLECH STUDNIEWSKIST.STUDNIEWSKI4441.670
2LUKSORŁUKASZ TROSZCZYŃSKICH JASZKOWO4443.750
3CONTENDRO SONMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM4445.090
4CAROLUSMICHAŁ RYNOWIECKIKJ OLMET4445.390
5OSSOLINSTEFANIA KOPROWSKAKJ SAWANNA KONIN4447.170
6QUINARUSLESZEK WARZECHANIEZRZESZONY4453.630
7PUMARMARITA SZYMAŃSKAKJ WOLICA4456.310
8IBIZAMAŁGORZATA CIESIELSKAKJ AGRO-HANDEL ŚREM4464.650
9BACARDIEWELINA DULEWICZKJ SAWANNA KONIN4246.141
10OLIMPIAWALERY ŁYSKOWKAKJ PAŁAC ŚLIWNIKI4042.011
11WALORPATRYCJA JANELTNIEZRZESZONA4071.160
12GRAMIROHUBERT PIETROWSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM3948.501
13MASTIFSŁAWOMIR STANISŁAWSKIKJ PICADOR3964.071
14WEWERMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI3964.841
15JUPITERKACPER KOSTECKIKJ WOLICA3876.071
16KAMPANIAMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM3743.971
17DRENMICHALINA ZWOLIŃSKASK MIECZOWNICA3746.911
18TANIECMARIKA KWASNIEWSKAKJ ZAGÓRÓW3749.621
19SMIRNOFMARTA PIONTEKKJ CHAMPION3567.221
20REGATARAFAŁ PERLIKOWSKISSOJ JASZCZÓŁTOWO3449..253
21MODELKAROMAN BARTKOWIAKCH JASZKOWO3152.371
22HARISTELLOAGNIESZKA SOSNOWSKAKJ SAWANNA KONIN1588.663
23KAROLINKAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM1243.071
24TOSKANIAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM1247.121
25TYGELIAMAGDALENA WYGRAŁAKJ OLMET1247.691
26CZTANJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM1250.151
27ARENAKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM848.752
28DALIOMICHALINA ZWOLIŃSKASK MIECZOWNICA761.012
 NIOBEANDRZEJ KUŚWIKKJ WOLICAREZ  
 DAKOTALECH STUDNIEWSKIST.STUDNIEWSKIREZ  
 SUNDAYMARTYNA PTAKKJ SAWANNA KONINEL  
 WIZONMARIUSZ KĄKOLKJ OST SPEDEL  


Konkurs nr 20 N z jokerem art.269.5
LPKOŃZAWODNIK KLUBWYNIKCZASBŁĘDY
1HARTLANDRAFAŁ PERLIKOWSKIOOSJ JASZCZÓŁTOWO4444.350
2MAXIMAROMAN BARTKOWIAKCH JASZKOWO4447.250
3KARTELKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM4449.610
4BACARDIEWELINA DULEWICZKJ SAWANNA KONIN4449.710
5QUINARUSLESZEK WARZECHANIEZRZESZONY4452.670
6WALORPATRYCJA JANELTNIEZRZESZONY4456.070
7DUKATLECH STUDNIEWSKIST STUDNIEWSKI4250.471
8KAMPANIAMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM4280.051
9CAROLINE 84WALERY ŁYSKOWKAKJ PAŁAC ŚLIWNIKI4054.821
10IBIZAMAŁGORZATA CIESIELSKAKJ AGRO-HANDEL ŚREM4062.571
11CONCETTAWALERY ŁYSKOWKAKJ PAŁAC ŚLIWNIKI3842.531
12TANIECMARIKA KWAŚNIEWSKAKJ ZAGÓRÓW3869.042
13CONTENDRO SONMARCIN MATELSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM3885.781
14WEWERMICHAŁ STASIAKKJ PAŁAC ŚLIWNIKI3766.851
15ARENAKRZYSZTOF MIKOŁAJCZAKKJ AGRO-HANDEL ŚREM3663.271
16CZTANJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM3557.602
17JUPITERKACPER KOSTECKIKJ WOLICA3173.531
18LARGOŁUKASZ TROSZCZYŃSKICH JASZKOWO2974.642
19KAROLINKAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM1246.601
20DOCENTANDRZEJ KUŚWIKKJ WOLICA1251.101
21GIORGIOMAŁGORZATA CIESIELSKAKJ AGRO-HANDEL ŚREM1263.191
22GRAMIROHUBERT PIETROWSKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM1171.442
23TOSCANIAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM855.002
24DUXROMAN BARTKOWIAKCH JASZKOWO868.362
25WIZONMARIUSZ KAKOLKJ OST SPED658.832
26CAROLUSMICHAŁ RYNOWIECKIKJ OLMET547.313
 PUMARMARITA SZYMAŃSKAKJ WOLICAEL  
 RIKIDAWID KUNKELSSOJ JASZCZÓŁTOWOEL  
 SUNDAYMARTYNA PTAKKJ SAWANNA KONINEL  
 NIMERDORMARIUSZ KAKOLKJ OST SPEDEL  
 DAKOTALECH STUDNIEWSKIST STUDNIEWSKIEL  


Konkurs nr 18 C Grand Prix Calisia Cup o Puchar Starosty Kaliskiego zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
LPKOŃZAWODNIK KLUBWYNIKCZASROZGRCZAS
1SILISTRAJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM081.16036.55
2MAILUNDSŁUKASZ TROSZCZYŃSKICH JASZKOWO086.00037.12
3WINNERJACEK BUCKIKJ AGRO-HANDEL ŚREM482.28  
4MALMOMICHAŁ RYNOWIECKIKJ OLMET483.14  
5HAKERLESZEK WARZECHANIEZRZESZONY 4 88.25   
6 ARIST 0006 ŁUKASZ TROSZCZYŃSKI CH JASZKOWO 5 91.72   
7 CONCETTA WALERY ŁYSKOWKA KJ PAŁAC ŚLIWNIKI 5 91.86   
8 HARTLAND RAFAŁ PERLIKOWSKI SSOJ JASZCZÓŁTOWO 8 77.07   
9 GAUDI M MARIKA KWAŚNIEWSKA KJ ZAGÓRÓW 8 90.00   
10 CAROLINE 84 WALERY ŁYSKOWKA KJ PAŁAC ŚLIWNIKI 9 92.32   
11 DOCENT ANDRZEJ KUŚWIK KJ WOLICA 13 91.08   
12 KARTEL KRZYSZTOF MIKOŁAJCZAK KJ AGRO-HANDEL ŚREM 17 92.20   
13 OLIMPIA WALERY ŁYSKOWKA KJ PAŁAC ŚLIWNIKI 18 96.85   
 CAPROS LESZEK WARZECHA NIEZRZESZONY ELM    
 ZORAN S WIESŁAW FICEK FORAN CLUB ELM    
 


Polityka cookies
0.205